RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

lpg de çalışmama sorunu

4 posters
YazarMesaj
okyanus

Doğum tarihi : 16/02/92
Aracınızın Modeli : renault 11 flash s

lpg de çalışmama sorunu Empty
MesajKonu: lpg de çalışmama sorunu   lpg de çalışmama sorunu Empty2010-11-30, 18:01

flash yolda seyır halındeyken stop ettı araba gazdayken ıkı uc kere mars yaptım calısmadı benzine aldım calıstı arabada gaz var dugmeler saglam tekrar gaza alıyorum ılk seferde 1500 devır alıyo sonra stop edıyo hemen tekrar mars yaptıgımda mars almıyo sadece cevırıyo bıraz beklıyosun tekrar alıyo sonra gene stop benzınde calısıyo ama
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: lpg de çalışmama sorunu   lpg de çalışmama sorunu Empty2010-11-30, 18:27

şimdi baştan söyleyim böyle konu olmaz. acil olabilir ama birazda düzgün olması lazım. enazından benim hala ısrarla mod olduğum site ..

soruna gelince

1 - lpg regülatörünün ömrü bitmiş olabilir.
2 - lpg gaz filtresi tıkalı olabilir
3 - araba flash olduğu için karbüretör dağılmış olabilir

hadi geçmiş olsun
http://www.nettekalite.com
okyanus

Doğum tarihi : 16/02/92
Aracınızın Modeli : renault 11 flash s

MesajKonu: Geri: lpg de çalışmama sorunu   lpg de çalışmama sorunu Empty2010-11-30, 18:45

regulatır gaz taktıralı 1 sene oldu hersey sıfır
haydarguducu

haydarguducu

Doğum tarihi : 10/04/73
Aracınızın Modeli : 1992 broadwey gte

MesajKonu: Geri: lpg de çalışmama sorunu   lpg de çalışmama sorunu Empty2010-11-30, 20:32

Geçen yıl. Yola çıktım, 2 km sonra gazda stop etti.Ne ettiysem çalışmadı. Benzine alıyorum, gaza geçiyorum çalışıyor. Az sonra stop ediyordu. Gaz kesicinin yanlış hatırlamıyorsam şase ucu kırılmış, gaz kesici şase almıyordu.
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: lpg de çalışmama sorunu   lpg de çalışmama sorunu Empty2010-11-30, 21:02

başka diyecek bi yer kalmadı bana,arızan tamamen bunlardan biri

lpg de çalışmama sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mikser sorunu