RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yapılabilir mi? Otomatik Vites

+2
Schakal
qsoft
6 posters
YazarMesaj
qsoft

Doğum tarihi : 28/01/75
Aracınızın Modeli : 1994 spring

Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty
MesajKonu: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2007-12-25, 13:39

İyi günler arkadaşlar,

ben 94 spring'imi yeni aldım. ve brodway modellerinde otomatik vites olduğunu gördüm. acaba spring'e otomatik vites takılır mı?
Schakal

Schakal

Doğum tarihi : 19/01/76

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2007-12-25, 14:06

yapilabilir ,masrafli olur .
ama neden manuel den otomatige gecmek istedigini
anlamadim ???
qsoft

Doğum tarihi : 28/01/75
Aracınızın Modeli : 1994 spring

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2007-12-25, 14:28

İstanbulda hergün anadolu yakasından avrupa yakasına geçip, akşamları tam ters istikamete gidiyorum. malum durup kalkmak sol bacağımı aşırı yoruyor. daha önce otomatik vites araba kullandım çok rahattı. malum ekonomik nedenlerden ötürü eskisini satıp spring aldım. arabadan memnunum. 1994 gazlı motor ve kaporta çok iyi durumda. bu haftasonu merkezi kilit ve alarm taktırdım. ayrıca araca dvdplayer ve tv taktım. yılbaşında ise tüm camları renkli cam'la değiştireceğim. ben bu arabayı çok sevdim. ama otomatiğinin olduğunu bilseydim aramayı ona göre yapardım.
karamanoglu34

Doğum tarihi : 01/01/70
Aracınızın Modeli : R9

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2008-01-04, 10:29

3 vites MB1 otomatik vites kutusunun beyin bağlantıları oldukça iyi bir elektrik işçiliği gerektirir. Ayrıca, spring te tek boğaz solex karbüratör varsa uyum göstermeyebilir, gösterse bile çift boğaz weber 32 drt uyumlu gaz kelebek potansiyometresi sağlıklı şekilde monte edilemeyebilir. Birde, otomatik araçların motoru düşük kompresyonlu(8,2:1), tork karakteristiği ön planda tutulmuş, beygiri düşük(68 bg) bırakılmış. Konvertörün motora uyumu başarısız olabilir. Rasyonel olmayacağına kesin gözüyle baktığım masraflar kabullenilse bile bu riskler için değmez.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2008-01-11, 11:36

Takılır, hurdacıdan r9 otomatik sanzımanı alıp iyi bir ustaya müaacat et, ama bence satıp otomatik versiyonunu alman daha hesaplı olur.
arkeo

arkeo

Doğum tarihi : 15/03/80
Aracınızın Modeli : 98 toros tsw

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2008-06-02, 11:47

arkadaşlar sizin r9 ve r11 motorları enlemesine mi yoksa uzunlamasına mı türkiyde otomotik vitesli broadway varmı bizim r12 lere uygulanabilinir mi bu merakımı bilgilen dirirseniz çok memnun olurum
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2008-06-13, 16:25

r12 gibi değil bizim motorlar,sizinki nasılsa bizimli onun tersi Smile

otomatik vites eski nesil olduğu için yeni araçlar gibi konforlu olmayabilir.
http://www.renault9-11.com
ArdaPerk

ArdaPerk

Doğum tarihi : 19/10/88
Aracınızın Modeli : Renault 9 Spring * 93

MesajKonu: Geri: Yapılabilir mi? Otomatik Vites   Yapılabilir mi? Otomatik Vites Empty2008-06-13, 21:29

Bence en iyisi tekrar arayıp otomatik vites bulmak , daha sağlıklıdır ..

Yapılabilir mi? Otomatik Vites
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» otomatik cam