RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)

+20
samsunlu R-9
VetApex!
haylaz74
Renault9
Bakrep
quiksiLver
maximillen
karadeniz
G&G
modi
93 spring
alperpp
rdmaksl
kudal
onurfairway
Deliikadir
olvne
KAANPAKAY
By_Ne0
GoFFo
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:37

müjde arkadaşlar,eray hatta değil
By_Ne0

By_Ne0

Doğum tarihi : 17/09/89
Aracınızın Modeli : 93 RENAULT Broadway

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:40

Very Happy alper abimin yeri ayrıdır barış abicim Very Happy
kudal

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:42

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Hpim1672.th

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Hpim1678.th
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:43

buşuşmanızda bende olmak isterdim.herkese teşekkür ederim.eray fotoları merak ediyoruzz.
dipnot:sanırım en fazla görüntülenen ve mesaj atılan konu ercanın araç alım -satım başlığı
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/genel-sohbet-f2/artyk-satyldy-bu-ay-alyyorum-arabayybnm-arac-kaca-gider-t2859.htm
Deliikadir

Deliikadir

Doğum tarihi : 18/04/91
Aracınızın Modeli : 2001 clio 1.4 16v rxt

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:49

aLPaCiNo demiş ki:
DaRkAnGeL5858
Fatihh
Semihh..

Banada sticker aldınız mıı? :bye:

ismin kadir abi:D ama olede dıe bılırsın:D abı stıkerlar bıze bıle yetmedı galıba ole bılıorum ama cok ıstıosan benım kını verım abı lol! lol! lol! lol!
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:50

kudal demiş ki:
avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Hpim1672.th

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Hpim1678.th

aaa ben:D abı ne zaman cektın bunu:D
aLPaCiNo

aLPaCiNo

Doğum tarihi : 21/07/82
Aracınızın Modeli : RainBow'S'

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:52

Kadir'm özür dilerim Wink

Semihcim öpüorum kardeşim seni eywallah.. Sticker onlar için işin espirisiydi zaten Very Happy
http://www.renaultturkey.com
kudal

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:57

DaRkAnGeL5858 demiş ki:
kudal demiş ki:

aaa ben:D abı ne zaman cektın bunu:D

fazla resim çekmemişim eray çekecek diye...
kudal

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 20:59

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Hpim1675.th

arkadaşlar gördüğünüz gibi eray arkadaşımız resimler için çok uğraştı. bende onun uğraşısını çektim...

En son kudal tarafından 2009-02-22, 21:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:00

eray hocam maşallahı var 11in Wink güle güle iyi günlerde.. Modları bekliyrm avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 261607 ilk iş jant lastikdir bence Wink
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:15

aLPaCiNo demiş ki:
eray hocam maşallahı var 11in Wink güle güle iyi günlerde.. Modları bekliyrm avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 261607 ilk iş jant lastikdir bence Wink

alper abı eray abının araba cok gusel panjurdakı logo ıptalı cok yakısmıs suankı jantlarıda ıyı ama buyuturse daha sekıl olacagına ınanıyorum senıde beklerız abı bıdakı bulusmamıza
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:17

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 261607

koyu renk araçta logo iptali sırıtmıyo .. ben iptal etmem diye düşünüyorum ama güzel durmuş bişey diyemem Wink

Jant büyümeli illaki Wink
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:20

aLPaCiNo demiş ki:
avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 261607

koyu renk araçta logo iptali sırıtmıyo .. ben iptal etmem diye düşünüyorum ama güzel durmuş bişey diyemem Wink

abı senın arabayada cok gusel olur bence karlıkta var off:D
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:21

arkadaşlar 8 saattir gözümü ayırmadan bekledim,ama eve gitmek zorundayım,iyi geceler
alperpp

alperpp

Doğum tarihi : 02/06/85
Aracınızın Modeli : spring 1994

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:25

iyi geceler abi aynen bende yatmak zorundayım yavaş yavaş iyi geceler herkeze emeği geçen arkadaşlarıma yine çok teşşekkür ederim.....yarın görüşmek üzere....
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:26

DaRkAnGeL5858 demiş ki:
aLPaCiNo demiş ki:

abı senın arabayada cok gusel olur bence karlıkta var off:D

diosun Wink bakarız kardeşim :senile:
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:33

Kaan hoca yayların hayırlı olsun ? Kestirdin mi?
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:35

aLPaCiNo demiş ki:
Kaan hoca yayların hayırlı olsun ? Kestirdin mi?

yok abı spor yaymıs onunkıler
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:36

Neymiş acep? Bana çok sordu da merak ettim şimdi iyice bak Wink
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 21:39

aLPaCiNo demiş ki:
Neymiş acep? Bana çok sordu da merak ettim şimdi iyice bak Wink

bır yerden almıs abı solemıstıde unuttum 150 ytlemı ne 4 tane mı kalmıs ole bıse dıodu yayları sarı renkteydı ama araba cok gusel duruo kaan abıye sorarsın abı
KAANPAKAY

KAANPAKAY

Doğum tarihi : 21/10/79
Aracınızın Modeli : 1992 renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-22, 23:23

benim yaylar ile erayınkiler(goffo) aynı eafy mert tuning teki son yayı bizim siteden project 09 100 ytlye alınca bende mecbur 150 ytl ye otopolden aldım.48-49 cm ye düşüyor.yalnız amortisor pistonları kısalması gerekiyo.eray nasıl yapıldığını forumda resimle anlatmıştı.namstain dede kısaltırabilirsiniz.yada bir takım 400 euroya koni amortisor seti getirtirisiniz.benim bütçeyi aştığı için ben pistonları kısaltırdım.otopolde bunlardan 4 adet kaldı.bu yaylar daha kalın ve sert .sitede çok bilen bir arkadaşın yasdığı gibi standart yayın kesilip boyanmış hali değil.
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-23, 08:38

kudal demiş ki:

bu üst resimdeki kel varya o benim işte lol!
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-23, 08:42

yeni başlıkta büyütülmüşün var k.l abicim
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-23, 12:54

Okuldan dolayı İstanbul'da değildim ne yazık ki bakınca gelemediğim için baya üzüldüm doğrusu. İyi eğlenmişsiniz. Bir dahakine artık inşallah ben de katılıcam.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
aLPaCiNo

aLPaCiNo

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-24, 22:47

KAANPAKAY demiş ki:
benim yaylar ile erayınkiler(goffo) aynı eafy mert tuning teki son yayı bizim siteden project 09 100 ytlye alınca bende mecbur 150 ytl ye otopolden aldım.48-49 cm ye düşüyor.yalnız amortisor pistonları kısalması gerekiyo.eray nasıl yapıldığını forumda resimle anlatmıştı.namstain dede kısaltırabilirsiniz.yada bir takım 400 euroya koni amortisor seti getirtirisiniz.benim bütçeyi aştığı için ben pistonları kısaltırdım.otopolde bunlardan 4 adet kaldı.bu yaylar daha kalın ve sert .sitede çok bilen bir arkadaşın yasdığı gibi standart yayın kesilip boyanmış hali değil.

vuruntu çoğaldımı? konfor?
KAANPAKAY

KAANPAKAY

Doğum tarihi : 21/10/79
Aracınızın Modeli : 1992 renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 6 Empty2009-02-26, 09:27

virajlarda yatmıyo.konfor biraz azaldı.çünkü bu yaylar çok sert.koni set olsa belki farklıolur.arkalar yatıyo tabi eskisi gibi.paşaoğlu garaj dediki arkalara reno 19 amortisöru koyularmış süper oluyomuş.bu yaylar pistonlar kısalmadan takılmıyo yada koni set lazım.tekrar uyarayım.

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-