RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bursa'da LPG ustası önerisi !

+4
livan08
ipekcan
__RaVe__®
Serhat ABİR
8 posters
YazarMesaj
Serhat ABİR

Serhat ABİR

Aracınızın Modeli : 1995 Spring

Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty
MesajKonu: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2007-10-05, 10:52

Arkadaşlar Merhaba ;

Ben Bursa'dan aranıza katılıyorum ve bayrama kadar LPG kiti taktırma niyetindeyim, Bursa'da Power LPG bayisini (yalova yolu, beşyol lambalarına gelmeden cadde üzeri) öneriyor herkes, bu lpg bayisi ile daha önceden tanışan ve ustalığını bilen varmı ? Yada başka bir usta tavsiyesi Exclamation
__RaVe__®

__RaVe__®

Doğum tarihi : 10/12/86
Aracınızın Modeli : 1994 RAINBOW/2004 PuG 307

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2007-10-05, 13:02

YASİN TOMURCUK OTOGAZI TAVİSEYİ EDERİM ZAVOLİ VE ATİKER YETKİLİ BAYİSİ BİLDİGİM KADARIYLA...genc kadronun basında işinde usta ustalar var ki ustalarda montajı yapıo bence bir gidip görmelisin montaj filan yaparken...
Serhat ABİR

Serhat ABİR

Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2007-10-05, 16:59

tavsiyen için tşk ederim :king:
ipekcan

ipekcan

Doğum tarihi : 04/01/84
Aracınızın Modeli : 1992 r9

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2009-10-11, 06:41

tomurcugu tavsiye etmem adamlar markasını kullanıp da fazla para alıyorlar. işçiligide guzel degil. senin cebindeki paranı almak için her bahane cıkarırlar. mesela benim lpg tankımın süresi doldu sanıyordum gittim gosterdim degişecek dedi tamam dedim sistem komple degişmesi lazım dedi. neden dedim eski dedi. oysa sistemi yenilemiştim tank haric. boyle muayeneden gecemnezsin dedi. oradan cıktım baska bir yere gittim adam bu araba bu tankla muayeneden gecer dedi. sistemin guzel degiştirmene gerek yok dedi. ve gectimde.
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2009-10-11, 16:46

tomurcuğu tavsiye ederim
'93 fairway

Doğum tarihi : 23/01/82
Aracınızın Modeli : fairway

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2009-10-12, 13:32

tomurcuğu tavsiye etmem kesinlikle.işçilik berbat.ben taktırdım.lpg tankını kuşaklarla arka koltuğun arkasına monte etmişler ama kazık gibi vidalarla yani arkadan biri çarpsa arkada oturana vidalar girer...
ipekcan

ipekcan

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2009-10-13, 21:45

önder oto gaz var kücük sanayide gecenlerde gittim adam her işimle ilgilendi. orayı tavsiye ederim arkadaslar. ama kesinlikle tomurcuga gitmeyin. adamların işçiliği çok berbat ve basından savmak icin acele iş yapıolar ve acele işe neyin karıstıgını bilirsainiz Very Happy.
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2009-10-13, 23:49

skor 2-2 bakalım hangisi galip çıkacak.....
hem iyi hem kötü yorum yapılmış demek ki tomurcuğa en iyisi denilmez...
bu arada lovatodan şaşma derim.. biraz fazla fiyat ama sorunsuz....bu markaya kötü diyen
yalan söyler.....
ipekcan

ipekcan

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2009-10-17, 09:15

sanırım berabere kaldı usta Very Happy
REALİST98783

REALİST98783

Doğum tarihi : 16/10/79
Aracınızın Modeli : RENAULT 11 FLASH S 1995

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2011-04-16, 20:45

ARKADAŞLAR,

SAMSUN DA GÜLSAN SAN. SİT. DE ŞAHİNLER MÜH. DE UZUN SAÇLI Bİ UŞAK VAR.
O İŞİ BİLİYOR.

LPG AYARI MİNİMUM TÜKETİME İNİYOR.

BİLGİNİZE.
hakacho

hakacho

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : Honda Civic 1.6i ES Karbeyaz

MesajKonu: Geri: Bursa'da LPG ustası önerisi !   Bursa'da LPG ustası önerisi ! Empty2011-04-18, 07:41

Tomurcuk'la ilgili ben de iyi şeyler duymadım. Ama gidip bizzat tecrübe etmedim. Benim aracı almadan önce eski sahibi otosansitte Maçan otogaz a çektirmiş tesisatı. Muayenede falan hiç sorun çıkarmadı. Gören birkaç kişi de iyi işçilik çıkarıldığını söyledi. Ama fiyatları biraz yüksek diğerlerine göre. Adliyenin arkasında Gören otogaz var. O adamlar gerçekten iyi ve ilgileniyorlar. Ben de beyin değiştiricem. Ama bu yerler atiker le çalışıyor. Ben de atiker taktırmak istemiyorum. Başka bir marka taktırırsanız burada paylaşırsanız sevinirm.
http://hakacho.blogspot.com/

Bursa'da LPG ustası önerisi !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GAZ LPG AYARI