RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tofaş dediğin böyle olur

+3
samsunlu R-9
burcinhan
mitmustafa
7 posters
YazarMesaj
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

tofaş dediğin böyle olur Empty
MesajKonu: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 09:37

https://www.facebook.com/mitmustafa
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 09:45

Ya allahım neden nedennnnnnnnnnnnnnnnn
http://www.motur.org
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 09:56

İnanırmısın Burcinhan ,bunu bende çok sordum kendi kendime ,bi türlü çıkamadım işin içinden daha bu sabah trafik ışıklarında duruyorum orta şeritte, gelmiş aksesuar topu sağıma ,kalkışta sağdan atlayacak aklı sıra içinde 2 genç zibidi ilerdede sağ şeritte bi pazarlama arabası park halinde, kalktık, karetta bırakırmı Very Happy ,az kalsın giriyodu adamın arabasına arkadan ,insanlarada sebep oluyorlar, arrtizz sol taraf boş illaki kaşıncakya kaşıdık işte !
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 10:38

galiba antalyadaydı bu Very Happy

ya iyimser bakalım en azından fren lambaları süper çalışıuyor tofaş dediğin böyle olur 366156

ne akla hizmet :S
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 11:00

Bu adam trafikte böyle gezer, bir allahın kuluda buna ''hopp hemşerim nereye gidiyorsun'' demez/diyemez.

Bu memlekette kurallara kanunlara saygılı olursan başına her türlü melanet gelir. Kanunsuz apaçi olursan bir allahın kulu sana dokunamaz.

Geçenlerde babamın arabası yolda kalmış, telefon etti gittim benzin alacam benzinlik bir türlü benzin vermiyor, Yok vatandaşlık numarası, yok ehliyet fotokopisi, yok bilmem neyin neyi v.s...

Orada ki müdüre de anlattım, dedim sizin eziyetiniz dürüst vatandaşa, terörist olsak kendiniz verirsiniz bidon bidon benzinleri, diye Sad
http://www.motur.org
mitmustafa

mitmustafa

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 15:03

burcinhan demiş ki:
Bu adam trafikte böyle gezer, bir allahın kuluda buna ''hopp hemşerim nereye gidiyorsun'' demez/diyemez.

Bu memlekette kurallara kanunlara saygılı olursan başına her türlü melanet gelir. Kanunsuz apaçi olursan bir allahın kulu sana dokunamaz.

Geçenlerde babamın arabası yolda kalmış, telefon etti gittim benzin alacam benzinlik bir türlü benzin vermiyor, Yok vatandaşlık numarası, yok ehliyet fotokopisi, yok bilmem neyin neyi v.s...

Orada ki müdüre de anlattım, dedim sizin eziyetiniz dürüst vatandaşa, terörist olsak kendiniz verirsiniz bidon bidon benzinleri, diye Sad

ilginç ilk defa duydum bidona benzin vermiyeni..ben alıyorum bidonla adam plaka yazdığı cihaza bidon yazıp veriyor
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 17:17

ya ben buna kurban olurum arka stopları yanar bu arabanın :salak: :

dün yolda 100 le giderken 40 km hızla yolun ortasından farsız giden anadola giriyodum tofaş dediğin böyle olur 161223 : ya farlardan 1 i yansa ön arka fark etmez, anlıcam gittiğini.. onu bıraktın arka stopların yanmasınıda bıraktım bari bi fosforlu bişey olsa yada arka far olsa !!

anayolda 40 la gidiyodu ya Sad
http://www.nettekalite.com
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 17:50

ya anıl bazılarda bu gibi araçlarla özellikle yola çıkıyor , biri gelip vuruncada ne koparırsa kardır deyip atıyor cebe yada sanayiiye ,

anlatmışımdır belki biri vardı bizim köyde adam reno12 yi yarı yolun ortasında bırakırdı
sordum arabanın tamir masrafı varmışta biri gelip vurursa , sanayiiye girrince onlarıda yaptırcak ... olaya bakarmısın Very Happy
mitmustafa

mitmustafa

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 22:19

adil CCT 98 demiş ki:
ya anıl bazılarda bu gibi araçlarla özellikle yola çıkıyor , biri gelip vuruncada ne koparırsa kardır deyip atıyor cebe yada sanayiiye ,

anlatmışımdır belki biri vardı bizim köyde adam reno12 yi yarı yolun ortasında bırakırdı
sordum arabanın tamir masrafı varmışta biri gelip vurursa , sanayiiye girrince onlarıda yaptırcak ... olaya bakarmısın Very Happy

vay be ne üç kağıtçılar var
ArdaPerk

ArdaPerk

Doğum tarihi : 19/10/88
Aracınızın Modeli : Renault 9 Spring * 93

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-06, 23:46

Tofaşlardan nefret ediorum desem çok mu ağır olur Very Happy
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: tofaş dediğin böyle olur   tofaş dediğin böyle olur Empty2009-07-07, 05:40

bidonla benzin almaya ,yakıt almaya giden ambulansla gittim,yolda kalan araç benzinliydi ve benzinci beni karakola gönderdi,bi sürü formalite istiyor,arkadaş diyorum,aha sana resmi kimlik,aha sana resmi araç,ulan yolda kalan resmi araç,yok abiler ayı vermediya benzini,ayı dememin sebebi kamu tüzel kişiliğinin ispatı halinde dahi vermedi herif,hadi çektim benim springi,benzin aldım,garajda benzini depodan çekip r.araca hortumla koyarken dekan bey geldi,allahtan hırsızlık yapmayacağımı biliyolar,yoksa r.araçtan benzin çalan adam olarak hemde dkn beye yakalanmıştık,sadece ustam kolay gelsin dedi ve gitti.bir benzincinin mermerkafalı olması nelere sebep verecekti.eğitim şart,şart,şart

tofaş dediğin böyle olur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-