RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Araba İşte Böyle Boyanır :)

+36
alper93
dal_fatih
Gökhan
renta
kudal
EnergyBlue
TRKR
livan08
yussuz
beyaz reno
AdnanSim
trakyali22
lıon
staplis
Schakal
rdmaksl
onurfairway
quiksiLver
safranliyim
RenaulToroSw
92gte_ereğlili
Evliya Çelebi
93 spring
modi
KAANPAKAY
barut
burcinhan
renault9spring
burak34
r9_dynamique
Renault9
Cihangir KALKAN
olvne
samsunlu R-9
karadeniz
XDiscovery
40 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:02

aslında şu var, o radyatör başka yerlerinden de benim nazarımda delinmek için hazır ol'da bekleyen sinsi 1 şeydir şu hali ile Wink ...bak antifriz de koymuşun, şimdi değiştirmeye kalktın mı o da gidecek, gerçi bizim 1 naylon leen yöntemimiz de var ama, ne gerek var uraşmaya... Wink

radyatörcüler vardır sanayilerde, adamların tek işi odur, bu olur derse yaptırabilirsin ama adam hık mık eder gibiyse bence risk almaya gerenk yok...

tabi bu gazla "radyatörü de ben kaynatırım" dersen, o başka... Very Happy
http://www.ladatr.com
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:07

Alüminyumsa ufaktan ufağa cenazesi yakın demektir ancak tıkayıcılar bir süre daha idare eder ama bence hazır araba da cillop gibi olmuş aradan radyatörü de çıkarmak da fayda var. R11'lerin kale marka olanı 90-100 lira arasında olmalı takmak için ustaya para vermeye de gerek yok. Yenile bence abi.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
XDiscovery

XDiscovery

Doğum tarihi : 08/12/75
Aracınızın Modeli : 1994-Rainbow

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:08

İyi ama bu kaynak olacak yerde değil. Aliminyum gövde ile yan plastik kısımların arasından sızdırıyor ve saniyede 1 damla iniyor....Kaynayacak yerde olsa bakardım icabına Smile
Yumurta uygulayacağımda yalnız kalorifer peteğini veya motor içinde başka yerleri felan tıkar diye çekiniyorum.... Bu arada yumurtayı sadece sanayiye gidene kadar idare etsin diye atacağım..
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:11

olvne demiş ki:
Alüminyumsa ufaktan ufağa cenazesi yakın demektir ancak tıkayıcılar bir süre daha idare eder ama bence hazır araba da cillop gibi olmuş aradan radyatörü de çıkarmak da fayda var. R11'lerin kale marka olanı 90-100 lira arasında olmalı takmak için ustaya para vermeye de gerek yok. Yenile bence abi.

Evet 15 yıllık radyatör.... Zaten soğutma özelliğinide kaybettmiştide çıkardım aralarını içini felan temizledim iyi olduydu...Kaçırınca olmadı...
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:22

XDiscovery demiş ki:
İyi ama bu kaynak olacak yerde değil. Aliminyum gövde ile yan plastik kısımların arasından sızdırıyor ve saniyede 1 damla iniyor....Kaynayacak yerde olsa bakardım icabına Smile
Yumurta uygulayacağımda yalnız kalorifer peteğini veya motor içinde başka yerleri felan tıkar diye çekiniyorum.... Bu arada yumurtayı sadece sanayiye gidene kadar idare etsin diye atacağım..

hah işte ben de bunu diyorum abi, bak kalorifer peteğini değiştirmek zorunda kaldım ben o tıkayıcı toz yüzünden...sanayi çok mu uzak... Question
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:26

100 km. Ama daha yakın yer var fakat ilçe olduğu için kazıktır muhtemelen....Neyse yanıma 20 lt su alır yolları sulaya sulaya giderim sanayiye Smile
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 16:29

artık mecburen öle olcak... Rolling Eyes
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 18:45

XDiscovery demiş ki:
100 km. Ama daha yakın yer var fakat ilçe olduğu için kazıktır muhtemelen....Neyse yanıma 20 lt su alır yolları sulaya sulaya giderim sanayiye Smile

Hangi ilçe ?
http://www.motur.org
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 18:58

Kızılcahamam
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 20:27

ellerine sağlık güzel olmuş,şimdi buna makinayla pasta atarsan içine siner daha hoş olur,radyatörüde mecbur yeni alacan abi
staplis

staplis

Doğum tarihi : 01/06/81
Aracınızın Modeli : 1993 fairway

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-02, 23:31

pasta cilayı hemen atma derim, ki boya kendine gelsin ama yane eline koluna sağlık pasta cila dan sonra mükemmel olacak radyatörü değiştir o kadar uğraştın değsin bare.
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 14:09

Teşekkürler arkadaşlar. Pasta ciladan sonra inşallah pütürtülü yapı yok olacak.

Bu arada son hali ; Yan şeritler ve marşpiyel çıtaları hariç herşey tamam. Ha birde tamponları boyayıyacağım daha....Aslında şimdiye boyamıştım da tiner bitti Sad

Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Nazar_boncugu
Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Img2460t
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 14:53

valla bravo Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 261607 Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 823127
yussuz

yussuz

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 15:04

Lastikler yeni olsa ve tamponlar biraz daha renkli dursa resmen fabrikadan çıkmış arabaya benziyor. Mükkemmel olmuş. Daha çok fotoğraf lütfen. Smile
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 15:15

modi demiş ki:
valla bravo Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 261607 Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 823127
Teşekkürler. Bu arada avatarınızdaki Client Eastwood'u çok severim Smile

yussuz demiş ki:
Lastikler yeni olsa ve tamponlar biraz daha renkli dursa resmen fabrikadan çıkmış arabaya benziyor. Mükkemmel olmuş. Daha çok fotoğraf lütfen. Smile

Lastikler yeni hocam !!! Daha 3 aylık .Ama kirli Smile Tamponları boyamak için astar,boya aldım fakat tiner bittiğinden boyayamadım. Artık tüm çıtaları,çıkartmaları taktıktan,tamponları boyadıktan ve pasta-cilasını yaptıktan sonra bol bol fotoğraf eklerim. Beğendiğinize de sevindim.Sağolun.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 15:17

eee benim arabayı kaça boyarsın abi... Question Very Happy
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 15:47

şu ana kadar yapılan işlerin maliyeti nedir?
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 15:49

Tamponları bence boyama , iyice temizle öyle kalsın . yan şeritlerin altına boya malzemesi aldığın yerde silikon satarlar ,bulaştığı yerden zor çıkar ! ,ondan sür ,klipsleri parçacıda vardır zaten ,birdaha yerinden oynamaz.
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 16:22

karadeniz demiş ki:
eee benim arabayı kaça boyarsın abi... Question Very Happy

Ayıp ettin Deniz, al gel düldülü ...birkaç kiloda boya getir...

lıon demiş ki:
şu ana kadar yapılan işlerin maliyeti nedir?

Maliyeti sadece aldığım malzemeler. Malzemelerde 470 tl tuttu. Ama içinde pütürler,boya tabancası,tampon boyalası ve astarı felanda var.

samsunlu R-9 demiş ki:
Tamponları bence boyama , iyice temizle öyle kalsın . yan şeritlerin altına boya malzemesi aldığın yerde silikon satarlar ,bulaştığı yerden zor çıkar ! ,ondan sür ,klipsleri parçacıda vardır zaten ,birdaha yerinden oynamaz.

Tamponlara mat siyah ve gri boya almıştım. Plastik astarıda almıştım.Artık boyarım. Diğer bilgiler için sağolasın , onları alırım.
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 16:52

eline koluna sağlık .cesaret isteyen bir işti.başarılı bir şekilde sonunu getirdin.tebrik ediyorum.
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 18:55

valla bravo demek bile az kalır eliniz bulaşmışken bencede tamponları boyayın
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
AdnanSim

AdnanSim

Doğum tarihi : 22/09/94
Aracınızın Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 19:29

başka resim olsada bir içimizi geçirsek ahh ahh diye Very Happy
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 19:57

Hocam elinize sağlık son eklediğiniz fotoğrafta ortaya çıkan iş daha da belli. Şimdi detaylı bir temizlik ve kalın pasta + cila gerekiyor. Hatta dediğim wet-sanding'i yaparsanız çok daha güzel olacak emin olun.

Tamponları sakın boyamayın %80 atacaktır ve tekrardan boyamak gerekir + rengi orjinal gibi olmaz. Ama gövde rengi yapacaksanız tamponları boyaayınız.

Wet sandingle ilgili bir kaç foto ekleyeceğim birazdan.
Bu pasta cila ile ilgili Hadim Boya'dan Oğuzhan Bey ile görüşebilirsiniz. Profesyonel ve uygun fiyatlı ürünler önerecektir size. http://www.obeyticaret.com/
http://www.renault9-11.com
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 20:17

barut

barut

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-03, 21:50

bu nasıl bir malzemedirki aracı bu hale getirmiş resmen ayna olmuş boya üstüne kaplama malzemesi gibi
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-04, 06:57

Renault9 demiş ki:
Bu araçtada portakal kabuğu pütürü varmış;

Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 DSC01367

Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 DSC01333

http://www.meguiarsonline.com/forums/showthread.php?t=27690&highlight=wet+sanding

http://www.meguiarsonline.com/forums/showthread.php?t=27403&highlight=wet+sanding

Beni aşırı tahrik ediyorsun Smile Zımparalatıracan şimdi komple arabayı bana..... Bu olay çok güzel fakat kötü tarafı verniği inceltecek olması...Ama sonuca bakıldığında değeceği kesin....
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-04, 12:15

Zaten standarttan fazla vernik attınız boyanın üzerine Wink Problem olacak bir nokta değil. Ama biraz daha beklemenizde fayda var, 15 gün sonra filan yapın bu işlemi.

Zımpara olarakta çok ince bir zumpara seçmeniz lazım. 1000lik filan kurtarmaz yani Smile
TRKR

TRKR

Doğum tarihi : 19/12/77
Aracınızın Modeli : Clio Symbol Alize 1.4 2006

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-05, 06:28

Konuyu gerç farkettim.İlk sayfadan son sayfaya kadar takip ettim çalışmayı.Gerçekten arkadaşların dediği gibi cesaret isteyen bir iş ama emeğinizin hakkını almışsınız.Gerçekten güzel olmuş.Elinize sağlık.Renault9 arkadaşın belirttiği ürünle de finali yaparsanız tadından yenmeyecek gibi görünüyor.
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-05, 06:39

Tebrik ederim, gerçekten iyi iş çıkarmışsınız, bi buluşma düzenlesekte yakından incelesek demiştim ama?
Toplam maliyet ne kadar şu anda ve karınız ne kadar?
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-05, 11:23

TRKR demiş ki:
Konuyu gerç farkettim.İlk sayfadan son sayfaya kadar takip ettim çalışmayı.Gerçekten arkadaşların dediği gibi cesaret isteyen bir iş ama emeğinizin hakkını almışsınız.Gerçekten güzel olmuş.Elinize sağlık.Renault9 arkadaşın belirttiği ürünle de finali yaparsanız tadından yenmeyecek gibi görünüyor.

Sağolasın. Pütürtü dışında pek sorun yok. Onuda ilerde Ercan Hocanın dediği ıslak zımpara olayı ile halederim herhalde.....

efecelebi demiş ki:
Tebrik ederim, gerçekten iyi iş çıkarmışsınız, bi buluşma düzenlesekte yakından incelesek demiştim ama?
Toplam maliyet ne kadar şu anda ve karınız ne kadar?

Fazla yakından incelersen bir sürü hata bulursun Smile Olmaz. Nede olsa prof boyacı değilim. Benim derdim paslar ve güneş yanığı idi onları hallettim. Ama yeni boyanmış veya sıfır arabalarla yan yana durunca boyanın acemi işi olduğu belli oluyor . İşin kearında olmadığımdan hesaplamadım. Ama malzemeler yuvarlak hesap 500 tl tuttu. Benim yaptığım işi sanayide kaça yaparlar hiç bir fikrim yok. Ben kendi işimi kendim yapmayı sevdiğimden sonuç ne olursa olsun hedefime ulaştım.
Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ; Tekrar araba boyasam Allahın izniyle jilet gibi yaparım herhalde....O kadar tecrübe kazandım....
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-05, 14:25

XDiscovery demiş ki:
Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ; Tekrar araba boyasam Allahın izniyle jilet gibi yaparım herhalde....O kadar tecrübe kazandım....

Tamam o zaman malzeme benden işçilik senden babamın arabayı bi boyayıver abi, reklamını da yaparım ben :01:
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 14:53

Renault9 yani Ercan Hocamızın tavsiyesi ile Wet Sanding olayına başladım.
Tek kelime ile müthiş bir olay. Boya sanki cam oluyor çıkıyor.

Eski hali ; ( Fotoğraf makinesi kolaylıkla boyaya zoom yapabiliyor Smile

Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Img2496t

Yeni Hali ; Fotoğraf makinesi boyaya zoom yapamıyor ve ancak karşı yansımasına zoom yapabiliyor. Smile

Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Img2497d

Arabayı komple wat sanding yaptıktan sonra kendim bile arabayı tanıyabileceğimden şüpheliyim Smile

Bilmeyenler için Wat Sanding = Islak Zımpara ; 2000 ve üstü grid numaralı zımparalar ile komple araç zımparalanır(sulu). Sonra pasta yapılır ve cila ile finish.
AdnanSim

AdnanSim

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 14:54

komple fotosunu bekliyorum güzel görünüyor
barut

barut

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 15:00

bulutlara bak ne güzel Very Happy abicim aracın bitmiş halini görmek için can atıyom cheers
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 15:07

shawshang demiş ki:
bulutlara bak ne güzel Very Happy abicim aracın bitmiş halini görmek için can atıyom cheers

Hocam valla senin avatardaki araban kadar olsun yeter.Fazlasını isteyen Bülent ersoy olsun Smile
AdnanSim

AdnanSim

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 15:08

XDiscovery demiş ki:
shawshang demiş ki:

Hocam valla senin avatardaki araban kadar olsun yeter.Fazlasını isteyen Bülent ersoy olsun Smile
Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 366156 Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 366156 Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 366156 Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 366156 Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 366156
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 15:08

adss demiş ki:
komple fotosunu bekliyorum güzel görünüyor
Komple işim bitsin poster poster ekleyeceğime söz veriyorum....
barut

barut

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 15:12

abi arabamdaki gibi olursa hemen başlarım bu işe Smile
EnergyBlue

EnergyBlue

Doğum tarihi : 27/09/91
Aracınızın Modeli : Renault 12 TL 1977

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 18:55

Şahane bir parlaklığı ortaya çıkmış, maşallah. Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 261607

(Bu arada bir sorum var, aracımda geçen seneki kıştan dolayı tavanda ufakcık noktalar çıktı. Wed saning olayı ile çözebilir miyim?)
http://www.renault12.tr.gg
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-07, 19:43

süper... Wink
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-08, 05:25

Şahane Very Happy
http://www.motur.org
kudal

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-08, 15:33

bekliyoruz resimleri...
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-08, 16:09

Bu mudur budur Wink Eline sağlık hocam. Bu başlığı bir döüman haline getirip pdf formatına çevirelim. Hem blog hemde siteden yayalım. Süper bir çalışma.
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-08, 16:22

Buarada dikkat edin henüz vernik yumuşaktır. Pasta ile verniği çok fazla inceltirsiniz Wink
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-11, 10:54

yeni resim yokmu Rolling Eyes
kudal

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-11, 17:16

onurfairway demiş ki:
yeni resim yokmu Rolling Eyes

bekliyoruz bizde onurcuğum.
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-11, 20:19

Henüz pasta-cila,tampon boyama gibi ayrıntıları bitiremedim. Önümde de muayene gibi sorun var.
Bittiğinde fotoğrafları eklerim.
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-11, 20:28

Kollar yorulmuş sanırım mesajlar kısa kısa geliyor Smile
Kolay gelsin hocam Wink
XDiscovery

XDiscovery

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-11, 20:34

Renault9 demiş ki:
Kollar yorulmuş sanırım mesajlar kısa kısa geliyor Smile
Kolay gelsin hocam Wink

Ne diyorsun Hocam Smile Rüyamda bile zımpara yapar oldum Smile

Şaka bir yana gerçekten yordu beni....
barut

barut

MesajKonu: Geri: Araba İşte Böyle Boyanır :)   Araba İşte Böyle Boyanır  :) - Sayfa 6 Empty2009-10-11, 20:37

kolay değil bütün arabanın zımparalanması merakla beklemedeyiz resimleri kolay gelsin

Araba İşte Böyle Boyanır :)
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-