RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum

2 posters
YazarMesaj
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Empty
MesajKonu: Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum   Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Empty2008-06-27, 09:38

Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum 65944225jb4Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum 12297687gk1Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum 11rn4Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum 158gz0wa6Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum 672022mu4og5Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Dasdvb3ai4Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Galatasaray10be4bi2Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Lv01ef9sd8

arkadaşlar buna benzer komik , sözlü vs avatar arşivimi rarlayıp attım umarım siteye böyle bir döküman koyulması yasak değildir , öyleyse direk silerim , umarım beğenirsiniz.(Paket temizdir merak etmeyin ama siz yinede taratın)

BURADAN
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum   Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Empty2008-06-27, 10:01

siyasi mesaj ya da genel ahlaka aykırı şeyler olmadıktan sonra problem değil... Wink
http://www.ladatr.com
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum   Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Empty2008-06-27, 10:24

o zaman sorun çıkacağını düşünmüyorum Smile
deniz sen bir ladacı olarak lada racing club diye bir oyun var mutlaka kurmuşsundur değil mi bilgisayarına hani bir anda imzada oyun oynayan smiley görünce aklıma geldi

oyun videosu
http://www.metacafe.com/watch/83064/lada_racing_club/
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum   Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum Empty2008-06-27, 12:02

o oyunu indirecek kadar sabırlı 1 insan evladı olmadığımdam indirmeye teşebbüs bile etmedim... Very Happy

ancak indirip kuran arkadaşlar oldu...zannediyorum 1 arkadaş oyunu çalıştırdı ama dil problemi yüzünden kontrolleri ayarlayamadığını ve oyunu başlattığında komut veremediğini söylemişti...başka indiren arkadaşlar da oldu ama onların içinden oyunu açabilen babayiğit çıkmamıştı yanılmıyosam...
http://www.ladatr.com

Avatar arşivimi gün ışığına çıkarıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-