RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Su regülatöre neden gitmaz?

2 posters
YazarMesaj
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

Su regülatöre neden gitmaz? Empty
MesajKonu: Su regülatöre neden gitmaz?   Su regülatöre neden gitmaz? Empty2010-12-14, 14:55

Bir abimin sprinki var bana dediki bu araba soğuklar lpg regülatörü kar yapıyor.bende benzinde çalıştırdım baktım motor sıcaklığı 2.çizgiyi geçiyor regülatöre elimi vurdum baktımki buz gibi sıcaklıktan eser yok.boruları kontrol ettim pompaya yakın yerlerde sıcaklık var ama beyne doğru geldikçe buzlanıyor.sebebini açıklayamadım Very Happy şimdi cevap bekliyor benden. acaba ne olabilir. ben ters bağlamış olabilirler diyorum abilerim ve kardeşlerimi fikirleri nedir bu konuda ? Su regülatöre neden gitmaz? 868310 scratch
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: Su regülatöre neden gitmaz?   Su regülatöre neden gitmaz? Empty2010-12-14, 15:28

Eski regülatör ise ve antifiriz kullanılmıyor ise regülatörün su kanalları tıkanmış olabilir açılıp kireç çözücü bi kimyasalla temizlenmesinde fayda var eğer devirdaimde sorun yoksa
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: Su regülatöre neden gitmaz?   Su regülatöre neden gitmaz? Empty2010-12-14, 15:29

evet abi olabilir çünkü arabada yarım çay bardağı dahi antifriz yoktu.ful+ful su dolu. Smile
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: Su regülatöre neden gitmaz?   Su regülatöre neden gitmaz? Empty2010-12-14, 15:33

renault9spring demiş ki:
evet abi olabilir çünkü arabada yarım çay bardağı dahi antifriz yoktu.ful+ful su dolu. Smile

O zaman %70 tıkanmıştır %30 diğer faktörler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Su regülatöre neden gitmaz?   Su regülatöre neden gitmaz? Empty2010-12-14, 16:34

araçta antifiriz olmadıgı için su donuyor. antifiriz koydumu düzelir. devirdaim sağlamsa tabi

Su regülatöre neden gitmaz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NEDEN???
» bu gavurlar renault 9 u neden sevmiyor