RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA

+9
TRKR
rdmaksl
quiksiLver
mitmustafa
Elbruz
Evliya Çelebi
barut
onurfairway
93 spring
13 posters
YazarMesaj
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty
MesajKonu: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 12:17

pisis psis diyosun sola bakıyor sağdaikin görüyor ,hayatta kafayı kaldırıp yukarı bakamıyor,aşırı meraklı,ulan kocakaldırımın altında ne vardiy 2 saat kurcaladı en son ön ayağı orda kaldı dananın,ama çok sevimli dimi,babasıda görmüyor bizim atölyeciler besliyor,küçücük gelişememiş zavallı,ama bakılıyor tabiki
BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Bsra001
BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Bsra006
BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Bsra007
BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Bsra008

En son 93 spring tarafından 2009-07-17, 10:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 12:38

değişik bi kedi tipi Razz abi bu konu geyiklik yaw lol!
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 13:33

şaşımı bu yoksa Very Happy Very Happy Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 14:40

Güzel duygudur hayvan sevgisi, ben de kedileri çok severim nerede sevimli bir kedi görsem hemen sevmek isterim...

Tşk Selim abi.

Selam ve dua ile
Saygılar...
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
Elbruz

Elbruz

Doğum tarihi : 19/12/84
Aracınızın Modeli : Broadway

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 14:48

Evet ben de aynen öyleyim kardeşim.Zararsız tüm hayvanları sevmek isterim nedense.Gözlerinin şaşılığı sevimli bir hava katmış hayvana.

Eniştem bu sene 30'a yakın dana aldı,onların bile peşinden koşturdum,ama tabi sevmeye imkan vermiyor onlar,ama hoşuna gidecek şekilde tatlı sesler çıkarınca sakinleşiyorlar,ama gene de sevdirmiyor keratalar.Bir tanesini sevme imkanım oldu,o da ağır hastaydı ve yerinden kımıldayamıyordu,bir hafta sonra öldü zaten o da.Aynı insan gibi hırıltılar çıkarıyordu,hızlı hızlı soluk alıp veriyordu.
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 16:27

çok tatlıymış kedi
https://www.facebook.com/mitmustafa
quiksiLver

Doğum tarihi : 30/07/88
Aracınızın Modeli : 92 broadway

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 19:29

Turuncu olsa aynı garfield Smile
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 20:52

selim abi biraz kilo aldırsan bu pisipisiye,tv de whiskas reklamlarında oynatırsın Very Happy
W(hiskas)Ö(ncesi) ve ws lol!
BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA 1989h
TRKR

TRKR

Doğum tarihi : 19/12/77
Aracınızın Modeli : Clio Symbol Alize 1.4 2006

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 20:53

Kediler hep bana plancı,sinsi hayvanlar gibi gelmiştir.Tabi dediklerim yanlış anlaşılmasın;olumlu anlamda söylüyorum.Çünkü bu şekilde matrak bir havaları var Smile Ayrıca asildirler,sadece kendileri istedikleri zaman gelip sevdirirler.Sadece siz isterseniz,onun da işine gelmezse sevdirmezler.Kediler de köpekler de ayrı renk...Hayatın renkleri...
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 22:15

Bir laf vardır bir kedi ile aynı evi paylaşıyorsanız, o sizin değil siz onun evinde yaşarsınız Very Happy Her ne kadar bencil hayvanlarda olsalar , bir can taşımaları benim için sevilme sebebi.Onun dışında meraklılar , oyuncular , tabiri uygunsa şapşallıkları sevdiriyor kendilerini Very Happy bizim bahçeye uğrayan bir kedi var adını beyaz renginden dolayı pamuk koydum Very Happy sevdirdi kerata kendini bir de çocuğu olmuş kocakafa diyorum ona da taşıyamıyor kafasını acayip sevimliler , dayanamadım gittim bir poşet mama aldım her gün bir külah bırakıyorum kapıya yesinler diye.Kız arkadaşım diyor hangi birine bakacaksın boşver (kendisi sevmezde ) , ben buna baksam yeter benim için bir candır.Hayvan sevmek iyidir kalbi yumuşatır kanımca.
ozzz2110

ozzz2110

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-16, 22:17

karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-17, 19:48

hehehe ozzz ben debu videoyu dicektim şimdi ya... Very Happy Very Happy Very Happy özellikle kaktüsün dikenlerinin patisine batması sonucu afallayan kediye bitiğim... BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA 366156

BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Thumb_302917340
http://www.ladatr.com
ozzz2110

ozzz2110

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-18, 07:19

ben o boşlukta yürümeye devam kediye de bittim şapşal Very Happy
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-18, 09:24

ozzz2110 demiş ki:
ben o boşlukta yürümeye devam kediye de bittim şapşal Very Happy
bende o şaşkına bayıldım,çok hoş bir video teşekkürler paylaşımın için Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-27, 11:18

eski kedimi buldum,arkadaşlar,beni görünce nasıl kafasını kaldırdı,yawrolarını birakıp bana bi koşması var,korkup kaçayazdım az daha,ahada hali,kaybolduktan sonra ,bayaa büyümüş,ama paleleri çok güzel 3 tane yapmış,3 üde ayrı renk herbiri başka kedidenmi ne Very Happy
BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Bsra011
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-27, 17:23

selim abi burası neresi Very Happy

kedin yavrularını bulabiliyormuki burda Razz
ozzz2110

ozzz2110

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-27, 21:55

tekstil atölyesi mi abi , orada ütü gördüm aman dikkat Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-28, 05:20

uyanık gitmiş kışlık mont atölyesine çöreklenmiş Very Happy ,bütün atölye ona ve yavrularına zarar vermemek için çalışamıyolar bile,yavrular sayesinde atölye tatilde Very Happy
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-28, 05:57

ozzz2110 demiş ki:
tekstil atölyesi mi abi , orada ütü gördüm aman dikkat Very Happy

Son Ütücünün, son ütüsü sanırım o Very Happy
http://www.motur.org
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-28, 06:03

yavrular geniş geniş çiş yapıyolar BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA 366156
ozzz2110

ozzz2110

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-28, 16:39

93 spring demiş ki:
yavrular geniş geniş çiş yapıyolar BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA 366156

en güzel yanıda popolarının kuru kalması Razz
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA   BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA Empty2009-07-29, 05:19

her yer emici kumaş ,polar ve kürk,kupkuru geziyolar Very Happy

BUDA YENİ KEDİM,ŞAŞISINI BULMAKTA ZORDUR HA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonunda buda oldu Tayfun abinin japon versiyonu = TAIFUN
» buda otomobil futbolu
» Evet Sonunda Buda Oldu