RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Polyester ile plastik tamiri

+8
halilferhan
bugRa
oguz
samsunlu R-9
By_Ne0
karadeniz
EnergyBlue
Renault9
12 posters
YazarMesaj
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

Polyester ile plastik tamiri Empty
MesajKonu: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-27, 17:20

Fransız R9-11 forumunda rastladım. Bize de lazım olabilir.;

Polyester ile plastik tamiri IMG_0610

Polyester ile plastik tamiri IMG_0614

Polyester ile plastik tamiri IMG_0615

Polyester ile plastik tamiri IMG_0616

Polyester ile plastik tamiri IMG_0617
http://www.renault9-11.com
EnergyBlue

EnergyBlue

Doğum tarihi : 27/09/91
Aracınızın Modeli : Renault 12 TL 1977

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-27, 17:41

Devami yok mu boyama işlemi falan ? Very Happy
http://www.renault12.tr.gg
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-27, 17:55

demekki özellikle ek yerleri konusunda polyester macundan daha iyi sonuç veriyor...macunun atma ihtimali yüksek çünküm... Rolling Eyes
http://www.ladatr.com
By_Ne0

By_Ne0

Doğum tarihi : 17/09/89
Aracınızın Modeli : 93 RENAULT Broadway

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-27, 18:50

ii güzelde bu tip maddeleri nereden temin edebiliz bu hakkaten önemli bişi
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-27, 19:48

Oto boya ve malzemesi satan yerlerden.
oguz

oguz

Doğum tarihi : 26/09/79
Aracınızın Modeli : 1991 flash

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-28, 06:09

10 liraya cam elyaf polyester ve sertleştiricisi alınıyor ama öyle resimde gözüktüğü gibi kolay olmuyor ayrı bir ustalık küçük tamirlerde yapılabilir ama büyük onarımlar zor en azından ben beceremedim ama ufak tefek çatlak ve onarımlar için kullanılabilir malzemesi samsunlunun dediği gibi oto boyacılarda rahatlıkla bulunuyor birde benim bildiğim elyafta dümdüz bir zemin elde edilemediği için fiber uygulamasından sonra ince bir kat macun çekiyor ustalar ondan sonra 80 numara su zımparası arkasından astar ve boya yapılıyor .
bugRa

bugRa

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : 1996 Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-08-31, 20:49

arkadaşlar güzelde şöyle bir durum var polyesterde bir süre sonra macun gibi atıyor plastik yüzeye uygulandığında... tampon vs. işleri ile uğrasan bi arkadaşım vardı oda bi çok kez söyledi... aynı şekilde benim ön panjurunda kesilen kısımlarını polesterle kapatmıştık şu anda o kısımvar hafiften çatlama yapmış...

evet Oğuz polyesteri sürdükten sonra zımpara ile kabası alınır daha sonra macun çekilip düzleştirilir ve en son ince sımpara atılıp boyaya hazır hale getirilir... Smile
halilferhan

halilferhan

Doğum tarihi : 17/07/87
Aracınızın Modeli : renault191,4rn

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2008-09-23, 19:38

izmirde böyle ufak tefek işleri yapan ustam var benim kendisi uzmandır polyester kalıp tamir işlerinde yardımcı olurum izmirdeki arkadaslara
cinarmodifiye

Doğum tarihi : 28/02/74
Aracınızın Modeli : klıo

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2010-04-23, 12:50

slm arkadaşlar ben gezinirken rastladım polyesterciyim tampon tamiri hakkında bilgilerimi aktarmak istiyorum her türlü plastik taampon tamiri polyesterle yapılır az ustalığı olanlar bu işi yapabilir polyester malzeme konusunda tamir konusund yardımcı olabilirim
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2010-04-23, 14:02

cinarmodifiye demiş ki:
slm arkadaşlar ben gezinirken rastladım polyesterciyim tampon tamiri hakkında bilgilerimi aktarmak istiyorum her türlü plastik taampon tamiri polyesterle yapılır az ustalığı olanlar bu işi yapabilir polyester malzeme konusunda tamir konusund yardımcı olabilirim
istanbula taşınmayacan dimi abi, Wink
theboss

theboss

Doğum tarihi : 31/01/80
Aracınızın Modeli : AstraH

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2010-04-23, 14:10

cinarmodifiye demiş ki:
yeri tarif edebilir misiniz?
Low-Rider

Low-Rider

Doğum tarihi : 22/11/85
Aracınızın Modeli : renault 9

MesajKonu: Geri: Polyester ile plastik tamiri   Polyester ile plastik tamiri Empty2010-04-24, 23:23

Arkadaşım tampon,tampon eki , bilumum plastik kısımda bu tamirleri yapıyor ve sonuç çok iyi oluyor

Polyester ile plastik tamiri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-