RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

go - kart turnuvası izmir

+3
GoFFo
guide
OnLyBaRoN
7 posters
YazarMesaj
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

Doğum tarihi : 11/06/87
Aracınızın Modeli : Megane II 1.5 dci 2005 dynamique

go -  kart turnuvası izmir Empty
MesajKonu: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 05:53

İNTERNET SİTELERİ ARASI GO-KART TURNUVASI

Merhaba arkadaşlar:

Genel olarak İzmirde faaliyetlerini gösteren yada ulusal olan internet sitelerinin İzmir ayağındaki kullanıcıları hedeflediğimiz, fakat şehir dışı katılılmlarada açık olan bir organizasyon hazırlığı içerisindeyiz.

Ortak paydamız olan internet üzerindeki paylaşımlarımızdan ve faaliyetlerimizden dolayı, dolaylı olarak birbirimiz tanıyor veya kullanıcısı olduğumuz sitelerden haberdar oluyoruz.
Yaz sezonunun geldiği şu zamanlarda site kullanıcılarının yer alacağı bir go-kart turnuvası gerçekleştiricez. Sitenizi temsilen, kişi sayısı sınırlaması olmadan organizasyonumuza davetlisiniz.

Detaylar önümüzdeki günlerde katılımcı sayılarının oluşmaya başladığı dönemlerde açıklanacak olup, sizden gelecek geri dönüşlerle şekil alacaktır.

Bu dostane ortamda yapılacak organizasyon için katılımda bulunmayı düşünenlerin isim listesini oluşturmalarını rica ederiz.

SAYGILARIMLA

Uğur YUMAK

*** başka bir siteden alıntıdır şu anda 10 site kadar bu etkinliğe katılan var ben sizlere de bildireyim dedim henüz tarih ve yer belli değil oluşacak kişi sayısından sonra yer tarih ve ücretler belli olucak ve ilk 3 ödül alıcaktır katılmak isteyenler olursa buraya isimlerini yazarsa bende uğur abi ye bildirecem 9-11 klubü olarak orda oluruz..
guide

guide

Doğum tarihi : 30/06/83
Aracınızın Modeli : Fiat Albea 1.2 SL AC

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 06:21

100 kiloyum Smile benim araba yavaş gider.

'' beni bırakın , ben sizi yavaşlatırım '' Smile Smile
http://www.allianz.com.tr
GoFFo

GoFFo

Doğum tarihi : 27/04/85

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 06:47

guide demiş ki:
100 kiloyum Smile benim araba yavaş gider.

'' beni bırakın , ben sizi yavaşlatırım '' Smile Smile

öyle diyorsunda go karttaa virajlarda kilolular daha ii dönüş yapabiliyorlar kısacası kilolular yok tutuyo diyebilriz Smile
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 10:33

ben 104 kiloyum ama kök söktürüom Very Happy
guide

guide

Doğum tarihi : 30/06/83
Aracınızın Modeli : Fiat Albea 1.2 SL AC

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 10:40

Paintball yapsak ya , ondan daha zevk alırım eminimki Smile
http://www.allianz.com.tr
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 17:22

bizim de bütün etkinlerde masraf diz boyu ha... Smile

ben varım ulen... Very Happy ama baştan söliyim sonradan alınmaca kırılmaca yok... Exclamation iş başka go-kart başka.. Razz
http://www.ladatr.com
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 19:02

abi belirli bir kişi sayısına ulaşırsanız renault 9-11 klubü olarak yarışırsınız .. Cool ben 2004 yılından beri aktif olarak üyesi olduğum bir siteden katılacağım bir sürü site ismi yazılmış arasında 9-11 klubü olmamasına üzüldüm ve sizlere bildirdim eğer katılım sayısı artarsa güzel olur kesinlikle ticari bir amacı yoktur emin olabilirsiniz...
bugRa

bugRa

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : 1996 Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-07, 21:25

ah işte imkan olsa gelirim de ters kalıyo... katılmak isterim... hem ağırlık avantajımda var... 55-60 arası bişeyim... Very Happy:D:D
drahreis

drahreis

Doğum tarihi : 14/05/85

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-09, 09:46

go kart ta son hız giderim
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-11, 09:33

6 kişilik takımlar oluşturulacak ve endurans yarış olucak yani araçlar hiç durmadan belli aralıllarda şoför değişimi ve yakıt ikmali yapılacak toplam zaman içerisinde en çok tur atan takım 1 . olucak yani 6 kişiye ihtiyacınız var şu anda sadece deniz gözüküyor ;

1-karadeniz
2- ?

varmı arttıran Smile
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-12, 08:43

OnLyBaRoN demiş ki:
6 kişilik takımlar oluşturulacak ve endurans yarış olucak yani araçlar hiç durmadan belli aralıllarda şoför değişimi ve yakıt ikmali yapılacak toplam zaman içerisinde en çok tur atan takım 1 . olucak yani 6 kişiye ihtiyacınız var şu anda sadece deniz gözüküyor ;

1-karadeniz
2- ?

varmı arttıran Smile

sen gitmiyormusun Very Happy
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-12, 20:07

ben gidiyorum ama başka bir siteden katılıcam öyle ayarlamıştık önceden ama burdan pek katılan olmayacak gibi o zaman ben sizide temsil ederim orda Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: go - kart turnuvası izmir   go -  kart turnuvası izmir Empty2009-05-13, 15:10

öyle galiba baksana...
http://www.ladatr.com

go - kart turnuvası izmir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-