RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?

+15
r9_dynamique
mitmustafa
Schakal
quiksiLver
sisyphos
toprak
onuruyar
samsunlu R-9
Elbruz
lıon
burcinhan
modi
ozzz2110
93 spring
ford2005
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ford2005

Doğum tarihi : 13/10/80
Aracınızın Modeli : 2006 MEGAN 2

ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty
MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-14, 20:25

peki bu benzin otomatiği nin içindede var valfler onlarda zamanla aşınıyor onlar kaçırmazmı
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-18, 18:02

bu parçacı nerede peki oradan alayım bir valf arkadaşlar adres verirmisiniz
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-20, 10:18

abi,aksarayda renoculara bak,benim parçacıda bitti
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-22, 21:23

arkadaşlar neden biz bu peynir tenekelerini satıp düzgün birer araba almıyoruz yoksa biz sorunlu insanlarmıyız
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-22, 21:40

Para ile alakalı olabilir mi ?
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-23, 15:26

ben arabamı seviyorum,arabamı,arabamda peynir tenekesi değil,14 yıllık memur maaşıyla biriktirp ancak alabildiğim ve sonuna kadar sahip çıkmaya çabaladığım bir araba.
ben ekmeği zor kazanıyorum siz pasta yiyin diyorsunuz,ama alınmadım arabama peynir tenekesi denmesinden ve sorunlu ilan edilmemizden,gücümüz bu araca yetiyor ve seviyoruz,bunada şükür
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-23, 17:01

ford2005 demiş ki:
arkadaşlar neden biz bu peynir tenekelerini satıp düzgün birer araba almıyoruz yoksa biz sorunlu insanlarmıyız

evet şahsen benim bazı sorunlarım varki bu arabaya biniyorum ... maddiyat gibi Very Happy

imkanım olsa alacağım araçlardan bazıları Q 5 - X 3 - ve bilumum pahalı arabalar Very Happy

eğer sizin sorununuz yoksa siz peynir tenekesine binmeyin Very Happy
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-24, 18:55

demek ki arkadaşlar hepimizin sorunu aynı maddiyat evet size katılıyorum.doğru yeni arabanın kaskosu vergisi yok bakımı evet en güzelini biz yapıyoruz.
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-25, 05:56

ford2005 demiş ki:

Evet ben sorunluyum,

Bu arabayı satıp daha iyisine binebilirim.

Fakat;

Bu arabaya binmek onunla uğraşmak, hoşuma gidiyor.

Arabamın orasını burasını sökmek, üzerine kendimeden de birşeyler eklemek hoşuma gidiyor.

Her seferinde arabanın altına girip kafama gözüme çamurların toprakların dökülmesi hoşuma gidiyor.

Arabamı bu forumdan öğrendiklerimle daha iyi tanımak hoşuma gidiyor.

Örnekleri uzatabiliriz Very Happy

Başka bir konu ford2005 demokratik bir şekilde fikrini belirtmiş. Buna kızmanın kişisel olarak alınganlık göstermenin lüzumu yok. Burada benim tanıdığım admininden, moderatörüne normal üyesine kadar bulunan herkesin bu durumu olgunlukla karşılayacağından eminim.
http://www.motur.org
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-25, 09:05

ben alınmadım zaten de Laughing
renomu seviyorum,çocukken ilk oyuncak arabam renoydu,hani sırtına tel takar iterdik,amma yanlatırdık yaw,40 yaşına geldik hala oyuncağım reno Very Happy
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-25, 09:31

93 spring demiş ki:
ben alınmadım zaten de Laughing
renomu seviyorum,çocukken ilk oyuncak arabam renoydu,hani sırtına tel takar iterdik,amma yanlatırdık yaw,40 yaşına geldik hala oyuncağım reno Very Happy

Ya bende hatırladım o telli arabaları. Ne güzel günlerdi be, tuhafiyeden renkli pul alır, toplu iğneyle süslerdik Very Happy
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-25, 09:59

bahsettiğiniz Renault 12 SW miy di? ben onları hatırlıyorum...Samsunda köyde dayımın çocukları ile oynardık kum yığıntısında yollar,garaj,ev yani küçük bir şehir kurardık...hatta bir ara arabaları dayı oğlu saklamış evi alt üst ettik bulamadık adam cin hepsini kumların altına gömmüş sonra çıkartmıştı..... Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-26, 09:03

aynen abi,o plastik renolar,toplu iğnelerle pullar takardık Sad
35 yıl ne zaman geçtin
Elbruz

Elbruz

Doğum tarihi : 19/12/84
Aracınızın Modeli : Broadway

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-26, 09:38

ford2005 demiş ki:
demek ki arkadaşlar hepimizin sorunu aynı maddiyat evet size katılıyorum.doğru yeni arabanın kaskosu vergisi yok bakımı evet en güzelini biz yapıyoruz.

Sol tarafta 2009 megane2 yazıyor,bunu alır almaz mı bizi sorunlu yaptın? Very Happy
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-26, 21:35

burcınhan abi fikrime saygı duyduğun için teşekür ederim.
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-26, 21:47

elbruz kardeşim yaklaşık 2006 senesinden bu güne megane 2 ye biniyorum .kendi şahsi arabam ve genelde onu kullanıyorum .r9 da 1995 senesinden bu yana bizde o arabayı satmamamızın sebebi rahmetli babamdan kalması ve içerisinde çok anılarımızın geçmiş olması .araba bütün hafta boyunca garajda kalıyor .yani açık konuşayım bu arabadan fazla bir beklentim yok .sadece babamdan kalması ve içerisinde anılarımızın olması .çünkü istanbul da bu model arabalar artık eskisi kadar kalmadı ve insanlar tarafından trafikte hor görülüyor .inanırmısın sol şeritte giderken ve önümde başka bir araba varken arkamdaki araç benden yol istiyor.neden altındaki araba r9 olduğu için .ya araba yenide boyandı ama Very Happy ya şu sabahları çalışmama olayına hayla bi çözüm bulamadık.nasıl yapıcaz saygılar .
Elbruz

Elbruz

Doğum tarihi : 19/12/84
Aracınızın Modeli : Broadway

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-26, 22:00

Sırf o hor görülme yüzünden trafikte agresif kullanır oldum.Binek arabalar yol isteyince çekilip veriyorum ama ticarilerle,dobloyla transitle falan edepsizlik yapan olursa gazı direk yapıştırıyorum,eskiden yapmazdım böyle şeyler.

Sabah çalışmama olayı benzinle mi lpg ile mi?Lpg ile ise direk ayarla halledilir,rolanti vidası azcık daha açılır.Gerçi sisteme göre de değişiyor,bazı arabalar ne kadar uğraşsan da gazda çalışmıyor,o da regülatörün dandikliğinden oluyor.
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-26, 22:08

valla sana katılıyorum ya önümdeki arabayla aramda 4 mt mesafe var adam geliyor tamponuna dayanıyor yol istiyor sellektör çok ısrar edersen korna sonra sağından makasa girip geçiyor seni ya gıcık oluyorum böyle insanlara .zaten önümdeki çekilse bende gidicem .çok rahat bi şekilde 140 km yapıyo zaten .kaplumbağa değilya bu sonuçta .ama virajlarda çok dikkatli olmak gerekiyor .biraz hızlı girince valla arka plakayı okuyorsun
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-29, 05:55

Elbruz demiş ki:
Sırf o hor görülme yüzünden trafikte agresif kullanır oldum.Binek arabalar yol isteyince çekilip veriyorum ama ticarilerle,dobloyla transitle falan edepsizlik yapan olursa gazı direk yapıştırıyorum,eskiden yapmazdım böyle şeyler.

Keskin sirke küpüne zarar demiş atalarımız, naçizane hatırlatırım Smile
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-29, 08:40

Bunada şükür diyorum, 80küsür model 131leri , dökük faworitleri ,yolda gitmeye çalışan hacı muratları görünce halime şükrediyorum, tabiki yolda manyak çok bu tür olaylar benimde başıma çeşit çeşit haftada en az 5 gün geliyor ,kimine yaa sabır deyip yol veriyorum geçtikten sonra nedense gidemiyor Neutral ,kiminide sağolsun karetta hallediyor Wink ,trafikte saygısızlığın sıkça yaşandığı günümüzde sabırlı araç kullanmak gerek, zaten radar dolu ortalık !
Aradığımız şey hidrolik direksiyon klima vs. özellikse bişe diyemem.
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-30, 17:28

renault 9 la hacımuratları bir tutamazın . hani bir dünya doğan şahin kartal vardı nerdeler şimdi . hepsi çöp.

arabanın çürüyen kısımlarına çok güzel mastik çekmiş fabrika ama arka çamurluk eteklerinde mühendislik hatası var ne yaparsan yap çürüyor birde arka stop lambalarının çerçeveleri çürüyor . sizden hiç çözüm bulan oldumu.

lütfen forum kurallarını gözden geçirin .Exclamation
onuruyar

onuruyar

Doğum tarihi : 12/07/82
Aracınızın Modeli : RENAULT 9 GTe Broadway (1992')

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-06-30, 21:44

ford2005 demiş ki:
renault 9 la hacımuratları bir tutamazın . hani bir dünya doğan şahin kartal vardı nerdeler şimdi . hepsi çöp.

arabanın çürüyen kısımlarına çok güzel mastik çekmiş fabrika ama arka çamurluk eteklerinde mühendislik hatası var ne yaparsan yap çürüyor birde arka stop lambalarının çerçeveleri çürüyor . sizden hiç çözüm bulan oldumu.

lütfen forum kurallarını gözden geçirin .Exclamation

1.insanlar altındaki arabalarla değerlendirilemez yani hor falan görülemez..

2.reno 9 dediğin arabanın bakımlısı yeni arabaların çoğu kadar seri ve ataktır ve trafikte ezilecek kadar aciz bir araba değildir..

3. tabiiki tercih meselesi bende yeni arabayı şuan alırım ama nedense gayet memnunum broadwayimden 2006 mazdamın kredi borcuda yeni bitti bu araba işinin parayla alakalı old.düşünmüyorum bir örnek vereyim adapazarı gaz dağıtım anonim şirketi (agdaş)sahibi katrilyoner bir adam tanıyorum ve dikkat çekmemek için işe beyaz 92 model bir şahinle gidiyor...

4.son olarak söylediklerin doğru olabilir ama reno 9 sitesine üye olupta sonrada teneke meneke demende bir garip geldi doğrusu..

saygılarımla..
toprak

toprak

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-01, 19:27

biraz sakin olun beyler.
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-06, 21:23

onuru yar bence fikrine saygı duyuyorum ama kusura bakma ama r9 dediğin araba gaz yağ tenekesi
ford2005

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-06, 21:25

68 hp arabanın her yeri seri olsa ne olur wv 1400 cc motora 140 hp vermiş haberin varmı.
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-06, 21:33

ford2005 nickli üye forum huzurunu bozduğundan sınırsız uzaklaştırılmış konu kilitlenmiştir,

sisyphos - mod.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
quiksiLver

Doğum tarihi : 30/07/88
Aracınızın Modeli : 92 broadway

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 19:56

ford2005 demiş ki:
68 hp arabanın her yeri seri olsa ne olur wv 1400 cc motora 140 hp vermiş haberin varmı.

Yaw dayı Senin amacın ne Question sanane benim arabamın beygirinden Exclamation Sanane benim arabamın çürümesinden Sanane benim arabamın peynir tenekeliqinden.. ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? 161223 :
Schakal

Schakal

Doğum tarihi : 19/01/76

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 20:06

ben cok alindim bu ford2005 nickli uyeye dava acmak istiyorum .
bu arada benim peynir tenekesinide satiyorum ,hos bu forumda
artik kimse renault 9/11 almaz ama yinede aklinizda bulunsun Very Happy
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 20:09

Schakal demiş ki:

senin araba alınmazmı abi ya Very Happy eğer burda olsa benim arabaya satar ne yapar eder senin arabayı alırdım
https://www.facebook.com/mitmustafa
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 20:49

Schakal demiş ki:

Ne alcan usta ? zeytin tenekesi mi ? Very Happy
r9_dynamique

r9_dynamique

Doğum tarihi : 30/10/89
Aracınızın Modeli : 86' L423GTL

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 20:58

sağdan direksiyonlu tenekeyi açamayız biz abi Very Happy hayırlısı olsun...
www.peynir-zeytintenekesiklubu.com lol!
Schakal

Schakal

Doğum tarihi : 19/01/76

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 21:07

eski buzdolabi var bir iki tane ,onlardan kendim bir araba yapiyim diyorum insallah .
kismet artik Very Happy
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-07, 21:30

Schakal demiş ki:
eski buzdolabi var bir iki tane ,onlardan kendim bir araba yapiyim diyorum insallah .
kismet artik Very Happy
lol!
http://www.nettekalite.com
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 05:14

bende düşüneymde bulamaym marketlerde deym niçın piynırlar tenekesızdır,meyersam tenekelerını bize satmışlar, :hehe:
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 07:51

ona bakarsanız teneke olmayan araba bi tek anadol ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? 366156 gerisi hep tenekeden yapılıyor lol!
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 07:57

Bu başlığı görünce bir amcanın bizim araçlar için yaptığı yorum aklıma geldi.
Adam bizim arabaya baktı baktı dedi ki "Bu arabalar güzel ama sacı çok dandik". Ben de dedim "Nerden biliyorsun?" Amcam da sinirle "Bilmem mi be ben zamanında peynir tenekelerini toplıp ahan da bunun firmasına sattım. Onlar da sacını tenekelerden yaptılar" demesiyle ben dumur olmuştum Smile. Meğer amcam haklıymış Laughing
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 08:08

ben peynir nakliyesi yaptım abi, o tenekeler peynir içinden çıktıktan sonra tanınmaz halde çürüyor,dünyada sadece amerikada chevroletler (amerikan arabaları)hurdadan sonra jilet veya gemi fabrikalarında kullanılıyor
Cihangir KALKAN

Aracınızın Modeli : a

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 08:10

Benim araba kutu kola gibi. İkinci araba alacak durumum olursa plastik ayran bardaklarına göz atarım.
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 08:11

bende param olursa plastik bi araba alıcam(klio veya ferrari)
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 11:44

çikolata opsiyonu var mı arabaların ? lol!
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 11:45

Erir o ,bu sıcakta .
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 11:51

sıcak uyerlerde tutmıcan abi
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 11:55

Ben soğuk yerlerdede tutmam abi Very Happy ,tutacak olan düşünsün Razz
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 12:02

kızların ilgisini çekebilir abi erirse geek
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 12:35

magnummu olsun
modi

modi

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 12:41

magnum karadut duble ... harika bişiiiiii Razz
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 12:44

adil CCT 98 demiş ki:
adil sendemi denedin
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 12:45

adil CCT 98 demiş ki:

Nereliydi Very Happy ,tasmania ? uganda ? nijerya ? Razz
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 12:58

adil imzandaki sözün anlamı ne yaw ben bi türlü çözemedimde Laughing scratch
modi

modi

MesajKonu: Geri: ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?   ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ? Empty2009-07-08, 13:22

93 spring demiş ki:
adil CCT 98 demiş ki:
adil sendemi denedin

denememi selim abi hemde hergün Wink

samsunlu R-9 demiş ki:
adil CCT 98 demiş ki:

Nereliydi Very Happy ,tasmania ? uganda ? nijerya ? Razz

güne göre anlam kazanır .. taze sütlü , kakaolu , vanilyalı , bazende az kavruk fındıklı , ırkçılılk yok ırkçılık yok Very Happy

onurfairway demiş ki:
adil imzandaki sözün anlamı ne yaw ben bi türlü çözemedimde Laughing scratch

memura rüşvet halka zulümdür. ( ben böyle olduğunu biliyorum ) Wink

abi nihayet biri sordu yaaa :yahho:

valla değiştircektim artık ...

ndn peynir tenekelerini satıp düzgün araba almıyorz ?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Araba veriyoruz
» bencede araba