RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...

+4
vastug
anti-ban
ayılan
legend
8 posters
YazarMesaj
legend

legend

Doğum tarihi : 28/09/88
Aracınızın Modeli : broadway rn 1998

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty
MesajKonu: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-11, 19:54

kaloriferin konumlarını tam olarak açıklayacak birisi bana yardım ederse iyi olur arkadaşlar...
ayılan

ayılan

Doğum tarihi : 03/06/85
Aracınızın Modeli :

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-11, 20:27

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 6297

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 6302

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 6315
legend

legend

Doğum tarihi : 28/09/88
Aracınızın Modeli : broadway rn 1998

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-11, 20:49

ayılan demiş ki:
r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 6297

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 6302

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 6315

bu güzel paylaşım için teşekkürler:)
anti-ban

Doğum tarihi : 13/06/87
Aracınızın Modeli : Renault Flash S

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-11, 21:20

ayılan, Abicim Bu Resimler nereden Temin Ettin Kitapçıkmı ?
ayılan

ayılan

Doğum tarihi : 03/06/85
Aracınızın Modeli :

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-11, 21:43

vastug

Doğum tarihi : 01/01/80

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-12, 14:17

2. kol C konumunda ve 1. kol ortada dursa herkes ısınır demekdir..

buğu içinde 2 düğmeyide en üste çek... dayan vantilatöre son gaz

çok aydınlatıcı oldu teşekürler. Sleep çok da ısıtmayın mayışıp kaza yaparsınız..
ipekcan

ipekcan

Doğum tarihi : 04/01/84
Aracınızın Modeli : 1992 r9

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-12, 15:34

bu ayılan arkadas ne iş ya exe uzantılı dosya koymus buraya admin arkadas bunlar gozukmuyormu dosyayı indirmeyi deneyin tabiki virüs programı olanlar denesin. ve görsün
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-12, 16:19

ipekcan demiş ki:
bu ayılan arkadas ne iş ya exe uzantılı dosya koymus buraya admin arkadas bunlar gozukmuyormu dosyayı indirmeyi deneyin tabiki virüs programı olanlar denesin. ve görsün

arkadaşım sen adminleri göreve çağırmadan ve link sahibine laf atmadan önce exe nin ne olduğunu 1 öğren, her .exe uzantılı dosya virüs olsaydı bilgisayarında hiç 1 uygulamayı başlatamazdın... Wink ben indirdim açtım çalıştırdım çok güzel de hazırlanmış şahane 1 şey ayılan arkadaşa burdan teşekkür ediyorum...sen önce her .exe ye virüs diye öten saplantılı antivirüs programından kurtul bence... Wink
http://www.ladatr.com
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-12, 16:26

karadeniz demiş ki:
ipekcan demiş ki:

arkadaşım sen adminleri göreve çağırmadan ve link sahibine laf atmadan önce exe nin ne olduğunu 1 öğren, her .exe uzantılı dosya virüs olsaydı bilgisayarında hiç 1 uygulamayı başlatamazdın... Wink ben indirdim açtım çalıştırdım çok güzel de hazırlanmış şahane 1 şey ayılan arkadaşa burdan teşekkür ediyorum...sen önce her .exe ye virüs diye öten saplantılı antivirüs programından kurtul bence... Wink

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... 261607
MUSTAFA

MUSTAFA

Doğum tarihi : 26/02/81
Aracınızın Modeli : 1992 BRODWAY GTE

MesajKonu: Geri: r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...   r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım... Empty2010-11-15, 13:28

hey maşallah çok güzel resimler ellerine sağlık

r9 kalorifer konumları konusunda yardım lazım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-