RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cam Filmi Uygulama 2

2 posters
YazarMesaj
koraytek2007

Doğum tarihi : 15/08/89
Aracınızın Modeli : Toros SW 1992

Cam Filmi Uygulama 2 Empty
MesajKonu: Cam Filmi Uygulama 2   Cam Filmi Uygulama 2 Empty2011-02-09, 18:38

Son zamanlarda eniştem illa bizim arabanın camlarına film yap diyordu bende bugün boşlukta yapalım dedim.Filmi internetten alalım demiştim ama hemen gelmez, beklemiyelim dedi.sanayiden al dedi.
6 Metre Dark Black (Bagaj yan 2)
6 Metre Black (Arka kapı,ön kapı ve bagaj)
film aldım ve döşemeleri söküp işe koyuldum.
Hazır döşemeler söküldüyken kapı kilitleri, cam krikolarını yağladım ve kapılıların içini temizledim.Tıkanan su oluklarını temizledim.
Bu işlemleri yaparken teyzemin oğluda yardımcı oldu.Gerçekten bizim arabalara film yaparken yardımcı şart.
Önce arka camı dark black yaptık fakat çok koyu geldi ve gece görüş sorunu olur diyerekten söktük ve sadece siyah yaptık.
Fakat az önce fark ettimki hiç ben yokum fotolarda en yakın zamanda digital makinamla çekerim artık.
Zaman olarak saat 12.00 de başladık 18 de bitirdik.en son arabayı yıkadık.
Artık anlatım yeter söz fotograflarda

Fotograflar

Cam Filmi Uygulama 2 Grnt017c.th Cam Filmi Uygulama 2 Grnt016ol.th Cam Filmi Uygulama 2 Grnt015j.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt014ov.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt013w.th
Cam Filmi Uygulama 2 Grnt012y.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt011m.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt010a.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt027l.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt026b.th
Cam Filmi Uygulama 2 Grnt024b.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt023c.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt022y.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt021m.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt020zb.thCam Filmi Uygulama 2 Grnt019c.th
Cam Filmi Uygulama 2 Grnt018e.th

http://www.koraytek2007.tr.cx
AdnanSim

AdnanSim

Doğum tarihi : 22/09/94
Aracınızın Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P

MesajKonu: Geri: Cam Filmi Uygulama 2   Cam Filmi Uygulama 2 Empty2011-02-11, 22:00

yardım alınca gerçekten iyi oluyor.eve döndüğümde o bel ağrısını anlatamam Smile
elinize sağlık güzel olmuş Smile
koraytek2007

Doğum tarihi : 15/08/89
Aracınızın Modeli : Toros SW 1992

MesajKonu: Geri: Cam Filmi Uygulama 2   Cam Filmi Uygulama 2 Empty2011-02-12, 08:26

Teşekkürler Adnan, ama tek başıma bizim aracı yaparkenki gibi yorulmadım.Arada geçtim arabanın içine dinlendim.Teyzeoğlu devam etti.
http://www.koraytek2007.tr.cx

Cam Filmi Uygulama 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R12 Sw Cam Filmi Uygulama
» Camlara Film Uygulama
» reno 9 arka stoplara led uygulama..