RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

brc sıralı sistem lpg göstergesi

5 posters
YazarMesaj
spring57

spring57

Doğum tarihi : 16/11/87
Aracınızın Modeli : 96 Spring & 04 Corsa

brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty
MesajKonu: brc sıralı sistem lpg göstergesi   brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty2010-10-02, 15:45

arkadaşlar yeni arabamın yeni problemleri gözüme çarpmaya başladı. LPG kiti BRc sıralı sistem gösterge yuvarlak.

LPG tüketimini ölçmek için tankı bitirmeye karar verdim. Göstergede toplam 4 led var. Bunlardan sadece 2 i yanıp sönüyordu. ben de tüp az heralde bitsin dedim. Tüp bitti. Ben de 50 liralık tüp altım yaklaşık 25 litre. Tankım da simit tank kaç lt bilmiiyorum. Neyse 25 litre tüpe rağmen gösterge de yine 1 tane yeşil led yanıp sönüyordu. bugün Sadece yanıyor ama 25 litre tüp alsam springimin tüm ışıkları yanardı. Acaba göstergede problem mi var ?

resimde belli olmuyor pek ama kırmızı yuvarlak içine aldım.

brc sıralı sistem lpg göstergesi B8cbcc69

samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: brc sıralı sistem lpg göstergesi   brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty2010-10-02, 15:50

Ayar için : Samsun yamanlar lpg servisi .
gülsan sanayi sitesi camiden sonra sanırım 2. sokaktı sağ tarafa.
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: brc sıralı sistem lpg göstergesi   brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty2010-10-02, 16:44

benim arkadaşımın atikerindede 4 lamba ço zor yanıyordu.kırmız yanınca 100 kmden fazla gidiyordu.benimkinde de 1,2,3. lambaların gittiği mesafeden daha çok 1. ve kırmızı lambada gidiliyor.ben lambalardansa daha çok km sayacına göre yakıt alıyorum.200 km yapınca istasyona uğruyorum
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: brc sıralı sistem lpg göstergesi   brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty2010-10-02, 17:00

anılan markalar için o lambaların kalibrasyonu var, montajı yapan yere yapışın adam gibi yapsın yanma değerlerini... Wink
http://www.ladatr.com
xmen1979

xmen1979

Doğum tarihi : 01/01/79
Aracınızın Modeli : Honda Civic

MesajKonu: Geri: brc sıralı sistem lpg göstergesi   brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty2010-10-04, 12:09

simit tanklarda şamandıra ve gösterge uyumunun sorunlu olduğunu duymuştum, onla ilgili olabilir sorununuz.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: brc sıralı sistem lpg göstergesi   brc sıralı sistem lpg göstergesi Empty2010-10-04, 16:49

xmen1979 demiş ki:
simit tanklarda şamandıra ve gösterge uyumunun sorunlu olduğunu duymuştum, onla ilgili olabilir sorununuz.

o sorun şamandıradan değil, deponun şeklinden kaynaklanıyor...depo yatık olduğu ve içinde de dalgakıran olmadığı için araç öne arkaya ya da sağa sola doğru eğim kazandığında ölçüm yapamıyor şamandıra yakıt 1 tarafa toplandığı için... Smile
http://www.ladatr.com

brc sıralı sistem lpg göstergesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mikserli sistem