RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????

4 posters
YazarMesaj
phantom

Doğum tarihi : 13/01/86
Aracınızın Modeli : 1993

ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty
MesajKonu: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-05, 00:53

hesap yapıyım dedim ama benzin daha karlı görünüyo Very Happy 7 litreden hesapladım bu hesaba göre 13 litre gaz yakıyo görünüyo :S benim bildiğim % 20 fazla heralde öyle değil mi ben mi yanılıyorum?

http://www.ipragaz.com.tr/otogaz-ekonomik-otogaz.asp
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-05, 15:44

bu işte 1 saçmalık var... Smile
http://www.ladatr.com
ipekcan

ipekcan

Doğum tarihi : 04/01/84
Aracınızın Modeli : 1992 r9

MesajKonu: Geri: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-05, 16:39

valla sacmalık falan degil arkadasın dedigi gibi dogru bende hesapladım dedigi gibi bende lpg yılda 65 tl karlı cıkıyor deger mi degmez Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-05, 17:01

ipekcan demiş ki:
valla sacmalık falan degil arkadasın dedigi gibi dogru bende hesapladım dedigi gibi bende lpg yılda 65 tl karlı cıkıyor deger mi degmez Very Happy

ya ne sorcam, sürahinin içindeki ney abi... Question Smile
ipekcan

ipekcan

Doğum tarihi : 04/01/84
Aracınızın Modeli : 1992 r9

MesajKonu: Geri: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-05, 18:58

karadeniz demiş ki:
ipekcan demiş ki:

Very Happy o muhabbet kuşu. çok sümdüktür. seni bir sey yer ve içerken görürse ondan yemeden içmeden seni rahat bırakmaz. gerekirse seni paralar amacına ulaşır. ben su içerken bana musallat olunca yapacak bir sey bırakmadı sürahiye daldı Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-05, 19:15

bak sen keraneciyeee... Very Happy
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????   ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ???? Empty2010-12-06, 08:47

ipekcan demiş ki:
karadeniz demiş ki:
ipekcan demiş ki:

Very Happy o muhabbet kuşu. çok sümdüktür. seni bir sey yer ve içerken görürse ondan yemeden içmeden seni rahat bırakmaz. gerekirse seni paralar amacına ulaşır. ben su içerken bana musallat olunca yapacak bir sey bırakmadı sürahiye daldı Very Happy
Allahım ne güzel bi dostluk,babamında sakası vardı öyle,babam kola kapağında beslerdi,kırmızı kapaa gördümü inerdi ağaçlardan babam beslerdi onu sonra uçar giderdi, Very Happy

ipragaz sitesinde benzin avantajlı görünüyo ????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benzin/LPG kokusu
» benzin kesici