RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

renault 11 projesi....

+11
XVET
rdmaksl
modi
sisyphos
MirageMotorsports
93 spring
karadeniz
Elbruz
VetApex!
KAANPAKAY
ffrascal
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Elbruz

Elbruz

Doğum tarihi : 19/12/84
Aracınızın Modeli : Broadway

renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:06

Flash'tan kaç beygir çıkar ki bu uygulamayla?120 beygir çıksın,bi tane de ben alır toplarım Flash Smile
ffrascal

ffrascal

Doğum tarihi : 12/04/84
Aracınızın Modeli : renault 11 flash

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:09

karadeniz demiş ki:
ben sana hiç chip ile uğraşma, direk powerbox sistemleri üzerine yoğunlaş derim...chip tuningin geri dönüşü aynı işlemleri tersten yapmayı ve tekrar ayı işçiliği gerektirdiği gibi uğraşması da mesele...chip tuning zordur ama power box ile sensör sinyallerine müdahale edersen hem işin çok basit olur, hem de geri dönüşün çok rahat olur... Wink

ben de chip tuning i zamanında biraz araştırdım...özellikle power box sistemlerinin gelişmesiyle birlikte farklı sensörlerin de sinyallerine müdahale edilmeye başlanması ile fiesta 1.4 16v de +20 hp alınabilir hale gelindi şu anda... Rolling Eyes

evet powerbox belki bir çözüm ancak bizim projemiz için çoooook ama çooooooooook uzaklarda bir sistem...bizim sistemizde motor sabit kalmıyor, örnek olarak senn arabana takdığın powerbox senn motoruna göre fabrikadan hazırlanıp geliyor, bilgisayara takılıp sonradan bir değişiklik yapılmıyr üstünde benm isdediğim pc ye ya da dizüstüne takıp gerekli datalog ları değerlendirip o günün koşuluna göre program yüklemek,
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:14

Elbruz demiş ki:
Flash'tan kaç beygir çıkar ki bu uygulamayla?120 beygir çıksın,bi tane de ben alır toplarım Flash Smile

120 hp mii.... bn 120 hp için uğraşmıyrm kardeşim... emin ol çoook daha yüksek güçler için uğraşıyrm bn sana hedefimi şimdiden söyleyim, 160 minimum...
bunuda kafadan atmıyrum profesyonel kişiler tarafından hesaplanmış olası elde edebileceğimiz güçdür bu,
zaten önceki mesajlarda da görmüşsündr bu araba yarışlar için hazırlanyr...

Laughing

En son ffrascal tarafından 2009-04-08, 19:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:16

anladım... Wink

ama laptop ile yeni parametreleri her ecu chipine şak diye giremiyorsun bildiğin gibi...bu ecu hakkında bilgim yok, yeniden müdahale ile ne kadar sağlıklı sonuç alınabilir ya da bu ecu program yüklemeye ne kadar uygun bilemiyorum... Rolling Eyes

r21 gts dediğin concorde 2.0 dimi... Question
http://www.ladatr.com
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:19

renault 21 gts fransız üretimi olması lazım concorde deil...
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:22

burda bişeyler yazıyr, ingilizcemde iyi okudum anladım, ancak bilgisi olan varsa yardım etsin, sormak isteyenede yardım ederim...

http://google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.forum-auto.com%2Fpole-technique%2Fsection12%2Fsujet287402-70.htm&langpair=fr|en&hl=en&ie=UTF8
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:24

gts yi baya araştırdım karburatörlü 1.7 motora sahip tr de manager diye satılan araç o galiba... Rolling Eyes onda ecu yok ki...
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:34

fransızlarda 1.7 hem karbüratörlü hemde enjection var...
Elbruz

Elbruz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:40

ffrascal demiş ki:
Elbruz demiş ki:

120 hp mii.... bn 120 hp için uğraşmıyrm kardeşim... emin ol çoook daha yüksek güçler için uğraşıyrm bn sana hedefimi şimdiden söyleyim, 160 minimum...
bunuda kafadan atmıyrum profesyonel kişiler tarafından hesaplanmış olası elde edebileceğimiz güçdür bu,
zaten önceki mesajlarda da görmüşsündr bu araba yarışlar için hazırlanyr...

Laughing

160 mı? Shocked Valla ben 120 beygir Flash'ım olsa başka bişey istemezdim.Doğal olarak 72 bg. Broadway'den 120 bg. Flash'a terfi etmek yeterdi bana.Senin yarışlar için kullanacağını biliyorum,tabi benim işim caddede,cadde kullanımında 160 beygir uygun olur mu,yani mesela motorun ömrü ne kadar olur,yakıt tüketimi ne kadar olur?Tabi senin için yakıt falan önemli değil ama korkunç derecede yakmasını da istemem ben tabi.Onun için dedim ben,120 bg. bana yeter diye.Bir de şanzıman,aktarma organları vs. nasıl olacak,bu gücü kaldıracaklar mı?Flash'ın şanzımanı nisbeten uzun,tam yarıştırılacak uzunlukta şanzımanı var.Profesyonel işlerle işimiz yok,120 bg. olsun,sağlam olsun,yakıtı da çok aşırı artmasın,ben daha ne isteyeyim?
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:42

ffrascal demiş ki:
fransızlarda 1.7 hem karbüratörlü hemde enjection var...

2 si bir arada değil değil mi ?

yani karbüratörlü veya enjeksiyonlu satılıyor ?

enjeksiyonun bana kalırsa çok avantajı yok. direk port olacak ki işe yarasın Twisted Evil
http://www.nettekalite.com
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 19:54

tabiki de ikiside ayrı ayrı satılıyor, enjection la karbüratör arasında fark var tabi ki, ancak çok bariz bir fark deil, bunun sebebide üretim yılının eski olması, yani enjection sisteminin tam olarak gelişmiş bir yapıya sahip olmaması, örnek vereyim,
1.7 lt flash motoru 90 hp güç çıkarırken,
aynı motor injection olarak ve katalizatörlü 95 hp çıkarıyr, ve daha ekonomik,

direk port olacak dediğin şeyi tam anlamadım
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 20:01

yanma odasına enjektör bağlanacak , doğrudan yanma odasına verileceği için hava her zaman max seviyede alınacak ancak hava yakıt karışımı ecu ya kalacak Wink
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-08, 20:09

VetApex! demiş ki:
yanma odasına enjektör bağlanacak , doğrudan yanma odasına verileceği için hava her zaman max seviyede alınacak ancak hava yakıt karışımı ecu ya kalacak Wink

arkadaşlar şimdi isdediğim tek şey hava yakıt karışımını mevcut beyindeki işletim sistemine göre deil de bizim yazlımını değiştirmemizle daha iyi olacağına inanıyorum....çünkü motorun hacmi yaklaşık 1940 cc civarlarına çıkacak, mevcut beyin 1721 cc göre ve ekonomik olacak şekilde programlanmıştır,

bu beyin yerine stand alone (harici baska beyin) önerebileck var mı?
onuruyar

onuruyar

Doğum tarihi : 12/07/82
Aracınızın Modeli : RENAULT 9 GTe Broadway (1992')

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 09:38

karışık işler ama bu arabalar bu kadarda varyataya gelmez çok süratli gidiyor diyelim...yaa yürüyen,frenler ne olcak?bunları nasıl o motora göre yapıcaksınız...bu tam bir mühendislik gerektirir...!
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 16:18

onların hepsi yapılır...bu konudaki en büyük avantaj r11 turbo gibi 1 arabanın zaten varlığı...frenleri geliştirmek, süspansiytonu iyileştirmek çok zor işler değil...esas mesele aslında tam da bu...enjeksiyon sistemine geçmek hakikaten çok çaba ve emek isteyen 1 konu...
KAANPAKAY

KAANPAKAY

Doğum tarihi : 21/10/79
Aracınızın Modeli : 1992 renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 16:49

ben daha dün gördüm maslakta brodway motorunu 250 hp yapmışlar.hemde sov arabası değil günlük biniyorlar.muayeneden bir kerede geçmiş.istanbulda çok iyi tamirciler var inanılmaz şeyler yapıyorlar.
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 17:36

karadeniz demiş ki:
onların hepsi yapılır...bu konudaki en büyük avantaj r11 turbo gibi 1 arabanın zaten varlığı...frenleri geliştirmek, süspansiytonu iyileştirmek çok zor işler değil...esas mesele aslında tam da bu...enjeksiyon sistemine geçmek hakikaten çok çaba ve emek isteyen 1 konu...

evet aynen, renault 11 turbo bizim için bir yol gösterici.bunun dışında emin olun çok da zor deil fren sistemini güçlendirmk, biraz hesap kitap çizim tasarım, ve ustalıkla yapılabilecek çok şey var...arkadaşlar öncelikle bişeyi yapmadan önce hayal edin, göreceksinizki çok daha güzl projeler çıkacak ortaya...
Elbruz

Elbruz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 19:02

KAANPAKAY demiş ki:
ben daha dün gördüm maslakta brodway motorunu 250 hp yapmışlar.hemde sov arabası değil günlük biniyorlar.muayeneden bir kerede geçmiş.istanbulda çok iyi tamirciler var inanılmaz şeyler yapıyorlar.

Ben de Flash'tan 120 beygir yeter diyorum.Baya bildiğimiz C2J motor günlük 250 bg. mi veriyor yani?Bir de şanzıman olarak ne kullanmışlar?
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 19:05

bana kalırsa gündelik kullanımda flash orjinal motoru da fazlasıyla yeter, ancak projemizin amacı yarışlar olduğu için maksimum güç gerek bize,

broadway motoru nun da 250 hp bnce değişik bir durum, açıklayıcı bilgi yazılırsa sevnrmm
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 20:32

iş yarış için yapılıyorsa hiçbir masraftan kaçılmaz elbet. ama yarışta kullanılan motorlarında ne durumda oldukları ne kadar dayandıkları belli..

yani 100hp den 200 hp ye geçmek için 100hp lik motora verdiğiniz vereceğiniz paranın kat kat fazlasını yatırmalısınız .

nerede yarışacak bu araç ? kalkış yarışında 1. vites biraz büyürse rakibi olmaz gibi Smile
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 20:37

VetApex! demiş ki:
iş yarış için yapılıyorsa hiçbir masraftan kaçılmaz elbet. ama yarışta kullanılan motorlarında ne durumda oldukları ne kadar dayandıkları belli..

yani 100hp den 200 hp ye geçmek için 100hp lik motora verdiğiniz vereceğiniz paranın kat kat fazlasını yatırmalısınız .

nerede yarışacak bu araç ? kalkış yarışında 1. vites biraz büyürse rakibi olmaz gibi Smile

haklısın masrafdan kaçınmıyruz ancak mümkün mertebe kendi imkanlarımızla bazı şeyleri kendimiz geliştirmeye ve üretmeye çalışıyrz...
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 20:42

bu projede geleceğe yönelik bir adım ve öğrenme çabasıdır aslında..

doğru veya yanlış olsun bilgi en değerli hazine. o motoru yaparken yaşadıklarınız hiçbir kitapdaki bilgi ile temin edilemez..

bende sabırsızlıkla bekliyorum. ama işin açığı sıkıştırma oranını düşürüp turbo uygulamak daha mantıklı gibi geliyo hala Rolling Eyes
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-09, 20:50

VetApex! demiş ki:
bu projede geleceğe yönelik bir adım ve öğrenme çabasıdır aslında..

doğru veya yanlış olsun bilgi en değerli hazine. o motoru yaparken yaşadıklarınız hiçbir kitapdaki bilgi ile temin edilemez..

bende sabırsızlıkla bekliyorum. ama işin açığı sıkıştırma oranını düşürüp turbo uygulamak daha mantıklı gibi geliyo hala Rolling Eyes

teşekkür ederim, evet dediğinde çok haklısın bunun üzerine sözler ile var, bir müsibet bin nasihattan iyidir, diye bizimkide buna benzyr,
herşeyi daha önceki projelerimizde ve çalışmalarımızda yaşadık öğrendik, bu da gerçekden çooook farklı bir proje olacak.
deneyimimiz gerçekden çoook fazla,

turbo olayı gerçekden farklı bir olay, zaten bu araba yarışlarda kullanılacağı için turbo ve atmosferik kategorileri farklı,
bizim amacımız atmosferik
MirageMotorsports

MirageMotorsports

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-12, 22:36

flashtan 120 hp almak inan cok zor degil Very Happy bence Very Happy clio rsi biliyosunudur hepiniz onun enjeksiyon sistemini ve onun 1mm daha geniş olan pistonun taktıktan sonra aracın temiz 116-118 hp verecektir. egzoz hava filtresi ile beslemene görede hp yükselecektir Very Happy
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-12, 22:40

MirageMotorsports demiş ki:
flashtan 120 hp almak inan cok zor degil Very Happy bence Very Happy clio rsi biliyosunudur hepiniz onun enjeksiyon sistemini ve onun 1mm daha geniş olan pistonun taktıktan sonra aracın temiz 116-118 hp verecektir. egzoz hava filtresi ile beslemene görede hp yükselecektir Very Happy

aynn katılıyrm kardeşim sana, zaten beyin üzerine piggy back diye tabir edilen bir beyin takacaz, tabi bu beyin tam manası ile piggy back deil, ancak bizim isdediğimiz özellik sadece hava yakıt karışımını isdediğim devir aralığında kontrol etmek, bunun içinde air flow control cihazı takılacak, honda vtec kullanan arkadaşlarımızn hayranlıkla izledikleri ve arabalarında görmek istedikleri AFC ya da S-AFC cihazıyla bu işide halledecez inşallah...
MirageMotorsports

MirageMotorsports

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-12, 22:54

yanlız onların bazıları dikkat et sadece v-tec için olanları var yanlışlık kurbanı olma derim Very Happy Very Happy
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-12, 23:00

afc lerin hepsi ekstra olarak vtec le de ortak çalışma imkanına sahipdir, bilindiği üzere vtec motorları değişken zamanlama kullandıkları için 5500 devirden sonra ( bu devir beyinde yapılan değişikliklerle değişebilir ) daha farklı eksantrik zamanlaması ile çalışır, ondan dolayı afc sistemleri içinde vtec ler için bir eklenti var, yoksa afc yi her ecu su olan injection arabaya takabilirsin,
ford2005

Doğum tarihi : 13/10/80
Aracınızın Modeli : 2006 MEGAN 2

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-13, 20:36

imkansız kardeşim
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-13, 21:01

ford2005 demiş ki:
imkansız kardeşim

neden olduğunu sölersen sevinirm kardşm...boşu boşuna zaman harcmaylım...
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-13, 21:10

imkansız olan ne acaba ?
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-13, 21:11

VetApex! demiş ki:
imkansız olan ne acaba ?

bende onu anlamadım, AFC ya da S-AFC elektronik enjeksiyon olan her arabaya takılır
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-25, 22:00

merhaba arkadaşlar uzun zamandan sonra tekrar geldim, arkadaşlar elimizdeki beyinin daha önce diagnosic soketi yok diye biliyordum, ancak son araştırmalarıma göre varmış, şimdi arkadaşlar mevcut beyinin içinde yüklü olan işletim sistemini değiştirebilirmiyiz,
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-25, 22:25

işletim sistemini değiştiremezsiniz ancak sistemin izin verdiği değerleri değiştirebilirsiniz.. yazılım kablo kimde vardır bilemiyorum ..
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-26, 11:22

ford2005 demiş ki:
imkansız kardeşim

boş boş konuşma arkadaşım varsa bilgin söyle faydalanalım yoksa böyle saçma sapan mesajlar atma lütfen...

chip tuning ayrı 1 işlemdir...bu iş ile uğraşan ayrı firmalar var onlara ecu nun özellikleri ile başvurursan sana en detaylı bilgileri verirler...hatta bu chip tuning işini onlara bırakmak daha makul olabilir...
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-26, 19:13

karadeniz demiş ki:
ford2005 demiş ki:
imkansız kardeşim

boş boş konuşma arkadaşım varsa bilgin söyle faydalanalım yoksa böyle saçma sapan mesajlar atma lütfen...

chip tuning ayrı 1 işlemdir...bu iş ile uğraşan ayrı firmalar var onlara ecu nun özellikleri ile başvurursan sana en detaylı bilgileri verirler...hatta bu chip tuning işini onlara bırakmak daha makul olabilir...

evet haklısın kardşm, ancak herşeyi deil sadece bir kaç şeyi değiştirmeyi düşünüyrm,
Elbruz

Elbruz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-29, 19:12

Şu arabayı bi yap,oraya kadar gelip kendi gözlerimle görücem. Wink
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-04-29, 19:22

Elbruz demiş ki:
Şu arabayı bi yap,oraya kadar gelip kendi gözlerimle görücem. Wink

bende merak ediyorum, bi kıbrıs gezisimi düzenlesek ? Rolling Eyes
ffrascal

ffrascal

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2009-10-05, 09:53

arkadaşlar sizleri hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim.maddi sıkıntılardan dolayı projeyi rafa kaldırdık.bu proje baslarken baska bir projeyle daha uğraşıyordum, ve o proje için yaklasık 10bin tl para harcadım halende harcamaktayım.ancak bu süreç içerisinde boş durmadım renault 11 projesi için araç arastırdım.ve sonunda tek kapı sağ direksiyon bir tane buldum.şimdilik proje halen rafta ancak basladığım zaman tekrar aranızdayım.
yardım eden herkese teşekkür ediyorum.
MirageMotorsports

MirageMotorsports

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-12, 21:52

işler yogun baya şuan ugraşıyoruz ama kkonuyu görünce dayanmadım Very Happy Very Happy bend yapmak isityorm maddiyat elverirse ilerleyen zmanlarda görürüz zaten ben yaparım bu işi ....

Dedik Ve yapıyoruz Herkes cok sıkı dursun...
aLPaCiNo

aLPaCiNo

Doğum tarihi : 21/07/82
Aracınızın Modeli : RainBow'S'

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-13, 08:14

işler yogun baya şuan ugraşıyoruz ama kkonuyu görünce dayanmadım Very Happy Very Happy bend yapmak isityorm maddiyat elverirse ilerleyen zmanlarda görürüz zaten ben yaparım bu işi ....

Dedim Ve yapıyorum Herkes cok sıkı dursun...

renault 11 projesi.... - Sayfa 3 575679 devam Wink
http://www.renaultturkey.com
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-13, 09:28

bana gösterdiğin flashdan mı bahsediyosun, başka mı var... Question

En son karadeniz tarafından 2010-08-21, 20:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MirageMotorsports

MirageMotorsports

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-16, 21:16

karadeniz demiş ki:

bana gösterdiğin flashdan mı bahsediyosun, başka mı var... Question

aynen deniz kardeşim yakındır bu aralar Very Happy
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-17, 05:48

Beyaz Oz jantlı olan mı Smile
MirageMotorsports

MirageMotorsports

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-17, 09:39

yeahhh artık sac jant spec...
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-17, 13:19

O OZ'lar çıkmıyormu satılığa Wink
MirageMotorsports

MirageMotorsports

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-18, 15:48

satıldı bile kanki Very Happy Very Happy
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: renault 11 projesi....   renault 11 projesi.... - Sayfa 3 Empty2010-08-19, 12:22

ya ne adamsın yaa, gitt sevmiyorum seni Smile

renault 11 projesi....
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-