RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''

+25
VetApex!
akgb
ArdaPerk
bartıntunıng
halilferhan
karadeniz
izmirli_kral
Renault9
yugun
sisyphos
samsunlu R-9
TU5J4/L3
volkan
Mirac9
clioGT
enderkinder
By_Ne0
bugRa
scaracco
ARMADA_FB
ataman_74
CarMen
dml860
safranliyim
haylaz74
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 07:32

Emeğine sağlık çok güzel olmuş, da toplam 4 adet mercekli model (yani çift far) olma ihtimali olurmuydu ? yani sığabilirmi ? birde mika cam maliyeti nekedara mal oldu ?
haylaz74

Aracınızın Modeli : 94 FAİRWAY Beyaz,06 KANGO

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 07:37

samsunlu R-9 demiş ki:
Emeğine sağlık çok güzel olmuş, da toplam 4 adet mercekli model (yani çift far) olma ihtimali olurmuydu ? yani sığabilirmi ? birde mika cam maliyeti nekedara mal oldu ?

tek fara ıkı mercek sıgıyor fakat farın arkası musaıt deıl hem kaportada hemde farda bu yuzden tek mercek kullandım fleksıglas camın malıyetı 100 ytl ve ıstanbulda benım bıldıgım ıkı kısı var bırı bostancıda stopcu altan(mercedes kolumanla anlasması var mercedes farlarının temızlıgını ve yenılemesını yapıyor) dıerı ıse goztepe sanayınde altanın kalfası ıbrahım var ıkısıde aynı fıyatı verdı.
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 07:41

Helal olsun adamlara, gerçekten temiz iş çıkarmışlar, yakışıklı olmuş.
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 07:46

evet camı guzel yaptı allah var yukarda ben bıle bukadarını beklemedım
dml860

dml860

Doğum tarihi : 13/07/86
Aracınızın Modeli : 2000 Broadway 1.4i

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 12:50

Yapanların ellerine sağlık. İyi günlerde kullanın. Wink
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 13:25

tesekkur ederım
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 19:41

Eline sağlık gerçekten güzel olmuş R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 261607 ,
Adminimizin yaptığı elektirikli aynalardan sonra mercekli farlar da tamamlanan bir projemiz oldu,
Aslında hepsini bir R9 da toplasak ne güzel olur Wink
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-29, 19:45

cok güsel olmus ellerine sağlık kardesim cok güsel görünüo
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 05:45

sisyphos demiş ki:
Eline sağlık gerçekten güzel olmuş R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 261607 ,
Adminimizin yaptığı elektirikli aynalardan sonra mercekli farlar da tamamlanan bir projemiz oldu,
Aslında hepsini bir R9 da toplasak ne güzel olur Wink

suan benım aracımda ıkısıde mevcut ilave olarak far sensoru,içerden otomatik açılan bagaj ve elektrıklı ayna mevcut
bugRa

bugRa

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : 1996 Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 07:05

haylaz74 demiş ki:

karanlık yolda cekılmıs resım eklerım uzun kısa olayına gelınce 3 sayfada mercegın ıc yapısı ve uzun kısa ıle ılgılı resım eklemmıstım orda gorebılırsın gıdenın aklını cok rahat alabılırsın sellektor yaptıgın zaman Smile
içini siyah yapıp denedım hosuma gıtmedı heryerı sıyah olunca cok bogdu gıbı sankı en son bunda karar kıldım

3. sayfadaki senin taktığın meceğin miydi sen başka bi yerden aldım yazdığın için sordum... Smile ayar olayı varsa güzel çünkü benim gözüm gece karşıdan gelenin farlarının ayarı bozuksa rahatsız oluyor ve çoğunlukla söylemediğim kelime kalmıyor ayrıca kendi rahatsız olduğum şeyi başkasına yapmak istemem... komple siyah halini görmediğimiçin bişey diyemeyecem bana güzel gibi geldi bi ana onun için demiştim çünkü şu anda kenarları çok boş duruyo... an azından merceğin bi tarafına çakar bi tarafına veya çakar yerine merceğin iki tarafınada gündüz farları niyetine güçlü led veya onun bnzeri bişey takabilirsin... benim düşüncem bu en azından boş durmaz... Smile
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 07:29

bugRa demiş ki:
haylaz74 demiş ki:

karanlık yolda cekılmıs resım eklerım uzun kısa olayına gelınce 3 sayfada mercegın ıc yapısı ve uzun kısa ıle ılgılı resım eklemmıstım orda gorebılırsın gıdenın aklını cok rahat alabılırsın sellektor yaptıgın zaman Smile
içini siyah yapıp denedım hosuma gıtmedı heryerı sıyah olunca cok bogdu gıbı sankı en son bunda karar kıldım

3. sayfadaki senin taktığın meceğin miydi sen başka bi yerden aldım yazdığın için sordum... Smile ayar olayı varsa güzel çünkü benim gözüm gece karşıdan gelenin farlarının ayarı bozuksa rahatsız oluyor ve çoğunlukla söylemediğim kelime kalmıyor ayrıca kendi rahatsız olduğum şeyi başkasına yapmak istemem... komple siyah halini görmediğimiçin bişey diyemeyecem bana güzel gibi geldi bi ana onun için demiştim çünkü şu anda kenarları çok boş duruyo... an azından merceğin bi tarafına çakar bi tarafına veya çakar yerine merceğin iki tarafınada gündüz farları niyetine güçlü led veya onun bnzeri bişey takabilirsin... benim düşüncem bu en azından boş durmaz... Smile

önerin için teşekkur ederım aslında dusunmedım deıl ama ledlerden bırı yanarsa dıerekten bıda camı sokmeyı gozum kesmedı ısın acıgı ondan dolayı takmadım pıyasadakı ledlere guven olmuyor angel halkaları bıle takarken tereddutte kaldım cunku bırı yanmadıgı zaman deısmek ıcın camı sokmek gerekıyor Sad
yugun

yugun

Doğum tarihi : 29/10/81
Aracınızın Modeli : Flash S 95

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 07:48

uygun dirençle tek lede tek direnç olarak takılırsa ledler kolay kolay yanmaz
http://www.kampciyiz.org
bugRa

bugRa

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 08:19

Smile cevapların için teşekkür ederim... resimleri bekliyoruz... Smile
dml860

dml860

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 10:35

Bir yerde gördüm benim kasaya sanal tuningle mercekli far takmışlar. Smile Burada yapanlar var acaba aşağıdaki resimdeki gibi uydurun desem yaparlar mı sizce? Ve bence böylesi hoşuma gitti, sizce nasıl?

R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Modr9dt8
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-04-30, 12:52

guzel gozukuyor ama dısarda yaptırırsan pahalı oluyor kendı elınden gelırse malıyet yarı yarıya duser mesela arkadaslar arasında fıberden dısı yapacak varsa bı araya gelıp yapılabılecek bırsey nıye yapılmasın onemlı olan kalıp cıkarıp fıberden yapmak veya fleksıglastan yaptırmak ama malıyet lı cıkar dıye dusunuyorum.baska bır ayrın gene belırteyım cıft mecek veya bır mercek bır uzun far ıcın bosluk yok farın arkasında onu goz onune alarak bakmak lazım
ARMADA_FB

ARMADA_FB

Aracınızın Modeli : 98 Broadway 1.4 RN

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-01, 03:11

Abi hayırlı uğurlu olsun.. çok sade ve yerinde olmuş son hali...çokda yakışmış yeni hali.

Kazasız belasız sürüşler dilerim Very Happy
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-01, 06:14

tesekkur ederım.
bugRa

bugRa

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-01, 08:51

eğer resimdeki gibi yapılırsa en kolay normal fardan mercekliye cevirme yolu olduğunu söyleyebilirim ki dikkat ederseniz çoğu araçta bu uygulama yapılıyor ama ben orj. farın içinde mercek olmasından yana olduğum için 3 boyutlu mercekli farları pek sevmiyorum...

haylaz74 eğer resimdeki gibi yapılacaksa yeni bi far kasası yapılacağı için iki tane mercek rahatlıkla sığdırılabilir...
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-01, 09:34

zaten bende uygulamayı orjınal fara yaptım

ben fara ıkı mercek sıgmaz demedım yanlıs anlasıldım galıba farın arkasında yer yok dedım ıkı mercegınde ampulune ulasabılmen ıcın hem farın arkasını genısletmen lazım hemde aracın kaportasında ıslem yapman gerekebılır dıye soyledım bence bukadar masrafa gerek olmadıgı ıcın yapmadım eger benım elımde bıtseydı tum ıslerı bende ıkıtane koyabılırdım daha ıyı anlatabılmek acısından ıkı mercegın farda konumlandırılmasının resmını cekıp ekleyecegım.
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-02, 18:34

dml860 demiş ki:
Bir yerde gördüm benim kasaya sanal tuningle mercekli far takmışlar. Smile Burada yapanlar var acaba aşağıdaki resimdeki gibi uydurun desem yaparlar mı sizce? Ve bence böylesi hoşuma gitti, sizce nasıl?

yapan varsa bir fiyat öğrensene çok güzel olmuş bence hatta süper
bugRa

bugRa

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-03, 10:00

anladım...
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-03, 14:36

Eline sağlık.Güzel uygulama.
Aslında hiç böyle montajla filan uğraşmaya gerek yok. Direk mercekleri alıp tampona taksak ve ayarlatsakta olur gibi. Zaten yansıma vs herşey merceğin içinde oluyor. Eski sistem gibi far aynasının görevi kalmıyor.

Birde mercek yuvarlak hatlı olduğu için 97-00 kasa r9larda daha güzel duracağını düşünüyorum. fiber işide görünüm açısıdnan fayda sağlar...
http://www.renault9-11.com
izmirli_kral

izmirli_kral

Aracınızın Modeli : '85 11 TURBO

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-03, 22:32

safranliyim demiş ki:
dml860 demiş ki:

yapan varsa bir fiyat öğrensene çok güzel olmuş bence hatta süper
arkadaşlar isterseniz böyle bişey yaptırılabilir, polyesterciler yapar fakat pahalıya patlar bence,
polyesterci arkadaşımdan fiyat alabilirim isteyene...

bu arada proje çok başarılı olmuş hocam tebrikler...
dml860

dml860

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-03, 22:39

Forumda fotoğrafları verilmişti, yeşil tipo vardı. Onun sahibini buldum çınarlı'da. Yaparım dedi. Ama paradan haber vermek lazım önce Laughing Telefonunu da aldım ama arayamadım bir türlü Rolling Eyes
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-04, 13:50

Renault9 demiş ki:
Eline sağlık.Güzel uygulama.
Aslında hiç böyle montajla filan uğraşmaya gerek yok. Direk mercekleri alıp tampona taksak ve ayarlatsakta olur gibi. Zaten yansıma vs herşey merceğin içinde oluyor. Eski sistem gibi far aynasının görevi kalmıyor.

Birde mercek yuvarlak hatlı olduğu için 97-00 kasa r9larda daha güzel duracağını düşünüyorum. fiber işide görünüm açısıdnan fayda sağlar...

olmaz yansıtma zemini olmalı ercan... Exclamation
http://www.ladatr.com
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-04, 19:26

yansıtma mercegın ıcınden zaten ekstra bı aynaya gerek kalmıyor
dml860

dml860

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-05-04, 21:20

Şekildeki farda da görüldüğü gibi ekstra aynaya gerek kalmamaktadır. Odaklamayı ve yansıtma görevini mercek üstlenmektedir.

R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Golf5xfpy8
halilferhan

halilferhan

Doğum tarihi : 17/07/87
Aracınızın Modeli : renault191,4rn

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-06-25, 09:04

3, sayfadaki 10 numara olmuşş yaa
bartıntunıng

bartıntunıng

Doğum tarihi : 09/05/89
Aracınızın Modeli : 1991

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-06-25, 17:22

ataman_74 demiş ki:
haylaz74 demiş ki:
bandırma ama istanbuldayım

ataman_74 demiş ki:
haylaz nerelisin.

sağolasın.

nickteki 74 ü merak ettimde. Sanırım doğum yılımı?
hakan abi bende bartınlı sandımm
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-06-26, 08:58

halilferhan demiş ki:
3, sayfadaki 10 numara olmuşş yaa

tesekkurler
ArdaPerk

ArdaPerk

Doğum tarihi : 19/10/88
Aracınızın Modeli : Renault 9 Spring * 93

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-06-26, 09:30

Eline sağlık çok güzel olmuş ...
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-06-26, 09:58

ArdaPerk demiş ki:
Eline sağlık çok güzel olmuş ...

tesekkurler
akgb

Doğum tarihi : 18/02/87
Aracınızın Modeli : Renault 19 Europa Alize 1.6e RNE

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-09-10, 15:04

Pleksiglass her araca göre yapılabiliyormu? Kaç mm'lik pleksi kullandınız? Pleksiye kalıp olarak ne kullandınız? Çalışmanız oldukça güzel tebrik ederim...
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-09-25, 12:19

akgb demiş ki:
Pleksiglass her araca göre yapılabiliyormu? Kaç mm'lik pleksi kullandınız? Pleksiye kalıp olarak ne kullandınız? Çalışmanız oldukça güzel tebrik ederim...

tesekkur ederim.her araca gore yapılabılıyor ama ben yapmadım bostancıda bır stopcu var ona yaptırdım o kendı kalıp cıkartıyor ve bır gundede verıyor,ben sadece mercek montajını ve dıer ıslerını hallettım camı stopcuda yaptırttım ama onun dusunda ıscılık bana ait
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-09-25, 13:53

haylaz74 demiş ki:

tesekkur ederim.her araca gore yapılabılıyor ama ben yapmadım bostancıda bır stopcu var ona yaptırdım o kendı kalıp cıkartıyor ve bır gundede verıyor,ben sadece mercek montajını ve dıer ıslerını hallettım camı stopcuda yaptırttım ama onun dusunda ıscılık bana ait

haylaz benim için fiyat alabilirmisin?
bide mercekleri ışık fazla dağılmasın diye takıyoruz değil mi?
http://www.nettekalite.com
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2008-09-26, 10:29

VetApex! demiş ki:
haylaz74 demiş ki:

haylaz benim için fiyat alabilirmisin?
bide mercekleri ışık fazla dağılmasın diye takıyoruz değil mi?

ben 100 ytl ye yaptırmıstım camın takımını sımdıde aynıdır deısmez sanırım flas farı deılse ona 150 ıstıyorlar.mercegı takılmasındakı amac ısıgı dagıtmadan toplayıp vermesı xenon takılcaksa mukemmel otesı performansı var aydınlatması saglam bır xenon takıldıgı zaman sonuc mukemmel hem aydınlatma olarak hemde gorunus olarak
34FLASHS35

34FLASHS35

Doğum tarihi : 01/07/79
Aracınızın Modeli : 1994 FLASH S initiale

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2009-02-19, 21:29

Süper olmuş tek kelimeyle aklımdan geçiyordu benimde böle bişey yapmak ama sen free cam bulmuşsun. Bizim farlar büyük cam bulabilirmiyiz peki.
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2009-02-20, 19:32

netservis demiş ki:
Süper olmuş tek kelimeyle aklımdan geçiyordu benimde böle bişey yapmak ama sen free cam bulmuşsun. Bizim farlar büyük cam bulabilirmiyiz peki.

onları yaptırttım ıstersen senınkınede yaptırtabılırız. pm attım sana
drahreis

drahreis

Doğum tarihi : 14/05/85

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2009-05-09, 19:15

bizde mi yapsak ne
erdi_7373

erdi_7373

Doğum tarihi : 04/07/73
Aracınızın Modeli : 1988

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2009-05-15, 13:57

düz cam veya şeffa cam bulabilirmiyiz 88 model aracın ön farı için bende işlemlerimi tamamladım ama cam bulamıyorum:)
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2009-05-15, 18:31

erdi_7373 demiş ki:
düz cam veya şeffa cam bulabilirmiyiz 88 model aracın ön farı için bende işlemlerimi tamamladım ama cam bulamıyorum:)

cam zaten bulamazsın yaptırman lazım stop tamırcıleri yapıyorlar ıyı bır usta bulabılırsen olur ıstanbulda yaptırabılırsın orda bulamazsan
haylaz74

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2009-05-15, 18:32

drahreis demiş ki:
bizde mi yapsak ne

tavsıye ederım gorus mukemmel oluyor.
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''   R-9  için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI'' - Sayfa 2 Empty2010-04-02, 13:08

Bu siteyi yeni buldum güzel bir paylaşım yapmışlar.

http://www.xenonmercek.com/

R-9 için mercekli far'' PROJEM TAMAMLANDI''
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Renault 12 Toros Mercekli Far Projem