RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi

+60
ALİMETE
akvarymania
akhun2
dolap
ipekcan
economypower
OnLyBaRoN
ahmetcan466
ferguc
lıon
hochspannung
salla2000
renault9spring
rdmaksl
bUğrA_mUtlU
burcinhan
selim
turanefe
coolman59
mustaf67
barut
Evliya Çelebi
ozzz2110
xmen1979
Cihangir KALKAN
onurfairway
45dr375
yavuz10
delican
bosnalı
93 spring
mahmut
onuruyar
fairwayBATU
XDiscovery
VetApex!
livan08
samsunlu R-9
sahinmustafa
caytarla
ziyacık
amele
metin_mimoza
manga_
sezer
AYTEKAYDIN
r9 dostu
By_Ne0
renta
toprak
Elbruz
modi
okan4037
Fatih
Renault9
ask_mahkumu
murtaza
karadeniz
safranliyim
atifileri
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
turanefe

turanefe

Doğum tarihi : 05/12/75
Aracınızın Modeli : Honda Civic 14 is AC 90 PS

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-05-29, 12:20

selim abi yardımın için sağol dediğin markayı burada ciddi ciddi bu işle uğraşan birileri olmadığı için pek bulamadın takanlarda sanayide yetkili bayiliği olmayan küçük dükkalardı sonradan uğraşmamak için bulaşmaya cesaret edemedim
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-05-29, 13:08

turanefe demiş ki:
karadeniz demiş ki:
yalnız şunu belirteyim, şamandıra değişince anahtarın da değişmesi gereği doğabilir..çünkü eski tip sistemler ile yeniler arasında bazı farklar var, bunlardan 1 tanesi de kesiciler... Wink uyum olmaz ise anahtarı da yenilemek gerekebilir... Wink
evet bencede komple sistem değişmeli benimde şamandra da sorun vardı tesisatın döşenmesini de pek sevmemiştim bugün gittim kople eski tesisaatı söküp atiker marka yenisiyle değiştirdim ve yeni her zaman yenidir sizden öğrendiğim kadarıyla lpg işinde marka kadar işçiliğinde önemli olduğunu düşünerek kendimce bulabildiğim en iyi ustaya yaptırdım ve işçilik gerçekten hoşuma gitti ama komple sistemi yenilemek çok daha mantıklı eski kit voltran dı 5 sene olmuş ama çok problem çıkarıyodu yenisinin farkı ilk marşta belli oldu gerçekten bu arada fiyatı 350 tl ve 10 taksit

hayırlı uğurlu olsun... Smile
http://www.ladatr.com
turanefe

turanefe

Doğum tarihi : 05/12/75
Aracınızın Modeli : Honda Civic 14 is AC 90 PS

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-05-29, 13:27

sağolasın kardeşim
selim

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : filaş

MesajKonu: R11'e simit tank ya da küçük silindirik tank takılır mı?   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-06, 18:28

Selam. R11 almayı düşünüyorum. Arka koltuğu yatırıp uzun yükleri de taşımak istiyorum(R9 istemeyişimin nedeni). Bunun için simit tank gerekiyor ancak sanırım bunların stepnesi dışarıda. Bu tip arabalara simit tank takılabiliyor mu? Ya da arka tekerin arkasındaki boşuğa sığacak bir silindirik tank var mı? İki saattir Google'da ve ilanlarda resim arıyorum ama böyle bir şeye henüz rastlamadım. Herkes tankı koltuğun arkasına takmış. Bu şekilde araba pek bir işime yaramayacak. Yardımcı olursanız sevinirim.
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-06, 18:58

Tabiri caizse ,kelek bir şayinin ,stepne kısmını kestirip 11'e monte ettirirseniz olur , benim aracım 11 olsa kesin yaptırırdım.
Cihangir KALKAN

Aracınızın Modeli : a

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 04:35

samsunlu R-9 demiş ki:
Tabiri caizse ,kelek bir şayinin ,stepne kısmını kestirip 11'e monte ettirirseniz olur , benim aracım 11 olsa kesin yaptırırdım.
Abi bir ara Doblo gibi stepnesi açıkta olan arbalara kapak yapıp tankı oturtuyorlarmış ama mevzuatta bir sorun çıkmış sanırım. Olmazsa onu araştıralım, belki kuş stepne havuzuna gerek kalmaz.

Zaten kuş stepne hazuvuzdan da tank taşıyor. Benim bagaj halısının altındaki suntanın şekli kaymış. İçeriden çekiçlenmesi lazım.
selim

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 09:01

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Clipboard01vs
Ben bu boşlukları düşünmüştüm ama tank için fazla küçük sanırım. Tipo mu almak zorundayım şimdi? Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 161223
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 09:41

selim demiş ki:
Herkes tankı koltuğun arkasına takmış.

Benim arabanın tankı böyle, koltukları yatırıp epey bir şey taşınıyor.

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Resim008vx3
http://www.motur.org
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 09:46

ben 0 yaptırsam kesin bu şekil yaptırırdım hatta değiştirmek için sordum ama deliklerin kapanması zor olcak
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
selim

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 10:06

Resimdeki güzel olmuş aslında. Sonradan tank değiştirmek muayenede filan problem olmuyorsa bunu deneyebilirim. Bu arada arabanız çok temiz gözüküyor.
bUğrA_mUtlU

bUğrA_mUtlU

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 10:52

hurdacılardan uygun bir stepne havuzu bulunup uygulanabilir. bazen benimda aklımdan geçmiyor değil çok yer kaplıyo tank fıtık oluyorum bazen.
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 10:59

stepne sacı satılıyo,şaaayin,gartal.
eveet.opardan fiyatı geldi.180 tl stepne sacı Wink
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 10:59

fabrika çıkışlı lpg li kuşlar gibi,6-7 lt si benzin,kalanı lpg alacak şekilde orjinal depo yapılabilse hoş olmazmıydı,
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 11:01

rdmaksl demiş ki:
fabrika çıkışlı lpg li kuşlar gibi,6-7 lt si benzin,kalanı lpg alacak şekilde orjinal depo yapılabilse hoş olmazmıydı,
öyle bişey yok,benzin ayrı gaz ayrı
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 11:05

abi 2000 üstü kuşlarda,tek depo iki bölüm diye biliyorum,
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 11:11

rdmaksl demiş ki:
abi 2000 üstü kuşlarda,tek depo iki bölüm diye biliyorum,
benzin deposu solda ufak bi teneke,ayrı takılıyo,ayrıca artık yassaaaahh
bUğrA_mUtlU

bUğrA_mUtlU

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 12:40

93 spring demiş ki:

abi çok hurdacıdan çıkmacıdan daha ucuza bulunur. ama şöyle bir durum var yapılırsa muayneden geçer mi.
selim

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-07, 16:40

Bu arada tanktan önemli bir sorunum var galiba. Klimalı R11 bulamıyorum. Ya sökülmüş, ya arızalı, ya gaz basılacak... Kimse klimasını kullanmıyor mu ne?
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-08, 07:07

selim demiş ki:
Bu arada tanktan önemli bir sorunum var galiba. Klimalı R11 bulamıyorum. Ya sökülmüş, ya arızalı, ya gaz basılacak... Kimse klimasını kullanmıyor mu ne?
abi sen klima gazımı basıyosun,meslek klimacılıkmı Very Happy
selim

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-08, 07:14

Klimalarla ilişkim düğmesine basıp çalıştırmaktan ibaret. Seviyeli bir ilişki.
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-08, 07:23

selim demiş ki:
Klimalarla ilişkim düğmesine basıp çalıştırmaktan ibaret. Seviyeli bir ilişki.
yok yazıyı ben yanlış anlamışım,klimalı 11 mi arıyorsunuz.klimalı fairway var isterseniz konuşuruz arkadaşla
selim

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-08, 12:46

Yok, 11 istiyorum.
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-08, 17:19

bUğrA_mUtlU demiş ki:
93 spring demiş ki:

abi çok hurdacıdan çıkmacıdan daha ucuza bulunur. ama şöyle bir durum var yapılırsa muayneden geçer mi.

muayene ile alakası ne ki ? geçen nası geçiyosa o da geçer , istasyon tank tarihi , kaçak durumu , tank yerleşimi , gibi durumlara bakar , ona ne benim arabamın stepne sacından Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Icon_wink
bUğrA_mUtlU

bUğrA_mUtlU

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-08, 21:19

samsunlu R-9 demiş ki:
bUğrA_mUtlU demiş ki:
93 spring demiş ki:

muayene ile alakası ne ki ? geçen nası geçiyosa o da geçer , istasyon tank tarihi , kaçak durumu , tank yerleşimi , gibi durumlara bakar , ona ne benim arabamın stepne sacından Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Icon_wink

doğdu dediğin şartlara bakıyorlar. dedim belki problem çıkartabilirler. şimdi herşeye karışıyolar milletin gözünü korkuttular ya ondan dedim. ustalara standart dışı bişey yptıramıyosun.
coolman59

Doğum tarihi : 12/03/73
Aracınızın Modeli : Megane 1.6 rta

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 08:22

Arkadaşlar,ben Avcılardayım.Bu bölgelerde(B.ÇEKMECE,B.DÜZÜ,B.KÖY,AVCILAR vs.)işini iyi yapan,kaliteli ürünler kullanan lpg servislerinin isim ve mevkiilerini rica ediyorum sizden.Çünkü iki usta da aynı fiyatı verir ama,biri çaktırmadan dandik malzeme kullanır,diğeri ise hakkı ne ise onu kullanır.Temmuz ayında tank ve multivalf yenilenecek.En iyi marka tank için öneriler de bekliyorum naçizane...Şimdiden teşekkürler.
coolman59

MesajKonu: tank değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 08:25

Arkadaşlar,ben Avcılardayım.Bu bölgelerde(B.ÇEKMECE,B.DÜZÜ,B.KÖY,AVCILAR vs.)işini iyi yapan,kaliteli ürünler kullanan lpg servislerinin isim ve mevkiilerini rica ediyorum sizden.Çünkü iki usta da aynı fiyatı verir ama,biri çaktırmadan dandik malzeme kullanır,diğeri ise hakkı ne ise onu kullanır.Temmuz ayında tank ve multivalf yenilenecek.En iyi marka tank için öneriler de bekliyorum naçizane...Şimdiden teşekkürler.
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 08:30

benimki lavoto 10 yılını doldurma üzere ve hala çalışıyor. Wink Smile
barut

barut

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 08:33

93 spring demiş ki:
sankoda tuğra otogaza git, Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 261607 mühendisi kaşelesin evraanı ,gerekeni değişsin,bi daha gaz işini unut

selim abinin dediği yere uğradınız mı ?
coolman59

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 08:47

Çalışsın farketmez.Teknik açıdan ömrü bitiyor,değiştirmek şart ve güvenlikli Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 161161
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:04

telefonda bir ön görüşme yapın isterseniz,fiyat veya başka konuda yardımım gerekirse yardımcı olurum,
http://www.atiker.com.tr/bayidetay.asp?BayiKodu=603
http://www.lpgotogaz.com/iletisim_371_ZFT%20Otomotiv.html
coolman59

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:18

Selim abinin söylediği sanko netarafta acabaaa?
renault9spring

renault9spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:21

coolman59 demiş ki:
Çalışsın farketmez.Teknik açıdan ömrü bitiyor,değiştirmek şart ve güvenlikli Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 161161

tabiki öyle ağustosta tam 10 yılı bitirmiş oluyor ve direk hurdaya gidiyor.ben hala çalışıyor derken yani lavatonun dayanaklı olduğunu 10 yıl içinde sorun çıkarmadığını söylemek istemiştim.tabi yazıyla anlaştığımız için baş şeyler tam anlaşılamayabiliyor. Wink Smile
coolman59

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:27

Evet haklısın dostum.peki hiç araştyırma yaptınmı?Ne marka tank olmalı...Çünkü ünlü lpg markalarının kendi tank üretimi yok.Çeşitli tüp firmalarının ürünlerini kullanıyorlar.Benim aklıma yatan İpragazın firması olan EVAS.
coolman59

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:31

TEŞEKKÜRLER ZEKİ ABİ.Fakat ilk planda atiker düşünmüyorum şahsen.Ama tanıştığımıza sevindim.
renault9spring

renault9spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:33

coolman59 demiş ki:
Evet haklısın dostum.peki hiç araştyırma yaptınmı?Ne marka tank olmalı...Çünkü ünlü lpg markalarının kendi tank üretimi yok.Çeşitli tüp firmalarının ürünlerini kullanıyorlar.Benim aklıma yatan İpragazın firması olan EVAS.

abi benimkinin o kabartmalı yerinde lavoto yazıyor. Rolling Eyes bulursan lavoto taktır.bide mesela geçende tüpçüdeyken adam bagajı açtı baktı dedi abi zamanı geçmiş elimde 5 senelik tüp var takayımmı.60 lira olur.dedim getir bakayım tüpün yanına gittikki kabartmaları silmişler elle 2016 yazmışlar. Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 366156 dikkatli ol o konuda kesinlikle ikinci el işine falan bulaşma. Wink
coolman59

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:36

Vaaaaaaayyy çakallar.Hooooop kopart kafasını Mürsel.Kafayı yemiş bunlar.Haa bu arada yani sen lovato marka tank olduğunumu söylüyorsun yaa!!! Shocked
renault9spring

renault9spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:37

evet kapağı kabartması o üstündeki şamandıranın orada hep lavato yazıyor.sen bir soruştur belki denk gelir. Smile
coolman59

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:39

Şamandırada yazabilir tamam.Fakat tankın kendi sacı üzerinde de yazıyomu lovato abisi?
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 09:47

coolman59 demiş ki:
Şamandırada yazabilir tamam.Fakat tankın kendi sacı üzerinde de yazıyomu lovato abisi?

bendekide mesela aldesa yazıyor kapağında falan kabartmalı falan ama tankta farklı yerli malı bişeyler yazıyordu öle yabancı bi isim deil
hochspannung

Doğum tarihi : 01/01/80
Aracınızın Modeli : Broadway GTE AC 92 Model

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 11:42

Yazdığınız fiyatlar çok uygun bence.Antalyada 450 lira dan aşagı komple sistem yenileyen yok.Ben bile şehir dışından taktırmayı düşünüyorum çünkü eylülde bizimde muayene var.
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 12:51

lovatolarda tank samçelik.....bende öyle şahsen..
Cihangir KALKAN

Aracınızın Modeli : a

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-19, 13:18

Tanklar aynı standarta göre üretildiği için markayı pek önemli bulmuyorum ama şamandıra derseniz durum farklı. Güvenlik tedbiri bakımından içine en çok sineni alırsınız, rahat edersiniz.
ferguc

Doğum tarihi : 15/07/79
Aracınızın Modeli : 1994 F*A*İ*R*W*A*Y

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-22, 12:41

ben brc taktırmıştım 2005 te.benimde tank samçelik.5 yıldır da memnunum.pas falan da yapmadı
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-22, 12:43

benim brc dede samçelik yazıyodu,bu muaynede atiker depo taktım bedava geldiği için Very Happy
delican

delican

Doğum tarihi : 23/03/77
Aracınızın Modeli : Megane 1

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-23, 16:07

Benimkine şamandıra mimgaz takmışlar sistem tartarini neticede 6000 km de mimgaz iflas etti gazı kesti gittim.Sağolsunlar ellerinde ithal zavoli şamandra varmış kutusundan sıfır çıkartıp onu taktılar şu anda çok memnunum.Yani LPG sisteminde şamandıranın kaliteside çok önemli.
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-30, 17:54

standart dışı neler neler geçiyor muayneden de benim anlamadığım nokta simit tank taktırınca stepneyi nereye koymayı düşünüyoruz?Bende şahin vardı eskiden simit tank vardı üstüntünde ilk aldığımda, stepnede bagajda duruyordu ve çok yer kaplıyordu baktım olacak gibi değil Alamanyadan akrabalar geldi Wolkwagen Polo Classic ile bi baktım el arabası tekeri kadar bi stepne hemen el koydum ona taktım şahine denedim oldu..kendi stepnesini attım polonun stepneyi sağ arka tarafa dik bi şekilde koydum cuk oturdu bagajda da bi sorun kalmadı ama satarken o stepneyi almayı unuttum hala içim yanıyor gitti güzelim stepne Sad
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-06-30, 21:23

ahmetcan466 demiş ki:
standart dışı neler neler geçiyor muayneden de benim anlamadığım nokta simit tank taktırınca stepneyi nereye koymayı düşünüyoruz?Bende şahin vardı eskiden simit tank vardı üstüntünde ilk aldığımda, stepnede bagajda duruyordu ve çok yer kaplıyordu baktım olacak gibi değil Alamanyadan akrabalar geldi Wolkwagen Polo Classic ile bi baktım el arabası tekeri kadar bi stepne hemen el koydum ona taktım şahine denedim oldu..kendi stepnesini attım polonun stepneyi sağ arka tarafa dik bi şekilde koydum cuk oturdu bagajda da bi sorun kalmadı ama satarken o stepneyi almayı unuttum hala içim yanıyor gitti güzelim stepne Sad

depodan daha fazla yer kaplamaz nasıl olsa... Wink
http://www.ladatr.com
barut

barut

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-07-01, 07:47

hiç olmazsa taşıneybıl atıleybıl Very Happy
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

Doğum tarihi : 11/06/87
Aracınızın Modeli : Megane II 1.5 dci 2005 dynamique

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-07-01, 08:56

economypower

Doğum tarihi : 28/03/83
Aracınızın Modeli : 93

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 3 Empty2010-08-31, 00:20

Arkadaşlar kazan değişimi hakkında bilgisi olan var mı?İşleme sızdırmazlık vs. dahil.

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-