RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

arka camlara otomatik

+10
mahmut
okan4037
Cihangir KALKAN
RenaulToroSw
ehtebaala
karadeniz
93 spring
safranliyim
XDiscovery
drahreis
14 posters
YazarMesaj
drahreis

drahreis

Doğum tarihi : 14/05/85

arka camlara otomatik Empty
MesajKonu: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-18, 08:45

arka camlara otomatik sistem döşemeyi düşünüyorum önerilerinizi beklerim.
XDiscovery

XDiscovery

Doğum tarihi : 08/12/75
Aracınızın Modeli : 1994-Rainbow

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-18, 14:07

http://urun.gittigidiyor.com/OTOMATIK-CAM-SETI-ZARARINA_W0QQidZZ16342866

Güzelce takabilirsen veya taktırabilirsen işini görür....
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-18, 14:30

drahreis demiş ki:
arka camlara otomatik sistem döşemeyi düşünüyorum önerilerinizi beklerim.

bence gerekli gereksiz %50 %50 :yahho:
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-18, 16:50

benden 4 cama 900 tl istediler Very Happy
bende manuel takılıyorum,beleş
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-18, 17:26

aman o plastik zımbırtılara bulaşma, memnun olan kullanıcı görmedim... Smile
http://www.ladatr.com
ehtebaala

ehtebaala

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-19, 10:15

aynen bunlar randımanlı bişe değil. bir ay bilemedin iki ay içinde bozuluyolar. Zaten yavaş çalışıyolar.
RenaulToroSw

RenaulToroSw

Aracınızın Modeli : 97 Toros Sw

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-19, 22:08

Benimde önlere takma düşüncem vardı bunlardan.O yüzden araştırmıştım baya. Smile Takılmış bikaç arabada yakından görme şansım oldu.Ön camlar için randıman vermeyebilir.Çünkü bu üniversal motorlar denildiği gibi ağır yüke gelebilicek şeyler değil o yüzden önlerde yavaş çalışma ve kısa sürede bozulma riski olabilir ama arka camlar için düşünülebilir çünkü arka cam boyut olarak ufak olduğu için ağırlığıda önlere göre daha az.Bence arkalarda rahatlıkla kullanılır.Önlerde bile belli bi hızda yine kaldırmayı başarıyosa,daha hafif olan arkalarda hızlı kaldırabiliceğini düşünüyorum.Bende arkalara takmayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda bunlardan.Bide 4 cam modülünü taktıkmıydı :yahho:
Cihangir KALKAN

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : a

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-20, 07:10

En iyisi cam krikoları iptal, tüm camlar sürgülü olsun.
okan4037

okan4037

Doğum tarihi : 17/08/89
Aracınızın Modeli : Peugeot 307 Gti :)

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-20, 07:33

arkadaşlar bu sitede sanırım bunu bi tek ben kullandım
spring aracımın malum ön camlar manuel di bundan taktım 1 ay kullandım arabayı sattım..
kalite itibariyle güzel bişeye benziyor düğmeleri özellikle çok şıktı vitesin yanına monte etmiştim...
cam kaldırma hızıda gayet başarılıydı yeni araçlardaki gibi hızlı emin olabilirsiniz ( ama sağ taraf sola göre biraz yavaştı kabloların uzunlugundan olabilir ama herkes farkedemez)
ürünün çalışma prensibi çok basit aracın kapı kenarları sökülünce cam kaldırma kolunu haliyle çıakrıyoruz ve o kolun baglı oldugu yere o yuvarlak kısım takılıyor ve o ceviriyor yani eski sistemle aynı mekanizma bu kolu çevirmiş gibi oluyor..halyle ortaya 2.5 cm lik dışarı çıkma söz konusu oluyoki bunuda engellemek mümkün değil ve orjinal gibi olmuyor..her nekadar kapakları olsada...
ürün dizel gibi çalışıyor az biraz sesli ve tırr tırr diye...
ürün takılabilir büyük rahatlık ama ürünün dişlileri plastik oldugu için zamanla çevire çevire aşınaca ve düz zemin haline gelmeye başladıgında çöpe atılacaktır....benim tavsiyem çıkma orjinal mekanizma alınmasıdır
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-20, 08:54

Cihangir KALKAN demiş ki:
En iyisi cam krikoları iptal, tüm camlar sürgülü olsun.
banimde hayalim,transportelerin sürgülü kapı camı gibi,camın ortasında sürgülü cam,arka cama bile olur Very Happy
mahmut

mahmut

Doğum tarihi : 01/01/71
Aracınızın Modeli : 1999 rl klima

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-20, 11:24

arkadaşlar orjinal otomatik camı olanlar (r9) nasıl? kullananların fikirlerini bekliyorum bende çıkma takmak istiyorum
kudal

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-20, 15:41

mahmut demiş ki:
arkadaşlar orjinal otomatik camı olanlar (r9) nasıl? kullananların fikirlerini bekliyorum bende çıkma takmak istiyorum

ben çin malı alıp taktım geçen sene. motorun tanesi 55 TL. en kötü bozulursa gider yenisini alırım dedim. çünkü orjinalin tanesi 125 TL miydi neydi. daha bozulmadı ama arada takılmalar oluyor. ona da aldırmıyorum.
dal_fatih

dal_fatih

Doğum tarihi : 26/07/85
Aracınızın Modeli : renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-20, 18:10

bende düşündüm arka camları otamatık yapmayı aslında zor bişey değil ön camın mekanızması kullanılabilir cam düğmeleri de doğan düğmesi takılır çünkü en küçük düğme o güzel olur.
SPRİNG

SPRİNG

Doğum tarihi : 30/03/88
Aracınızın Modeli : RENAULT 9 SPRİNG

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-21, 15:49

çok uğraş gerektirir sabır ve azim lazım yapmak için.
okan sen

Doğum tarihi : 24/02/81
Aracınızın Modeli : 1992 Broadway

MesajKonu: Geri: arka camlara otomatik   arka camlara otomatik Empty2009-04-23, 05:58

bende biara düşündüm ama şimdi gereksiz gibi geliyor bana ağrısız başımı ağrıtmak gibi. zaten ara sıra ön otamatikler bozuluyor her arızasına 30-40 tl veriyorum bide onlara vermeyeyim

arka camlara otomatik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Camlara Film Uygulama
» otomatik teyp kapatma
» otomatik cam