RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI

+11
KAANPAKAY
ARNY
TZ871
SerdarCetinkaya
beyfendi_33
joker61tr
-R9-
maximillen
erinç
aLPaCiNo
quiksiLver
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 06:58

arkdaslar uzak biyer olmasın mağlum biz avrupa yakasında oturuorus kgsde 5 ytl kalmıs ii değerlendirmem lazım hadi artık belirleyin bi yer bi tarih ona göre bi saat ona göre herkes kendini ayarlasın ve ogün işi olanların sayısı cok olursa baska bi tarihe alalım
KAANPAKAY

KAANPAKAY

Doğum tarihi : 21/10/79
Aracınızın Modeli : 1992 renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 07:49

şu an gelmek isteyen 5 kişiyi geçmiyor.biraz daha kişi lazım.benim hafatas sonları bazı günler nöbetim oluyor.ben tarih veremem.bu stiker kaça kaç basılması lazım?bide flash diskke hangisini atıcaz bir sürü çalışma yapılmış.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 08:02

ben kendim bi sticer yaptırmsdım 45 cm uzunluunda 2.5 cm eninde
konuyu daha detaylı görüselim sen istanbulun neresindesin avrupadamı anadoludamı ???
KAANPAKAY

KAANPAKAY

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 08:32

avrupa.ben bizim yuvarlak olanı bastırmak istiyorum.stiker basılır önemli değil.önemli olan yeterli araç ve özellikle araçları nitelikli olanlardan çağırabilmek.eskiden enderkinder ,takara34 falan siteye giriyordu.şimdi onlarda yok.istanbulda şu an sık siteye giren goffo.onun araç güzel.buluşmalar bilgi alışverişi acısından iyi oluyor.internet başında herkes atıp tutuyor.ben şunu bunu yaptım diye gelsinler buluşmalara araçlarını göstersinler.bizde birşeyler görelim.
GoFFo

GoFFo

Doğum tarihi : 27/04/85

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 10:36

KAANPAKAY demiş ki:
avrupa.ben bizim yuvarlak olanı bastırmak istiyorum.stiker basılır önemli değil.önemli olan yeterli araç ve özellikle araçları nitelikli olanlardan çağırabilmek.eskiden enderkinder ,takara34 falan siteye giriyordu.şimdi onlarda yok.istanbulda şu an sık siteye giren goffo.onun araç güzel.buluşmalar bilgi alışverişi acısından iyi oluyor.internet başında herkes atıp tutuyor.ben şunu bunu yaptım diye gelsinler buluşmalara araçlarını göstersinler.bizde birşeyler görelim.

aslında buluşma yapılır ama dediğin gibi kimse yanaşmıyor herkesn cebinde akrep var halbuki arabalarımz öle ahım şahım benzin yada lpg yakan araçlar deil ben dün akşam bostancıya geçtim 30 ytl lpg aldım ve hala var içinde sadece yol parası ayarlansa en azından bi toplanalım 5 kişi olur 10 kişi olur ama toplanalım gelmiyenlerede nispet olur çok güsel org yapılır o zman millet gelmeye başlar bizim eski sitede karting turnuvaları yapılıyordu toplanıyorduk yannş anlaşılmasın ama bnun sorumluları admin ve mod lardır. AVRUPA YAKASINDA VE ANADOLU YAKASINDA OTURANLAR NERELERDE OTURDUKLARINI YAZARLARSA ONA GÖRE ORTAK Bİ NOKTA BELİRLENİR VE ORDA Bİ BULŞMA YAPILIR yada bi hafta avrupada bi hafta anadoluda buluşma yapılır diye düşünüyorum....
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 15:54

eray iyi diyon da ben şimdi izmirden ist. a gelip orada karting turnuvası nasıl düzenliyeyim... Question Smile sen de biliyon burda bizim diğer forumun karting turnuvası oldu 2 defa 1 inde sen yoktun 1 inde ben yoktum mesela... Wink
http://www.ladatr.com
GoFFo

GoFFo

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 16:05

karadeniz demiş ki:
eray iyi diyon da ben şimdi izmirden ist. a gelip orada karting turnuvası nasıl düzenliyeyim... Question Smile sen de biliyon burda bizim diğer forumun karting turnuvası oldu 2 defa 1 inde sen yoktun 1 inde ben yoktum mesela... Wink

sana lafım yok çakma adminim Smile ben ist teki adminler ve modlar için diyorum Wink bir org yapalım yoksa sitenin açık durmasının bi mantıı yok bence :rtfm:
KAANPAKAY

KAANPAKAY

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 16:10

istanbulda admin mod var mı?biz niye görmedik?
GoFFo

GoFFo

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 16:40

kesin vardır yha ama nereeedeeeee?
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 16:44

GoFFo demiş ki:

yok oralarda admin ya da moderatör...ya zaten kaç kişiyiz mevcut yönetim kadrosu foruma hakim oluyor buluşmaları da forum adına eray istersen sen organize edebilirsin... Wink yeter ki biraz canlılık gelsin...
quiksiLver

Doğum tarihi : 30/07/88
Aracınızın Modeli : 92 broadway

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 17:09

O zaman il temsilcisi seçelim deniz Idea
quiksiLver

Doğum tarihi : 30/07/88
Aracınızın Modeli : 92 broadway

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 17:12

KAANPAKAY demiş ki:
özellikle araçları nitelikli olanlardan çağırabilmek.eskiden enderkinder ,takara34 falan siteye giriyordu.şimdi onlarda yok.istanbulda şu an sık siteye giren goffo.onun araç güzel.buluşmalar bilgi alışverişi acısından iyi oluyor.internet başında herkes atıp tutuyor.ben şunu bunu yaptım diye gelsinler buluşmalara araçlarını göstersinler.bizde birşeyler görelim.
Bu nedemek kaan Question Exclamation Arabaları nitelikli olanlar ? Burda hiç kimse öyle arabasına milyarlar harcayıpta body kit veya turbo yada ne bilim nos fln koyan insanlar diil Exclamation Buluşma yapabilmek için illaki janjanlı arabalar mı qerekiyor ki bu tür bi düşünceye kapıldın Question
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 17:21

quiksiLver demiş ki:
O zaman il temsilcisi seçelim deniz Idea

kaç tane aktif üye var, kaç tane il var... Question Very Happy hevesli olmak güzel anlıyorum ama şu an o kadar büyüyemedik forum olarak...bunlar ucu bucağı belli olmayan forumların işleri... Wink
KAANPAKAY

KAANPAKAY

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 17:38

bizimde inceleyebileceğimiz güzel araçlar gelse iyi olur.mesele goffonun araçta gelse iyi olur.çünkü daha hiç electronic görmedim. reno 11 turbo gelse iyi olur.ben zaten orjinal araçlardan bahsettim.türkiyedeki reno 11 turbo sahipleri ne yazıkki sitemize girmiyorlar.mesela ben otomatik bagaj kilidi kilidi projesini yapan bir araç gelseydi onu incelerdim.demek istediğim bu.mesela olvnenin nikalajlı kapı kolunu nasıl taktığına bakıcam.onu da davet ettim.geçen maltepe buluşmasında alpicinonun koni setlerini incelemiştim.neyse kim gelirse gelsin yeterki katılım olsun.
alperpp

alperpp

Doğum tarihi : 02/06/85
Aracınızın Modeli : spring 1994

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 20:08

Arkadaşlar bende kesin olurum bi zaman ayarlandığında emin olun severim bu tip buluşmaları =)
GoFFo

GoFFo

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-07, 20:15

karadeniz demiş ki:
GoFFo demiş ki:

yok oralarda admin ya da moderatör...ya zaten kaç kişiyiz mevcut yönetim kadrosu foruma hakim oluyor buluşmaları da forum adına eray istersen sen organize edebilirsin... Wink yeter ki biraz canlılık gelsin...

tamam en azından ufak çaplı bir buluşma düzenleriz herksn msni ve teli alınr ararız yada msnden görürşz uygn bi zmanda görüşülür elimden geldii kadar yardımcı olmaya çalışacaım Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-08, 09:43

eray abi benim msni biliosun yalnız ayın 15inden sonra ehliyeti alcaam 15indewn sonra düzenleinirse sevinirm
GoFFo

GoFFo

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-08, 20:17

tamam fatih biliyorum zati 15nden sora olur buluşma anjak toplarnırız nerede yapajaımza anjak karar veririz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-09, 08:36

herkese ortak biyer olsun abi artı acık ve tenha biyer olursa dahada güsel olur
GoFFo

GoFFo

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-09, 09:52

by_reno_9 demiş ki:
herkese ortak biyer olsun abi artı acık ve tenha biyer olursa dahada güsel olur

öle diyorsnda şimdi kmse kmseyi tanımıyor ilk başta bi tanışma kaynaşma durumu olsun daha sonra çok bulşma ve org yaparız Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI   İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI - Sayfa 2 Empty2009-02-09, 10:05

doğru haklısın abii

İSTANBUL GRUP TANIŞMA TOPLANTISI
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-