RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

trafik kontrolüne yakalandım:)

+5
OnLyBaRoN
burcinhan
Evliya Çelebi
93 spring
onurfairway
9 posters
YazarMesaj
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

trafik kontrolüne yakalandım:) Empty
MesajKonu: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 03:16

dün sazımı almak için imalathaneye gittim dönüşte ustayla birlikte yola çıktık muhabbete daldık çevre yolunu kaçırdık Very Happy neyse dedim şurdan bi u dönüşü yapam oradaki U dönüşü yasak tabelasını göre göre Suspect usta dedi bak ceza yemeyesin sonra ben dedim bişe olmaz Rolling Eyes ulan tam dönüşü yaptım polis çek sağa pale dedim aha sıçtık trafik kontrolüne yakalandım:) 93152 yanaştım dedim abi biz müzisyeniz proğrama yetişmemiz lazım külliyen yalan tabiki trafik kontrolüne yakalandım:) 916329 dedi tamam bişe demedik ehliyet ruhsat trafik kontrolüne yakalandım:) 868310 verdim neyse baktı muayene geçik dedim bitane ağır kusurum var yarın tekrar gidecem baktı kağıda tamam dedi noter satışında geçmiş dedim muayene olduktan sonra onuda yapacam benim renk falan kalmadı tabi dedi görmüyonuzmu Udönüşü yasak burdan dedim valla abi çevre yolunu kaçırdık acelemiz vardı mecburen döndük ben ceza falan yazacak diye beklerken demesinmi tamam gidebilirsiniz trafik kontrolüne yakalandım:) 910817 derin bi oh çektim şanslı günümdeymişim demekki trafik kontrolüne yakalandım:) 120224
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 05:32

fazla dönüş iyi değil onurcum,sonra meyhaneci kırık sazımı dinlersin müslümden
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 05:43

Ucuz kurtulmulsun Onurum, yasak yerden U dönüşü yap, muayenen bitik olsun, devir almamış ol ve ceza yeme Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 05:54

Ben polis olsam direk bağlardım arabayı Smile
http://www.motur.org
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 06:02

burcinhan demiş ki:
ben hem bağlardım,hem 2 tane sağlı sollu çakardım onura trafik kontrolüne yakalandım:) 916329
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

Doğum tarihi : 11/06/87
Aracınızın Modeli : Megane II 1.5 dci 2005 dynamique

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 08:42

valla insaflı bi polise denk gelmişsin.. Allaha şükür sadece 2 tane cezam var biri ehliyetsiz (evraklar dosya hazır sadece ehliyet bastırılcak) motor kullanmaktan 600 kaat yedim bi de evime gelen yüksek seste müzik dinleme cezası geldi o da ben değildim kesin çünkü arabamda set yok bişey yok başkasının sesini duydu bizim plakayı gördü bana yazdı, cezayı yazan polisi de buldum kendisine anlattım araba kapının önünde gel gidelim bakalım dışarı ses çıkarsa bi daha ceza yaz ama baktım ortalık çirkinleşmeye başladı ulen dedim 55 lira yüzünde kavgamı edicem gittim ödedim bankaya.. başka da bi cezam yok şükür şimdiye kadar Smile
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 13:39

burcinhan demiş ki:

valla abi adam acıdı heralde küçük emrah modunda konuştum çünki trafik kontrolüne yakalandım:) 916329
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 13:48

OnLyBaRoN demiş ki:
valla insaflı bi polise denk gelmişsin.. Allaha şükür sadece 2 tane cezam var biri ehliyetsiz (evraklar dosya hazır sadece ehliyet bastırılcak) motor kullanmaktan 600 kaat yedim bi de evime gelen yüksek seste müzik dinleme cezası geldi o da ben değildim kesin çünkü arabamda set yok bişey yok başkasının sesini duydu bizim plakayı gördü bana yazdı, cezayı yazan polisi de buldum kendisine anlattım araba kapının önünde gel gidelim bakalım dışarı ses çıkarsa bi daha ceza yaz ama baktım ortalık çirkinleşmeye başladı ulen dedim 55 lira yüzünde kavgamı edicem gittim ödedim bankaya.. başka da bi cezam yok şükür şimdiye kadar Smile

benimde 2 tane cezam var biri park ettiğim yerden çekmişlerdi arabayı o zaman ödedim öbürü eve geldi sebebi yazmıyordu heralde park cezasıydı normalde kurallara uyarım ama nasıl olduysa dün uymayacağım tuttu trafik kontrolüne yakalandım:) 797946
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-27, 16:24

93 spring demiş ki:
burcinhan demiş ki:
ben hem bağlardım,hem 2 tane sağlı sollu çakardım onura trafik kontrolüne yakalandım:) 916329

trafik kontrolüne yakalandım:) 93152
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 05:22

onurfairway demiş ki:
93 spring demiş ki:
burcinhan demiş ki:

korkma ben varken kimse sana bişey yapamz trafik kontrolüne yakalandım:) 916329 trafik kontrolüne yakalandım:) 366156
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 05:32

93 spring demiş ki:
onurfairway demiş ki:
93 spring demiş ki:
burcinhan demiş ki:

korkma ben varken kimse sana bişey yapamz trafik kontrolüne yakalandım:) 916329 trafik kontrolüne yakalandım:) 366156

bende bundan korkuyorum zaten abi trafik kontrolüne yakalandım:) 916329
koraytek2007

Doğum tarihi : 15/08/89
Aracınızın Modeli : Toros SW 1992

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 10:21

Bu aralar bende emrah modunda dolaşmamak için aksi bir hareket yapmadan sokak aralarından devam Smile
caddeyi görmeyeli yıllar oldu.
http://www.koraytek2007.tr.cx
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 14:35

62 tl ceza yazmış polis beyler , adını bile duymadığım bi sokağa ters girmişim , vergi yatırırken çıktı .
, ödersem bundan sonra polis yokken her fırsatta kural ihlali yaparım dedim maliyede , bana bunu ispatlasın 2 katı ceza ödeyecem ,dedim , mahkeme vs vs, bi dünya iş çıkarırlar dediler.
ödeyecem , ama artık bende vurdum duymaz bir sürücü + vatandaş olacam (trafik canavarı değil).
delikanlı gibi ceza yazmaya yüreği olmayan memurdan korusun yaradan
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 15:05

Memur yazmamış olabilir. Fahri trafik müfettişide olabilir.
http://www.motur.org
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 17:27

samsunlu R-9 demiş ki:
62 tl ceza yazmış polis beyler , adını bile duymadığım bi sokağa ters girmişim , vergi yatırırken çıktı .
, ödersem bundan sonra polis yokken her fırsatta kural ihlali yaparım dedim maliyede , bana bunu ispatlasın 2 katı ceza ödeyecem ,dedim , mahkeme vs vs, bi dünya iş çıkarırlar dediler.
ödeyecem , ama artık bende vurdum duymaz bir sürücü + vatandaş olacam (trafik canavarı değil).
delikanlı gibi ceza yazmaya yüreği olmayan memurdan korusun yaradan

geçmiş olsun mustafa...artık ömür billah adını bile duymadığın o sokağın adını unutmazsın... trafik kontrolüne yakalandım:) 916329
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 17:57

geçmiş olsun mustafa
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: trafik kontrolüne yakalandım:)   trafik kontrolüne yakalandım:) Empty2010-07-29, 17:59

lıon demiş ki:
geçmiş olsun mustafa...artık ömür billah adını bile duymadığın o sokağın adını unutmazsın... trafik kontrolüne yakalandım:) 916329

işin komik tarafı bizim semtte sokaklar numaralı trafik kontrolüne yakalandım:) Icon_biggrin , şehir içinde ise ters yöne girmek trafik kontrolüne yakalandım:) Icon_exclaim ,
sokağın adını, unuttum bile trafik kontrolüne yakalandım:) 57527

trafik kontrolüne yakalandım:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir trafik animasyonu