RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu

3 posters
YazarMesaj
canerland

canerland

Doğum tarihi : 18/12/80
Aracınızın Modeli : 93 Broadway Gte Platin

Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu Empty
MesajKonu: Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu   Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu Empty2010-06-24, 07:58

Bugün şiddetli yağmurdan sonra.Araba bilgisayarlı gibi oldu

1-Sinyaller gitti yolda giderken.Sağa çektim durdum bilgisayarı yeniden başlat yapar gibi kontağı açıp kapadım.Kısaca arabayı yeniden başlattım eskisi gibi çalıştı sinyaller.

2- Radyo sahile inince uydu alıcısı gibi.İstanbul'da yunan radyosu çekmeye başladı.Bugüne kadar hiç denk gelmedim.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu   Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu Empty2010-06-24, 08:33

sigorta tablana hava tuttur abicim,yakında marşada basacak haberin olsun,sıralaması böyle,tahmini konuşmuyom Wink
canerland

canerland

Doğum tarihi : 18/12/80
Aracınızın Modeli : 93 Broadway Gte Platin

MesajKonu: Geri: Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu   Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu Empty2010-06-24, 08:42

93 spring demiş ki:
sigorta tablana hava tuttur abicim,yakında marşada basacak haberin olsun,sıralaması böyle,tahmini konuşmuyom Wink

Eyvallah selim abi büyüksün...
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu   Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu Empty2010-06-24, 09:11

estağfurullah abi,sadece çok boğuştuk bu araçlarla,sadece benimkini söküp takmıyorum ailemde toplam 9 sayısı 3e düştü 4 taneydik Very Happy
seyitserbest

seyitserbest

Doğum tarihi : 18/10/79
Aracınızın Modeli : 96 broadway

MesajKonu: Geri: Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu   Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu Empty2010-06-24, 14:00

hava yağmurlu olunca iletkenliği artıyor. bu nedenle yunan radyolarını duydunuz. kamyoncu telsizleride böyle havalarda uzun menzilli görüşmeler sağlıyor..

Yağmur yağdı benim araba bilgisdayarlı gibi oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en sondaki benim araba