RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ)

+26
-R9-
oguz
tekosis
fsevencan
izmirli_kral
cptdeniz
Serhat ABİR
rona13
enderkinder
Renault12
volkan
toprak
VetApex!
canbula
olvne
MirageMotorsports
By_Ne0
Lauréate
kudal
dml860
sisyphos
__RaVe__®
karadeniz
Schakal
teknotas_71
Renault9
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ)   Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ) - Sayfa 3 Empty2009-07-08, 16:58

Yok yok sökmem bu sefer Smile
http://www.renault9-11.com
ilkay008

ilkay008

Doğum tarihi : 01/05/81
Aracınızın Modeli : 93 Spring

MesajKonu: Geri: Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ)   Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ) - Sayfa 3 Empty2009-12-16, 11:26

Merhaba Arkadaşlar
Çalışmayı çok beğendim bende uygulamak istiyorum am ahenüz çok acemiyim bu konularda detaylı anlatım konusunda bir gelişme varmı
haylaz74

Aracınızın Modeli : 94 FAİRWAY Beyaz,06 KANGO

MesajKonu: Geri: Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ)   Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ) - Sayfa 3 Empty2009-12-30, 13:45

ilkay008 demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar
Çalışmayı çok beğendim bende uygulamak istiyorum am ahenüz çok acemiyim bu konularda detaylı anlatım konusunda bir gelişme varmı

detaylı anlatım yokta kısaca şöyle acıklayayım sana oncelikle 2 ad.elektrikli ayna motoru bulmanız gerekıyor,(ben seat cordobanın bulmustum onu kullandım)
arcın aynalarını sokukup ayna kısmını ve kol lısmını ayırıp sadece tas kısmını bırakıyorsunuz motorun calısma yonunu zaten motorun uzerınde yukarı ısaretıyle belırtılmıstır o sekılde kuvvetlı biryapıstırıcı ile yapıstırın ve motrun uclarına kablo ılave ederek kapının ıcınden arac ıcıne alın diger kapı içinde aynı şeyi uygulayın daha sonra ben megan 2 otomatik ayna düğmesi kullandım 37 tl ye almıstım onunda montajını yapıp bıtırın ıslem bu kadar detay ıstersenız anlatımda yardımcı olurum

Elektrikli dış dikiz aynası projesi(BİTTİ)
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» renault 11 projesi....