RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

park sensörü tavsiyesi

4 posters
YazarMesaj
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

park sensörü tavsiyesi Empty
MesajKonu: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-10, 10:39

Cenmax ında benzer ürünü var ama daha pahalı,bu ürün hakkında bilginiz veya kullanan varmı?bununkine yakın fiyatlarda önerileriniz olursa değerlendirme yapacağım,mayısın 5 i gibi taktırmayı düşünüyorum,yani 10-15 günüm var araştırma için,yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler
kablosuz olması ve yerinde montaj hizmeti cazip geldi,ekranın tipi çok hoşuma gitmedi ama neyse,
aradığım özellikler
1-fiyatı bu civarlarda olmalı Suspect
2-ekranı şık olmalı Very Happy
3-kablosuz olması iyi olacak,tampon söktürmek istemiyorum, :wacko:

http://www.teknolojiburada.com/index.php?do=catalog/product&pid=18733
ModaCar Cyclone Matrix Kablosuz Park Sensörü 341482

Ürün Adı : ModaCar Cyclone Matrix Kablosuz Park Sensörü 341482
Marka : ModaCar
Garanti Süresi : 24 Ay
Fiyat : 98,92 TL + KDV
Kdv Dahil : 116,73 TL
İSTANBUL SINIRLARI DAHİLİNDE Yerinizden hareket etmeden YERİNDE MONTAJ İMKANI ?
ISO 9001 Belegli CE Belgeli T.C Sanayi Bakanlığı Onaylı TSE belgeli 400 ün üzerinde satış noktası
2 yıl sınırsız servis ve garanti
80 ilde yetkili montaj servis kolaylığı
Cyclone kablosuz serisi modelinde arka tampondan ön taraf ekran arasındaki montaj kablolarını ortadan kaldırmıştır.Bir çok özellikle lüks araçlarda montaj kablolarının çekilmesi bir çok sıkıntı ve zaman kaybı yaratmaktadır.Sensöre ait beyinler arka tarafta bırakılıp arada hiçbir kablo çekilmeden ön taraftaki ekrana verileri iletmekte ve hassas ölçüm yapmaktadır.
ARKA 4 sensör ile maksimum koruma
7 5 cm x 4 5 cm küçük ekran ebatları ile ister torpido üzerine ister tavana monte edebilmek için fonksiyonel ayak gönderilmektedir.
Tüm cyclone park sensörlerinin sensörleri BOYANABİLMEKTEDİR.
"Bi Bi"uyarı sesi
Gizlenilebilir montaj kolaylığı
Control kutusu Swiç& Geçikme uyarısı
Su Geçirmez Geçme sensör
Voltaj: 12V DC
Çalışma aralığı : 10.5~16V DC
Akım: 20~300mA
Algılama mesafesi:(0.2~1.5m)
Park esnasında tehlikeye ne kadar yaklaştığınızı mt/cm cinsinden elektronik LCD ekran üzerinde neon ışıkla görebiliyorsunuz.
Sağ ve sol durumuda ekrandan izleyebilirsiniz.
Alarm 1.5 m içinde engel?e daha çok yakınlaştıkça daha sıklıkla çalmaya başlayacak. 1 50 mt den başlayarak 1 mt ye kadar size cisme yaklaşma durumuna göre şiddetlenerek ikaz verecektir. 90 cm -50 cm mesafe arası 2.şiddet seviyesine geçilir. 40 cm ve 0 cm konumunda 3.şiddet seviyesi devreye girer
Ultrasonic Frekans: 40KHz
Control kutusu çalışma sıcaklığı: -30~+70?
Ekran çalışma sıcaklığı: -20~+70?
Tüm gerekli tertibatlar kutu içerisindedirEkran beyin sensörler gerekli kablolar tampona sensör yeri açma aparatı)
rdmaksl

MesajKonu: Geri: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-10, 10:44

ben galiba yanlış yere açtım konuyu? Embarassed
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

MesajKonu: Geri: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-10, 11:11

bana bizim araçlara gereksiz gibi geliyor ama tabi herkesin kendi görüşü yapılırsa güzel olur
rdmaksl

MesajKonu: Geri: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-10, 15:46

benim arabada arka görüş sıfır,hele şehir içinde sıkıntı oluyor,
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-10, 15:52

rdmaksl demiş ki:
benim arabada arka görüş sıfır,hele şehir içinde sıkıntı oluyor,
bağuhavusta,arka cama mercekli şeffaf yapıştırma yansıtıcı satıyolar dün baktım 17 tl habarın olsun aşayı net gösteriyo Wink
KAANPAKAY

KAANPAKAY

Doğum tarihi : 21/10/79
Aracınızın Modeli : 1992 renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-10, 16:53

yetkili renault servislerinde montaj dahil 136 ytl altı taksit
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

MesajKonu: Geri: park sensörü tavsiyesi   park sensörü tavsiyesi Empty2009-04-11, 05:30

bence taktırmaya ücret vermek anlamsız çünkü montajı kolay buradan bakabilirsiniz montajı nasıl diye merakettim araştırırken bunu buldum
http://www.daciakulubu.com/showthread.php?tid=173&pid=5893#pid5893

park sensörü tavsiyesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sabit sinyaller