RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu ampulleri nereden bulabilirim

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty
MesajKonu: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-12, 12:36

cam kaldırma indirme dügmesinin arkasında bulunan ampulu buralarda bulamadım nerde bulurum

http://i1007.hizliresim.com/2010/7/12/2429.jpg
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-12, 12:40

teyplerin 12 voltluk düğme lambasıdır,hatta geçen aldım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-12, 16:20

nerden aldınız nerden bulabilirim
cleyy

cleyy

Doğum tarihi : 07/03/80
Aracınızın Modeli : 1990 flash 11 txe

MesajKonu: Geri: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-12, 17:43

Bende bulamadım var ama hep kısa bacak olanı var onada tel lehimlemek gerekiyor tam performans vermiyor yansada sönük gibi yanıyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-13, 05:43

93 spring demiş ki:
teyplerin 12 voltluk düğme lambasıdır,hatta geçen aldım

saol arkadaşım oto teyp parçaları satan yerden aldım orjinallerden küçük ama ışık kalitesi yüksek ayrıca bacaklarına tel eklemyede gerek yok bayağı uzun.
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-13, 05:46

hayırlı olsun
ali987

Doğum tarihi : 10/01/78
Aracınızın Modeli : brodway

MesajKonu: Geri: bu ampulleri nereden bulabilirim    bu ampulleri nereden bulabilirim  Empty2010-07-13, 06:42

slm parçacı ya da elektirikciye gitsen bulursun çam kaldırma düğmesini aldığın yerde kesinlikle olur

bu ampulleri nereden bulabilirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-