RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

lpg taktırayımmı?

+17
ayılan
RenaulToroSw
okant
burcinhan
yasin gökmen
samsunlu R-9
hochspannung
livan08
onurfairway
bora60
barut
micheal
93 spring
VetApex!
okan sen
karadeniz
umutguzey
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

lpg taktırayımmı? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: lpg taktırayımmı?   lpg taktırayımmı? - Sayfa 3 Empty2010-07-23, 14:03

onurfairway demiş ki:
accent eralar bile çok iyi değil bence era taksiye bindim geçen arkası çok fazla zıplıyor nasıl bi süspansiyonsa bikerede arkaya bindim içim dışıma çıktı kasislerde özellikle arka tavşan gibi sekiyor

onur'um , seksede zıplasada adamlara helal olsun , yapıyor satıyorlar , Renault 9-11 tabiki aman aman kalite bir otomobil değil, yıl 2011 lpg taktırayımmı? - Sayfa 3 Icon_exclaim , imkanım olsa mondeo'ya biner, canım ne zaman isterse kaputun altındaki aslanı kükretirdim ,satar merso alır onuda yaşamış olurdum , güzel ülkemde ne bir marka üretimi var ,nede adil vergilendirme , 1.4 kullan 1.6 vergisi öde lpg taktırayımmı? - Sayfa 3 Icon_evil ,1 lt lpg 2,5 lt cola parası lpg taktırayımmı? - Sayfa 3 Icon_exclaim

lpg taktırayımmı?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3