RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Arabalarımızın ruhu :)

+15
rdmaksl
koraytek2007
mitmustafa
onurfairway
modi
r9_dynamique
93 spring
Cihangir KALKAN
karadeniz
mustafaxx
barut
samsunlu R-9
burcinhan
lıon
renault9spring
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Arabalarımızla iletişim içindemiyiz ?
Evet
Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Vote_lcap95%Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Vote_rcap
 95% [ 18 ]
Hayır
Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Vote_lcap5%Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Toplam Oylar : 19

Anket kapatıldı

YazarMesaj
seyitserbest

seyitserbest

Doğum tarihi : 18/10/79
Aracınızın Modeli : 96 broadway

Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Arabalarımızın ruhu :)   Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Empty2010-03-09, 09:34

küçük bir yazım da benden olsun.

aracımın;
-arka cam ısıtma rezistansı çalışmıyor (içerden bulaşık deterjanı sürüyorum buğu önlemek için)

-silecek üçüncü kademe çalışmıyor.

-silecekler yağmurlu havada su atmıyor kuru haada su atıyor! (enteresan bir durum)

-sol otomatik cam kuru havada sorunsuz çalışıyor. yapmurlu havada camı açıyor ama kapamıyor!

-sağ arka bagaj kısmından tıkırtı geliyor. (nerden bir türlü bulamadım)

-şöfor mahallinin zemini sürekli ıslak. ( büyük ihtimal kalorifer radyatörü kaçırıyor.)

- kapılar açıldığında yanan iç lambaların switchleri nedense switch i ellemeden yanmıyor ( paslı yada değişmesi lazım)

- her yağmur yağdığında allahım nolur bagajın içine su girmesin diye dua ediyorum ( camın bagaj kaputuna indiği yerden sızma var)

- göstergelerde kısa hüzmelileri açtığımda simgesi yanmıyor. (değişik bir durum ampul sağlam)

- ön koltuklar rolantide dururken zangır zangır zangırdıyor ( koltuk kızakları gidik galiba)

işte ben bunlara rağmen aracımı çok seviyorum. bu sorunlarını yaptırmaya kalkmıyorum onlar tadı tuzu oluyor. zaten yaptırmaya kalksam dünya para değer mi ? değer ama şu ekonomik bozuklukta 96 renault a yapılmaz bence.

daha pazar günü kendim. ateşlemesinde bir problem vardı . sorun buji kablolaında ve lpg nin kontaklarında imiş bira zımpara işimizi fazlasıyla çözdü.

iyiki varsın r9 iyiki ürettiler seni. bizde iyiki sana sahip olduk o zevki yaşadık.

daha yazardım da bu kadar yeterli olsun Wink Smile)
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Arabalarımızın ruhu :)   Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Empty2010-03-10, 07:56

Herşeye rağmen sevmek ve sadece o olduğu için sevmek bu olsa gerek.
Öncelikle elektrikli aksamlarınızla ilgili sorunlara yardımcı olabilirim el yatkınlığı varsa.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
seyitserbest

seyitserbest

MesajKonu: Geri: Arabalarımızın ruhu :)   Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Empty2010-03-10, 08:19

efecelebi demiş ki:
Herşeye rağmen sevmek ve sadece o olduğu için sevmek bu olsa gerek.
Öncelikle elektrikli aksamlarınızla ilgili sorunlara yardımcı olabilirim el yatkınlığı varsa.

abi bizimkisi görücü usulü olduğu için mecburi bir sevgi hani mutlu olmasan ne yaparsın. ayağımızı yerden kesiyo mu kesiyor. bir kez olsun yolda bıraktı mı hayır!
o zaman no problemos Very Happy

tamiratlara gelirsek çok iyi olur abi. öncelikle nerden başlasak?
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Arabalarımızın ruhu :)   Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Empty2010-03-10, 08:22

abi konuyu kirletmeyim ben, sen bu sorunlarla ilgili başlık açtınmı? açmadıysan uygun bi başlık aç oraya yazayım bildiklerimi, zaten herkes yardımcı olur
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
seyitserbest

seyitserbest

MesajKonu: Geri: Arabalarımızın ruhu :)   Arabalarımızın ruhu  :) - Sayfa 2 Empty2010-03-10, 08:31

efecelebi demiş ki:
abi konuyu kirletmeyim ben, sen bu sorunlarla ilgili başlık açtınmı? açmadıysan uygun bi başlık aç oraya yazayım bildiklerimi, zaten herkes yardımcı olur
tamam teknik bölümde ilgili arızalar içiin ilgili olabilecek başlıktaki konuları arayıp bulup şikayeti yazacağım.

Arabalarımızın ruhu :)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-