RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım

3 posters
YazarMesaj
mesutck

mesutck

Doğum tarihi : 09/09/86
Aracınızın Modeli : 11 flash 1992

lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım Empty
MesajKonu: lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım   lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım Empty2010-11-12, 13:22

akşam gaz alıyorum 10 veya 20 liralık toplam 15 km yol bile gitmiyorumdur belki dahada az gece yeşil yanan gösterge sabah kırmızı oluyor. tüp aldığımda bi kontrol edeyim dedim dolum yerindeki bileziğin ordan kaçırdığını elimle fark ettim tüpçüye gidip sıktırdım orayı ordan kesildi ama hala aynı bazılarıda diyoki ordan kaçırsa bile borudaki kaçar depodan keser kaçmaz motorun ordan baktırdım gaz kaçağı yok bide şöyle bi durum var gazı koyup yola çıktığımda normal yakıyo yani 50 liralık gazla kocaeliden bursaya gidip geliyo şimdi ben neresini değiştirmem gerekiyo anlayamadım dolum yerininmi yoksa deponun ordakinimi hangisi daha ucuza gelir
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

Doğum tarihi : 11/06/87
Aracınızın Modeli : Megane II 1.5 dci 2005 dynamique

MesajKonu: Geri: lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım   lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım Empty2010-11-12, 14:10

öncelikle kaçağı bulmak için yanıcı alet kullanmayın.. Smile çok önemli bir konu Allah korusun bence o şekildeki arabaya binmeyin lpg taktırdığınız yere gidin kaçağı bulsunlar..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım   lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım Empty2010-11-12, 14:24

lpg kaçak dedektörü ile aratırsanız kaçak yerini daha çabuk bulursunuz
bendeki gibi böyle bir alet
lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım 2983
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım   lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım Empty2010-11-12, 14:52

mesutck demiş ki:
akşam gaz alıyorum 10 veya 20 liralık toplam 15 km yol bile gitmiyorumdur belki dahada az gece yeşil yanan gösterge sabah kırmızı oluyor. tüp aldığımda bi kontrol edeyim dedim dolum yerindeki bileziğin ordan kaçırdığını elimle fark ettim tüpçüye gidip sıktırdım orayı ordan kesildi ama hala aynı bazılarıda diyoki ordan kaçırsa bile borudaki kaçar depodan keser kaçmaz motorun ordan baktırdım gaz kaçağı yok bide şöyle bi durum var gazı koyup yola çıktığımda normal yakıyo yani 50 liralık gazla kocaeliden bursaya gidip geliyo şimdi ben neresini değiştirmem gerekiyo anlayamadım dolum yerininmi yoksa deponun ordakinimi hangisi daha ucuza gelir

valla sadece şamandıra bile bozuk olabilir, akşamdan koyup sabah çalıştırdığınızda yaptığınız yol ile arabanın yakıtını karşılaştırarak takip edin 1 kaç sefer, eğer hakikaten tüketim çok çıkıyorsa kaçak vardır...kaçağı yapabilecek zaten 2-3 nokta var, başka yerden kaçmaz... Smile
http://www.ladatr.com
mesutck

mesutck

Doğum tarihi : 09/09/86
Aracınızın Modeli : 11 flash 1992

MesajKonu: Geri: lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım   lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım Empty2010-11-12, 15:16

onu takip ettim alıp yol yapınca fazla bi kayıp yok normal ama park halinde gece bırakıp sabah çalıştığında yani dururken zannedersem biraz para harcayıp tüpçüde iyi bi bakıma sokmam lazım ben çözemedim belki kendim yapabilirim diye sordum tüpün beynide daha yeni sıfır değişti

lpg kaçırıyor biyerden ama nerden anlayamadım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-