RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

regülatör diyaframı

3 posters
YazarMesaj
mayadrom

Doğum tarihi : 03/08/74
Aracınızın Modeli : 1994 spring

regülatör diyaframı Empty
MesajKonu: regülatör diyaframı   regülatör diyaframı Empty2010-04-08, 07:56

arkadaşlar ben uzun süredir arıyorum bulamıyorum regülatör diyaframını tek satan perakende satan bildiğiniz yer varsa söylermisiniz elimde bir regulatör var onu çok güzel temizledim ama diyafram bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim hayırlı günler..
XDiscovery

XDiscovery

Doğum tarihi : 08/12/75
Aracınızın Modeli : 1994-Rainbow

MesajKonu: Geri: regülatör diyaframı   regülatör diyaframı Empty2010-04-08, 07:59

Hocam, diyaframı bulamıyorsun , bulsan bile neredeyse yeni regülatörün yarı fiyatını istiyorlar. En iyisi kullanabildiğin kadar kullan sonra at yenisini al.
XDiscovery

XDiscovery

Doğum tarihi : 08/12/75
Aracınızın Modeli : 1994-Rainbow

MesajKonu: Geri: regülatör diyaframı   regülatör diyaframı Empty2010-04-08, 08:01

XDiscovery demiş ki:
Hocam, diyaframı bulamıyorsun , bulsan bile neredeyse yeni regülatörün yarı fiyatını istiyorlar. En iyisi kullanabildiğin kadar kullan sonra at yenisini al.

Bu dediğim tabi çok bilindik markalar için geçerli değil. Lavato, brc gibi pahalı regülatörlerin parçaları tahminimce rahatlıkla bulunabiliyordur. Eski ve bilindik olmayan markaların parçaları bulunamıyor.
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: regülatör diyaframı   regülatör diyaframı Empty2010-04-08, 08:01

benim evdede bi sürü regülatör var,fakat diyafram almaya deymez,sıfır zaten ucuz
mayadrom

Doğum tarihi : 03/08/74
Aracınızın Modeli : 1994 spring

MesajKonu: Geri: regülatör diyaframı   regülatör diyaframı Empty2010-04-08, 08:03

zaten regülatörü kullanımıyorum şu anda yedek dursun diye böyle bişeye giriştim ama perakende satan yer bulmadım toptan satan yer var tek vermiyorlar ..

regülatör diyaframı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-