RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

conta+sanzuman+elektrik sorunu

YazarMesaj
niko06

Doğum tarihi : 06/05/82
Aracınızın Modeli : r9 98 rni

conta+sanzuman+elektrik sorunu Empty
MesajKonu: conta+sanzuman+elektrik sorunu   conta+sanzuman+elektrik sorunu Empty2009-11-20, 14:43

1.sorum::::ustam bende 98 rni var..yeni aldım daha önce conta yanmıs tekrar yaptırdım ama araç hala su eksiltiyor...bu contayı yaptırmadan once ıcerıye su sesı gelıyordu fanı calıstırdım...hem yag hemde hararet ısıgı aynı anda yanıyordu sımdı bunlar duzeldı ama hala su eksıltmesı gıtmedı.sızce sorun ne olabılır??cozum olarak ne onerırısınız?? bırde malıyetı ne olur??

:::2.sorum:::arabamı motora bındırdıgımde mesela 3.vitesden 2.vitese dusuruken veya 2 den 1 e dusunce hırıltılı bı ses gelıyor kendi ustam bana sanzıman bilye dagıttıgını soyledı...sizce ne olabılır??cozum yolu ne olabılır?? malıyet ne olur???

:::3.sorum::: sigorta tablasını degistirmenın malıyet ne olur??

tesekkurler

conta+sanzuman+elektrik sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renault 9'a klima olur mu?
» conta yakmak ne demektir ?