RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayýt OlKayýt Ol  Giriþ yap  

ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)

Aþaða gitmek 
5 posters
YazarMesaj
ozzz2110

ozzz2110

Doðum tarihi : 21/10/85
Yaþ : 38
Aracýnýzýn Modeli : r9 gte 1992
Kayýt tarihi : 15/05/08

ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty
MesajKonu: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-19, 08:56

——————————————
Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koþturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagýran sarýþýna,
——————————————–
Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kiþinin arasýna girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldýr, analara küfür etmeyin, o.çocuklari!!" diyen Karadenizli aðýr abiye,
———————————————-
Annesine kýzýp, buharlý ütünün içine iþemeyi akýl eden! Annesini buram buram çiþ kokularýyla iþ yerine yollayan! Annesi; ancak arkadaþlarý ”acayip kokuyorsun” dediðinde iþi çözen anneye ve çocuðuna,
———————————————-
Banyonun lambasý yanmayýnca elektrikler kesik zannedip yarým saat gelmesini bekleyen. Beklerken de caný sýkýlmasýn diye televizyon seyreden kiþiye,
————————————————–
Ailecek televizyon izlerken üst komþu küçük oðlunu göndermiþ. Çocuk, anneme ”X teyze, annem dedi ki, bari haberleri açsýnlar da, biz de dinleyelim”. Biz de kýrmadýk, açtýk. Ailecek çok iyi niyetli olduðumuzdan, televizyonlarý bozuk sandýk. Yüksek sesten dolayý bize laf soktuklarýný anlamamýz çocuðun ikinci geliþinden sonra oldu. Bu olayý yaþayan aileye,
————————————————–
Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öðretmenimiz AIDS’in açýlýmýný yapýyor: (A)llaha (Ý)syan eden (D)eyyuslarýn (S)onu… diyen hocaya,birer alkýþ istiyorum:))
————————————————–

Ayrýca aþaðýdakiler de birer tebrik hakediyor:

Acý Kaybýmýz:
3 ay önce ailemize katýlan, "Necmi" ismini verdigimiz kaplumbaðamýz dün vefat etmiþ. Aile arasýnda sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük. Hayvancaðýz durduk yerde can verdiði için gidip, Necmi’yi aldýðýmýz dükkanýn sahibine sebebinin ne olabileceðini sorduðumuzda ”Abi onlar kýþ uykusuna yatar” cevabýný almýþ bulunmaktayýz. Hepimizin baþý saðolsun. Bu vicdan azabýyla ben de çok yaþamam herhalde.
————————————————–
Annemin Maceralarý:
Shrek’in fragmanlarýný gösteren bir televizyon kanalýnda, el ele
tutuþmuþ Shrek ve Fiona’yi gören annem, ‘Bunlar Süleyman ve Nazmiye Demirel çifti mi?’ diye sordu! Seçememiþ gözleri o mesafeden.
————————————————–
Alfabe:
Ben de bu yýl okula baþlayan torunum için kuvvetli bir moral alkýþý istiyorum. Daha ikinci gün: ‘örrrtmenim, taa evden buraya tel çizmeye mi geldik, hep yumarlak mý yapcaz, harf felan öretmicen mi?’ deme cesaretini gösterdiði için,
————————————————–
Annem:
"Bu taraf bitti" diye CD’yi arkasýna çeviren ve sonra da "CD çalar çalýþmýyor!" diye feryat eden anneme alkýþ az geliyor!
————————————————–
Modem:
Yemek masamýn üstünde duran modeme uzun uzun bakan anneanem "Bu ne?" diye sordu. Ben de kolay anlasýn diye "Hani benim bilgisayarým var ya, onunla internete giriyorum. Ýþte internete girmek için o kutu zorunlu" diye uzun uzun açýkladým. Anneannem dinledi beni ve "Yani modem bu" dedi ve konu kapandi…
————————————————–
Yaz Okulu:
Bir alkýþ da annesine yaz okulunu kazandýðý müjdesini veren üniversite ögrencisine gelsin. Bu yaratýcýlýga þapka çýkarýlýr.
————————————————–
Beyin Göçü:
Tikky olduðu her halinden belli olan kýzýmýz Beþiktaþ-Taksim
midibüsünde yanýndaký arkadaþýna dert yanmaktadýr. ”Þekerim dördüncü kez girdim ÖSS’ye, ama yine kazanamadým, gidicem sonunda Amerika’ya o olucak. Böyle böyle beyin göçü oluyor iþteeaa!” Sen git, masraflarý ben karþýlýyorum.
————————————————–
Alman Yazar:
Bir alkýþ da lisede edebiyat dersinde okuduðu þiir bitince sýnýfa dönüp "Bu þiiri ünlü Alman yazar Goethe yazmýþtýr" diyen hocaya, "Niye, kaðýt bulamamýþ mý?" cevabýný veren arkadaþa gonderelim.
————————————————–
Düz Mantýk:
Eðer bir sokakta yürüyorsanýz ve camýnda ”Bu ev kiralýktýr” yazýlý bir evin yanýndan geçip birkaç adým sonra önüne geldiðiniz bir baþka evin camýnda ”Bu da” yazýsýný görürseniz, bilin ki Trabzon’dasýnýz.
————————————————–
Ýngilizce Yazýlýsý:
Bir alkýþ da Ýngilizce sýnavýnda "Nice …….." þeklindeki boþluðu
"Nice mutlu yýllara!" biçiminde dolduran, dahi mi yoksa aptal mý olduðunu henüz anlayamadýðýmýz öðrencime istiyorum.
————————————————–
Hugo’lar Beþledi:
Bir alkýþ da lisede edebiyat kitabýndan bir metni tüm sýnýfa sesli olarak okurken V. Hugo’ya "Beþinci Hugo" diyen arkadaþýmýza gelsin.
————————————————–
Ne Zaman?
Kardeþim karne almýþtý; fakat birçok zayýf notu vardý. Annem, babamla beni kenara çekip uyarýlarý sýralýyordu: "Sakýn çocuðun moralini bozmayýn, sakýn kötü bir þey söylemeyin" uyarýlar özellikle babama yönelikti: "Hele de sen, sakýn çocuðun gururunu kýrma". Babam daha fazla dayanamadý ve sordu: "Karne için ne zaman özür dileyeceðiz?"
————————————————–
Havale:
Bankada giþenin önünde iþlemimin yapýlmasýný bekliyorum. Yanýmdaki giþede iþlem yaptýran yaþlý teyzeye, iþlemini yapan kadýn soruyor: "Parayý kim alacak teyze? Alýcýsýna ne yazalým?" Teyzem cevap veriyor: "Bu paranýn hayrýný görme inþallah yazalim" evladým.
————————————————–
Lamba:
Dün gece evime giderken yolun tenhalýðýndan olsa gerek kýrmýzý ýþýkta geçtim. Ardýndan yurdum polisine alkýþý hak ettiricek anons: "Bacým o geçtiðin gece lambasý deðildi; çek saða".
————————————————–
Hacim nedir?
Öðretmen bir arkadaþýmdan naklen: 5. Sýnýflarýn Fen Bilgisi sýnavýnýn 2. sorusu: "Hacim nedir? Bir örnek vererek açýklayýnýz". Öðrencimizden gelen cevap: "Hacdan gelenlere hacim denir. Örnek: Nasýlsýn hacim?
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek
mitmustafa

mitmustafa

Doðum tarihi : 22/10/92
Yaþ : 31
Aracýnýzýn Modeli : Tofaþ Murat 131 Doðan
Kayýt tarihi : 12/08/08

MesajKonu: Geri: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-19, 12:00

süperr ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) 261607
https://www.facebook.com/mitmustafa
lýon

lýon

Doðum tarihi : 03/04/76
Yaþ : 48
Aracýnýzýn Modeli : Corolla luna
Kayýt tarihi : 30/05/08

MesajKonu: Geri: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-19, 15:55

Alman Yazar:
Bir alkýþ da lisede edebiyat dersinde okuduðu þiir bitince sýnýfa dönüp "Bu þiiri ünlü Alman yazar Goethe yazmýþtýr" diyen hocaya, "Niye, kaðýt bulamamýþ mý?" cevabýný veren arkadaþa gonderelim.
:komik: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) 366156 ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) 120224 :
okan4037

okan4037

Doðum tarihi : 17/08/89
Yaþ : 34
Aracýnýzýn Modeli : Peugeot 307 Gti :)
Kayýt tarihi : 03/01/08

MesajKonu: Geri: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-19, 16:30

býkmadan okuduðum ender yazýalrdan birisini paylaþtýðýn için teþekkür ederim Smile yalnýz;

Ne Zaman?
Kardeþim karne almýþtý; fakat birçok zayýf notu vardý. Annem, babamla beni kenara çekip uyarýlarý sýralýyordu: "Sakýn çocuðun moralini bozmayýn, sakýn kötü bir þey söylemeyin" uyarýlar özellikle babama yönelikti: "Hele de sen, sakýn çocuðun gururunu kýrma".
Babam daha fazla dayanamadý ve sordu: "Karne için ne zaman özür dileyeceðiz?"

burayý çözemedim Smile
ozzz2110

ozzz2110

Doðum tarihi : 21/10/85
Yaþ : 38
Aracýnýzýn Modeli : r9 gte 1992
Kayýt tarihi : 15/05/08

MesajKonu: Geri: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-19, 21:22

okan4037 demiþ ki:
býkmadan okuduðum ender yazýalrdan birisini paylaþtýðýn için teþekkür ederim Smile yalnýz;

Ne Zaman?
Kardeþim karne almýþtý; fakat birçok zayýf notu vardý. Annem, babamla beni kenara çekip uyarýlarý sýralýyordu: "Sakýn çocuðun moralini bozmayýn, sakýn kötü bir þey söylemeyin" uyarýlar özellikle babama yönelikti: "Hele de sen, sakýn çocuðun gururunu kýrma".

burayý çözemedim Smile

babanýn cevap süper yalnýz Very Happy
mitmustafa

mitmustafa

Doðum tarihi : 22/10/92
Yaþ : 31
Aracýnýzýn Modeli : Tofaþ Murat 131 Doðan
Kayýt tarihi : 12/08/08

MesajKonu: Geri: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-19, 21:38

ozzz2110 demiþ ki:
okan4037 demiþ ki:

Ne Zaman?

burayý çözemedim Smile

babanýn cevap süper yalnýz Very Happy

hakikaten süper Very Happy
https://www.facebook.com/mitmustafa
AdnanSim

AdnanSim

Doðum tarihi : 22/09/94
Yaþ : 29
Aracýnýzýn Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P
Kayýt tarihi : 08/05/09

MesajKonu: Geri: ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)   ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:) Empty2009-07-20, 08:27

112'nin numarasý neydi süper ya SmileSmileSmileSmile

ALKIÞLAR ÇILGIN TÜRKLERE:)
Sayfa baþýna dön 
1 sayfadaki 1 sayfasý
 Similar topics
-