RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Vize ve final öncesi özlü sözler

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Vize ve final öncesi özlü sözler Empty
MesajKonu: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 09:09

Very Happy İLK VİZEN KAÇ ?
Arkadaşının vize notunun düşüklüğünü öğrenip ona göre gaza gelmek amacıyla söylenir..

HACIM NAMAZA MI BAŞLASAK?
Aormal zamanlarda dünyanın aşkından ahiret hayatını unutan pek çok öğrencinin , sınav zamanı kasılmalardan kurtulmak amacıyla Allaha yakınlaşma cümlesi Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!! uzar o namaz ..kaza namazları falan kılınır...belki gaza gelinip tövbe de edilir...ama sınavlar bitene kadar Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

BEN ŞİMDİ YATICAM , SİZ YATARKEN KALDIRIN BENİ.
ders çalışmaya gönlü olmayan öğrenci türünün kendini ve etrafındakileri ileriye odaklamak amacıyla söylediği söz..zira o saatte mümkün değil kaldıramazsınız..

BİR ÇAY KOY DA İÇELİM BE OLUM.
doğru düzgün olmasa da bir saat çalışma sonucunda evin uyanığının çay yapmasını iyi bilen şahsa yönlendirdiği rica görünümlü emir kipli cümle.

BU ADAM GEÇEN SENE NE SORMUŞ
konuların yoğunluğu ve zamanında aynı oranda kısıtlı olması sonucu çalışmayı sevmeyen öğrenci türünün evde varsa dersi geçen sene almış , ya geçen sene dersi alanlardan soruları öğrenmiş kişiye yönlendirdiği soru.

KESİN BURDAN ÇIKAR
6.hissi yüksek öğrenci türünün söylediği cümle..garanti çıkmaz ordan Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!

ÇALIŞ ÇALIŞ NEREYE KADAR ( kalem fırlatılır bu sırada)
sanki sabah akşam ders çalışıyormuş havası oluşturmaya çalışan , gösterişe meraklı fakat engellere karşı zaafı olan öğrenci türünün favori cümlesi...

YARIM SAAT SONRA BAŞLIYORUZ.
yalan yalan yalannnnnnnn , ama her sınav dönemi söylenir...başlanırsa da bir saat sonra bırakılır..Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

YARIN FAZLA KASMASA BARİ
hayatını , vücudun refleksleriyle anlatmaya meraklı olan öğrenci türü sınav için de "zor sormaz inşallah" manasında bu sözü söyler...

AA GELSE NE DELİ OLUR BEA
ilk vizesi iyi olan fakat diğer derslerinde pek hayır olmayan öğrencinin diğer derslerini DC ile geçeceğini hesaplama paranoyasına kapıldığı an söylediği sözdür...Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

O SORU KEK , BÖLE ÇIKSIN 100 ALIRIM
ders çalışmaya ne kadar isteksizse , ders çalışanların hevesini kırmaya da o derece düşkün olan kişinin soru çalışanlara söylediği umut kırıcı söz...

1 SORU YAPSAM YETİYO BANA
Hocanın vize de çok zor sormuş olması , buna karşın öğrencinin yüksek alması sonucunda , final haftasında yeteri miktarda çalışamamışsa arkadaşlarına nispet yaparcasına söylediği kibir cümlesi.

HACIM BEN ÇALIŞMICAM , ZATEN DC İLE GEÇSEM NE OLCAK
ortalamasından dolayı dc ile geçme ihtimali bulunan , fakat dc ile geçmeyi kendine yediremediği kadar ders çalışma isteği de olmayan kişinin kendini ve çevresindekileri avutma cümlesi.

YAZ OKULUNDA GEÇERİM
yaz okulunda sıcağın etkisiyle beyninin daha iyi çalışacağını düşündüğünden midir bilinmez ,bir grup öğrencinin umutlarını yaza gönderme cümleciği...

BU DERSİN MANTIĞI NE YAV Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!
ders çalışmaya çalışmış , ama derslere gelmediğniden dolayı dersi anlamamış öğrenci profilinin nefret dolu sorusu.

BÖLE SORU SORARSA ,ÇOK PİS KIZARIM
ders çalışmaktan çok sinirlenen öğrencinin , çalıştıklarından daha zor bir soru görmesi sonucu , sarfettiği talihsiz cümle Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

SINAVDA ÖNÜME OTUR.
ders çalışmamış bir öğrencinin sınavdan dakikalar ya da birkaç saat önce çalışan-başarılı öğrenci arkadaşına sarf ettiği söz.kopya çekme amaçlıdır.etik değildir Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

OĞLUM NİYE BENİ ÇAĞIRMIYOSUNUZ
kendisi uyurken arkadaşları ders çalışmaya başlamış öğrenci tipinin uyandıktan sonra arkadaşlarına sarf ettiği sitem.

HACIM BİRAZ UYUSAK MI

ders çalışmaktan sıkılmış , ya da henüz başlamamışken yemeğin ağırlığu üzerine çökmüş öğrencinin çalışkan arkadaşına sarf ettiği düşmanca söz Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!))

DIŞARISI ŞİMDİ KAYNIYORDUR YAV
özellikle bahar dönemindeki sınavlarda bilhassa erkek öğrencilerin dışarıya çıkıp gezme özlemlerini dile getiren söz grubu Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!))

ULAN KÖPEK GİBİ ÇALIŞTIN DİMİ

ders çalışmamış ya da çalıştığını yeterli görmeyen öğrencinin , çalışmaktan usanmayan arkadaşına sarfettiği düşmanlık dolu cümle Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

SENEYE GARANTİ AA ALIRIM BU DERSTEN
kalması daha sınava girmeden kesinleşmiş öğrencinin , umut fakirin ekmeğidir tarzında sarfettiği idealist(!) cümlecik Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

ULAN HAYAT SİZE HAYAT BE
kendisi başarılı olduğu için bütün dersleri alan öğrencinin , kredi yetersizliği sebebiyle ders alamayan bu sebeple de birkaç günü boş olan öğrenci arkadaşına sitemi Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

YİNE TERS KÖŞE YAPMASIN BU ADAM
öğrencilere eziyet etmeyi seven, nerden soru soracağı belli olmayan hocaya atfen söylenen söz...

BANA ÇIKACAK SORULARDAN GÖSTERSENE BİRAZ
ders çalışmayan ama çabuk anlayan ( anladığını zanneden ) kibirli öğrencinin çok çalışkan arkadaşına ricası Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

ÖSS YE GİRELİM BU SENE
ders çalışmakla uzaktan yakından alakası olmayan öğrenci türünün her sene sarfettiği cümle...sınav zamanlarında bahsedildiğinde muhabbet bir başlarsa herkes üniversiteden soğur , başka bölümler seçilr ,sonra da yatılır Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

BİZİM SINIF HAYVAN GİBİ ÇALIŞIYOR , ORTALAMANIYI MAHVEDİYORLAR

çan eğrisinin geçerli olduğu üniversitelerde , sınıfı genel olarak çalışan ve sınav ortalamaları yüksek olan fakat kendisi çalışmaya gönülsüz olan öğrenci türünün suç atmak amaçlı sözü.
Vize ve final öncesi özlü sözler 366156
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 16:13

çok şükür vizeler 15 dk önce bitti Very Happy
https://www.facebook.com/mitmustafa
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 16:40

mitmustafa demiş ki:

nasıl geçti? durumlar iyidir inşallah Wink
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 16:48

Yeniden öğrenci olsam da en büyük derdim vize-final haftası olsa Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 16:49

olvne demiş ki:
Yeniden öğrenci olsam da en büyük derdim vize-final haftası olsa Very Happy

işte buna kısmi şuur kaybı deniyor... Very Happy Very Happy

vize mi, o da neymiş... Vize ve final öncesi özlü sözler 120224
http://www.ladatr.com
olvne

olvne

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 16:58

Öyle ama Deniz öğrencilik gibisi var mıydı ya Smile Ekmek elden kredi devletten özgür özgür takılıyorsun sonrasında iş de olsa güç de olsa öğrencilik bir başka insanoğlu nankör işte Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 17:50

olvne demiş ki:
Öyle ama Deniz öğrencilik gibisi var mıydı ya Smile Ekmek elden kredi devletten özgür özgür takılıyorsun sonrasında iş de olsa güç de olsa öğrencilik bir başka insanoğlu nankör işte Very Happy

kesinlikle ben öğrenciliğimden memnun değildim, hep de söylediğim yerlerde 1 bitse şu boktan şey diye bana çok arıcaksın bu günlerini dedi herkes...okul bitti ve şuan teorik olarak işsizim (dükkanda takılıyorum) ama yeminle sınava girmekten binlerce kat daha iyi...

işin garibi stajlarda mühendislerle muhabbet ederken nerdeyse hepsi güneşin alnında ya da yerin dibinde çalışırken hallerinden çok memnunlar okuldaki durumlarına göre... Very Happy daha hiç okulumu özledim diyen müh. e denk gelmedim... Smile Smile
olvne

olvne

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 18:03

İbf bölümlerinde okumanın faydaları Very Happy

Ben de öyle çok severek devam etmedim. Bitse de gitsek modunda oldum. Sakarya-ist arası yollarda geçen zaman derslerde geçen zamandan daha fazladır Smile Yine de yeniden aynı durumda en baştan öğrenci olur musun deseler olurum Very Happy
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 18:08

polenxx46 demiş ki:
mitmustafa demiş ki:

nasıl geçti? durumlar iyidir inşallah Wink

saol abi güzel geçti hepsi
https://www.facebook.com/mitmustafa
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 18:45

olvne demiş ki:
İbf bölümlerinde okumanın faydaları Very Happy

Ben de öyle çok severek devam etmedim. Bitse de gitsek modunda oldum. Sakarya-ist arası yollarda geçen zaman derslerde geçen zamandan daha fazladır Smile Yine de yeniden aynı durumda en baştan öğrenci olur musun deseler olurum Very Happy

sen ondan haber ver işteee... Very Happy biz sınıfta 2 kıza 55 erkeğiz naber... Rolling Eyes Rolling Eyes
olvne

olvne

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 19:05

Mühendis çıkmak zor zanaat tabi Smile Her durumda ibf'de bölümlerinden birindeki en kötü öğrencilik en iyi iş hayatından daha güzeldir, rahattır, candır canandır Very Happy Benim öğrenciliğim gelmiş valla yüksek lisans paklar ancak bu okuma aşkıyla Smile
olvne

olvne

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 19:12

Bu kadar öğrencilik geyiğinin üzerine zaytung'dan gelsin yine:

http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=22866
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-12, 19:40

ben bunun daha iyisini gördüm... Very Happy şişeleri yan yana komple odanın tabanına dizmiş eleman... Smile
ArdaPerk

ArdaPerk

Doğum tarihi : 19/10/88
Aracınızın Modeli : Renault 9 Spring * 93

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-14, 06:44

BEN ŞİMDİ YATICAM , SİZ YATARKEN KALDIRIN BENİ.
ders çalışmaya gönlü olmayan öğrenci türünün kendini ve etrafındakileri ileriye odaklamak amacıyla söylediği söz..zira o saatte mümkün değil kaldıramazsınız..

BİR ÇAY KOY DA İÇELİM BE OLUM.
doğru düzgün olmasa da bir saat çalışma sonucunda evin uyanığının çay yapmasını iyi bilen şahsa yönlendirdiği rica görünümlü emir kipli cümle.

BU ADAM GEÇEN SENE NE SORMUŞ
konuların yoğunluğu ve zamanında aynı oranda kısıtlı olması sonucu çalışmayı sevmeyen öğrenci türünün evde varsa dersi geçen sene almış , ya geçen sene dersi alanlardan soruları öğrenmiş kişiye yönlendirdiği soru.

KESİN BURDAN ÇIKAR
6.hissi yüksek öğrenci türünün söylediği cümle..garanti çıkmaz ordan Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!

ÇALIŞ ÇALIŞ NEREYE KADAR ( kalem fırlatılır bu sırada)
sanki sabah akşam ders çalışıyormuş havası oluşturmaya çalışan , gösterişe meraklı fakat engellere karşı zaafı olan öğrenci türünün favori cümlesi...

YARIM SAAT SONRA BAŞLIYORUZ.
yalan yalan yalannnnnnnn , ama her sınav dönemi söylenir...başlanırsa da bir saat sonra bırakılır..Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

Kendimi gördüm ya
Vize ve final öncesi özlü sözler 366156
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-14, 14:18

8 seneden beri böyle vizeydi finaldi düşünmüyorum cheers
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Vize ve final öncesi özlü sözler   Vize ve final öncesi özlü sözler Empty2010-11-14, 17:55

ahmetcan466 demiş ki:
8 seneden beri böyle vizeydi finaldi düşünmüyorum cheers

abi sen ne diyon ilk defa 9 gün kurban bayramı tatili benim için tatil kısmı olarak 1 anlam ifade etmedi be... Shocked Shocked ne beklerdik eskiden, bitse de gitsek... Vize ve final öncesi özlü sözler 57527

Vize ve final öncesi özlü sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-