RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Cam otomatıgı ampul degisimi

+23
ahmetcan466
mustaf67
93 spring
olvne
barut
karadeniz
beyazıt
burcinhan
art4728
bugRa
AYTEKAYDIN
CEDRIC06
sisyphos
Josefcan
volkan1111
konvekta
VetApex!
Renault9
safranliyim
modi
dml860
livan08
wolmax
27 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
wolmax

wolmax

Doğum tarihi : 14/10/85
Aracınızın Modeli : 1989-Flash

Cam otomatıgı ampul degisimi Empty
MesajKonu: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 12:17

Renault 11 dekı otomatık camların,orta gogustekı anahtarlarının bır tanesının ampulu yanmadıgı ıcın sanayıye gıttım ve degıstırmek ıstedım,ustada bana hıc ugrasma zor olur yenısını al dedı Smile(Tabı bende para bolya nasıl alacaksam yenı anahtarı) Bende kendım degıstırmeye calıstım ve basardımresımlerını cekıp sızlerle paylasmak ıstedım belkı ısınızeyarayabılır.Bırde onceden yesıl yanıyordu ben sarıya cevırdımbayada hos oldu...Cam otomatıgı ampul degisimi 41490641rk5
Bu plastık parca cak hassas dıkkatlı olmakta fayda var...
Cam otomatıgı ampul degisimi Fffoc3
Ampulun tellerı plastıge sarılmıs vazıyette bulunuyor.Yenı ampuludetakarken aynı sekılde tellerını sarıptakmak gerekıyor...
Cam otomatıgı ampul degisimi 36803243wi8
-------------------------------------------------------------------------------------------
Cam otomatıgı ampul degisimi 57209121cf9
Umarım faydalı olmusumdur....
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 12:26

eline sağlık, araç içinden de foto ekleyebilir misin?
bende saatin ampülünü değiştirmiştim,saatin sağ ve soluna iki bıçak sokarak ,saati orta konsoldan dışarı doğru çıkarttım,saatin arka kısmından ampülü çevirerek çıkarttım ve elektrikçiden (bedavee) aldığım yeni ampülü taktım.
wolmax

wolmax

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 12:42

Arac ıcı fotoloru aksam cekıp koymaya calısacagım bu arada bende ARTVIN"lıyım
Smile uzun zaman oldu hemso gormeyelı ...
dml860

dml860

Doğum tarihi : 13/07/86
Aracınızın Modeli : 2000 Broadway 1.4i

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 13:21

Eline sağlık. Teşekkür ederiz paylaşımın için.
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 13:46

teşekkürler paylaşım için

çoğu ustalar bu gibi işlerle uğraşmak istemiyor gerçekten.
işin göze görünür bir yanı yok onlar için dolayısıyla parayıda onagöre isteyemeyecek.
ya boşver diyor yada yenisin al diyorlar.
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 14:16

teşekkür ederim paylaşım için bir ampul için yenisini aldiyen ustanın yanına uğrama birdaha bence ampulü yapabilirim dedin değiştirdin ya anlamadığın bir şey olsaydı
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-19, 15:34

teşekkürler paylaşımın için Wink
http://www.renault9-11.com
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-20, 13:49

eline sağlık Cam otomatıgı ampul degisimi 261607
http://www.nettekalite.com
konvekta

konvekta

Doğum tarihi : 15/06/78
Aracınızın Modeli : 2OO6 starex 2.5 intercool turbo diesel

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-23, 09:56

evet arkadaşım yazını okuduktan sonra bende ertesi günü hemen işe koyuldum. ve dedigin gibi aynısını yaptım. benim düğmelerin ampülleri sağlamdı fakat sönük yanıyordu. bu lamba ve ışık konularına takıntım oldugu için senin icadını görünce hemen yapmalıydım kacarı yoktu. simdi daha parlak ve güzel yanıyor. yanlız bir sey yapamadım
dörtlü ,arka cam rez.,ve arka sis düğmelerinide, cam düğmeleri gibi aynı yansın takım olsun istedim olmadı. dügme kafalarını söktügüm de ikaz işaretlerinin kendisinin yesil oldugunu fark ettim. mecbur geriye tekrar taktım.acaba onlara başka bir icat olabilir mi
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-23, 11:53

kaptanım sen ampülleri yenisi ile mi değiştin yoksa sarı renkli mi taktın.
volkan1111

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-23, 15:59

10 numarasın dostum bana adamlar bu tamir edilmez yenisini al demişlerdi. Bende napsam diye düşünüyordum. En kısa zamanda bu olayı deneyeceğim çok teşekkürler.
Josefcan

Josefcan

Aracınızın Modeli : 93 Spring

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-23, 21:38

Benim springde saatin ışığı yanmıyor
cam düğmeleri ise sönük sönük,bu konuyu açtığın için sağol. Peki bu lambaların yeşilinden varmıdır?Ayrıca güzel yapmışsın ellerine sağlık!...
wolmax

wolmax

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-06-24, 06:48

evet 4lulerın ve cam rez. larının bendede sadece2 tanesını sarı yapabıldım bır tanesı yesıl kaldı yenı modellerın duymelerınde gostergenın oldugu bolum yesıl ama eskı dugmelerde orası darenksızyanı altta hangı renk varsa o renk yanıyo ve eskı dugmelereyesıl rengı yesıl bı plastık parca ıle vermısler onu cıkarınca onlarda sarı yandılar ama bır tanesı yenı dugme oldugu ıcın onu sarı yapamadım. Fakat bı sekılde onunda cozumunu bulup yakında yayınlarım.
Ayrıca benım bıldıgım kadarıyla bu ampullerın yesıllerınden yok pıyasada rahatlıklabulabılecegınız kedı gozu denılen kucuk ampuller bunlar.gostergelerın aydınlatılmasında kullanılanlarla aynı ampuller.
Yogun ılgınızde dolayı hepınıze tesekkur ederım...
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-07-14, 18:35

Teşekkürler wolmax bugün 23 yıldır ilk defa bir ampulüm patladı, o da sayende yarın fotoğraftaki küçük ampulü bulduğumda hallolcak Wink
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
CEDRIC06

CEDRIC06

Doğum tarihi : 03/06/84
Aracınızın Modeli : 1985 Renault 9 GTL

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-07-15, 00:38

o yeşşil parçayı bende çıkardım çok daha güzel. benim göstergecde sarı zaten bütünlük oldu. aynı şey 4lü, arka sis, rezistans düğmlerei içinde geçerli.. fan dümeisinikide uraşılırsa çıkıo
komple sarı oluo. o bayık yeşili sevmiodum ben...
CEDRIC06

CEDRIC06

Doğum tarihi : 03/06/84
Aracınızın Modeli : 1985 Renault 9 GTL

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-07-15, 00:42

konvekta demiş ki:
evet arkadaşım yazını okuduktan sonra bende ertesi günü hemen işe koyuldum. ve dedigin gibi aynısını yaptım. benim düğmelerin ampülleri sağlamdı fakat sönük yanıyordu. bu lamba ve ışık konularına takıntım oldugu için senin icadını görünce hemen yapmalıydım kacarı yoktu. simdi daha parlak ve güzel yanıyor. yanlız bir sey yapamadım
dörtlü ,arka cam rez.,ve arka sis düğmelerinide, cam düğmeleri gibi aynı yansın takım olsun istedim olmadı. dügme kafalarını söktügüm de ikaz işaretlerinin kendisinin yesil oldugunu fark ettim. mecbur geriye tekrar taktım.acaba onlara başka bir icat olabilir mi

Bence dikkatli baksan bildiğim kadarıyla yeşi bi parça var.. GErçi benimki ilk haliydi orjinal sonradan yeşil olmuş olabilir.
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-07-18, 13:51

Cam otomatıgı ampul degisimi Dsc00128
Cam otomatıgı ampul degisimi Dsc00129

Sonunda bugün ampul alıp değiştirdim gayet güzel oldu Wink
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
wolmax

wolmax

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-07-20, 20:27

Yardımcı Olabıldıysem ne mutlu arkadaslar.aslında daha cok yaptıgım sey var ama vakıt bulup sızınle paylasamadım en yakın zamanda resımlerını cekıp gelıcem "kapı otomatıgı bakımıcam motoru bakımı tamır vs ve elektrık sıstemı bılgılerıyle "Benı bekleyın:P
AYTEKAYDIN

AYTEKAYDIN

Doğum tarihi : 04/07/81
Aracınızın Modeli : 1994 FLASH S

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-11-24, 19:41

Paylaşım için sağol. Yarın söküp deniyeceğim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-11-27, 08:36

ben o ampılleri daha önce deiştridim ama içlerine bu led koymayı düsünüorum mavi renk bu yüsden biras uğrascaaam
bugRa

bugRa

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : 1996 Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-11-28, 23:18

güzel bi çalışma olmuş... bi zamanlar bende denemeye çalışmıştım ama elimde kalır diye bırakmıştım... Very Happy en kısa zamanda tekrar denemek lazım...
art4728

art4728

Doğum tarihi : 01/01/80
Aracınızın Modeli : 94 -R11- Rainbow C2L

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2008-12-01, 12:52

Paylaşım için teşekkürler,

Benim kiler de arızalı sökelim bakalım...
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2009-10-30, 15:30

Zormuş Very Happy affraid
http://www.motur.org
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2009-10-30, 15:34

O ampuller ne olarak geçiyor benimde biri patladı tamir ederken. İsmi cismi varmı yoksa eskisini götürüp göstermemiz mi lazım?

Ayrıca benim tuşlarının içinde o yeşil plastik sarı renkte meganelerdeki görünümü bilirsiniz. Hani sarı olmasını istiyorum diyen arkadaşlar yeşil plastiğin sarısını alıp takım olarak sarı yapabilirler gerçi sarı olmuyo turuncu yanıyo bilginiz olsun arkadaşlar.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2009-10-31, 08:03

yılbaşı süslerinin ampulleri olur bence... Wink
http://www.ladatr.com
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2009-10-31, 08:07

bu cam otomatikleri kaç paradır ?
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2009-10-31, 08:52

shawshang demiş ki:

Dav marka orjinali 20 lira olması lazım. Aslında benim de aklımda şunu takmak var ama yan sanayi diye çekiniyorum:
http://www.hepsiburada.com/svs-manuel-ve-otomatik-cam-anahtari/productDetails.aspx?categoryid=26026&productid=otso35350187002
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
beyazıt

beyazıt

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2009-10-31, 09:01

karadeniz demiş ki:
yılbaşı süslerinin ampulleri olur bence... Wink

yıl başı ampulü mü deyip alacaz (: En iyisi ben eskisini götürüp göstereyim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-07-12, 13:02

wolmax demiş ki:
Renault 11 dekı otomatık camların,orta gogustekı anahtarlarının bır tanesının ampulu yanmadıgı ıcın sanayıye gıttım ve degıstırmek ıstedım,ustada bana hıc ugrasma zor olur yenısını al dedı Smile(Tabı bende para bolya nasıl alacaksam yenı anahtarı) Bende kendım degıstırmeye calıstım ve basardımresımlerını cekıp sızlerle paylasmak ıstedım belkı ısınızeyarayabılır.Bırde onceden yesıl yanıyordu ben sarıya cevırdımbayada hos oldu...Cam otomatıgı ampul degisimi 41490641rk5
Bu plastık parca cak hassas dıkkatlı olmakta fayda var...
Cam otomatıgı ampul degisimi Fffoc3
Ampulun tellerı plastıge sarılmıs vazıyette bulunuyor.Yenı ampuludetakarken aynı sekılde tellerını sarıptakmak gerekıyor...
Cam otomatıgı ampul degisimi 36803243wi8
-------------------------------------------------------------------------------------------
Cam otomatıgı ampul degisimi 57209121cf9
Umarım faydalı olmusumdur....

Benim arabanında bu ampuleri patlamış. oto parçacılarına sordum bu ampulden yok bu kedi gözü dedigin nasıl bir ampul
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-07-12, 13:05

teypçilerde var,aynısı ve 12 volt,hatta kül tablamda bile var,tek kaldı
beyazıt

beyazıt

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-07-12, 15:10

Abi o ampullerden ben koca eskişehirde bir Allah'ın kulunda bulamadım. Sanayide gezmediğim dolaşmadığım dükkan kalmadı yok.

Eğerki biri aynısından bulabilirse bana da kargolayabilirse çok sevinirim. (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-07-12, 15:48

benimde sormadıgım kimse kalmadı yok çekiyorlar. bizim buralar küçük yerler büyük şehirlerde vardır . bu ampullerden bulsam 10 tane alırım.
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:29

93 spring demiş ki:

benim ampullerde yanmıyor birkaç teypçiye sordum abi yok bizde bundan diyor napcaz yaw Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:36

barut demiş ki:
93 spring demiş ki:

benim ampullerde yanmıyor birkaç teypçiye sordum abi yok bizde bundan diyor napcaz yaw Very Happy

tayfun bende çok aramıştımda, en sonunda tv teyp yedek parça satan yerden almıştım. rafların arkasından zorla çıkarttırdım. ama eskisinden daha iyi oluyor onu söyleyim.Eğer bulamassan göndeririz. oda olmadı eski bir oto teybi bulacan ampuleri söküp bacaklarını uzatıp takacan.
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:42

orta konsoldaki butonların lambaları olurmu oraya ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:46

onlar katrandaki ikaz lampaları ile aynı. büyük geliyor. ampulü dibinden hafifçe kırarsan kabloda eklersen yerine zorlada oturuyor. yani orjinali gibi olmuyor çok çok zorda kalınırsa yapılacak bir çözüm
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:48

eyvallah mehmet ben en iyisi 1 tanesini sökeyimde elimde örnek olsun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:52

ok araştır bulamassan göndeririz . kargo en fazla 3 tl tutar.
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:53

tamamdır sağolasın bulamazsam ulaşırım sana
mustaf67

mustaf67

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : 1988 R11 GTS

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 12:59

O ampulleri bir bi dükkanda bulmuştum ben Cuma ya da Pazartesi tekrar yolum düşecek aynı yere istediğiniz adette gönderebilirim. Cuma sabahına kadar ÖM ile adet ve adreslerinizi yazmanız yeterli..
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 13:06

hızır gibisin mustafa Smile
mustaf67

mustaf67

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 13:10

barut demiş ki:
hızır gibisin mustafa Smile
faydam dokunursa ne mutlu..
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 20:00

barut demiş ki:
orta konsoldaki butonların lambaları olurmu oraya ?

Benim burada var hatta hepsini değiştirdim Benimkiler yetmediyanlış hatırlamıyorsam müslüm ünkilerdende değiştirdik galiba istersen gönderirim
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 20:02

sağolasın bilader Cam otomatıgı ampul degisimi 261607 mustafa bulmuş o yardımcı olcak teşekkürler
Murat_çavus

Murat_çavus

Doğum tarihi : 29/10/85
Aracınızın Modeli : Honda Euro Civic 1.6i LS

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 21:18

Tayfun abi o buton komple 7,5tl idi sanayide bence komple buton al daha hoş duruyor Wink
http://www.rcpano.com
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-13, 21:25

barut demiş ki:
sağolasın bilader Cam otomatıgı ampul degisimi 261607 mustafa bulmuş o yardımcı olcak teşekkürler

Ok Tayfun Abi yine bi sorun olursa bi öm atarsın hallederiz para pul vermiyom ben böle ufak şeylere biliyon yani parçacıyla akraba gibiyik..bi ara gidip eski orjinal ve işe yarar ne var ne yok çıkartacam piyasaya çağırıp duruyor dükkanı ayıklamaya ama bi türlü vakit bulup gidemedim geçen gün rafların arkasını kurcalarken orjinal FARBA farları buldum orta kasalar için komple sağ sol...herkese ayfar veriyormuş farbaları sakladım ihtiyacı olana gönderebilirim
mustaf67

mustaf67

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-14, 05:43

ahmetcan farbaların fiyatı nedir?
MUSTAFA

MUSTAFA

Doğum tarihi : 26/02/81
Aracınızın Modeli : 1992 BRODWAY GTE

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-14, 13:11

olvne demiş ki:
shawshang demiş ki:

Dav marka orjinali 20 lira olması lazım. Aslında benim de aklımda şunu takmak var ama yan sanayi diye çekiniyorum:
http://www.hepsiburada.com/svs-manuel-ve-otomatik-cam-anahtari/productDetails.aspx?categoryid=26026&productid=otso35350187002
cam otamatiği harika bişey ya ben cvr mi aldığımda üzerinde gelmişti kullanması çok keyifli acele işin oluyo araçtan iniyon camlar açık kalıyo tekrar aç arabayı camları kaldır ama böyle alarm devreye girince camlar kendisi kapatıyo çok hoş bişey
barut

barut

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-14, 13:29

benim camlarda rüzgarlıklar var sağ taraf bazen takılıyor o yüzden taktırmadım Smile
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: Cam otomatıgı ampul degisimi   Cam otomatıgı ampul degisimi Empty2010-10-14, 14:08

mustaf67 demiş ki:
ahmetcan farbaların fiyatı nedir?

35 TL diyo parçacı 5ini sayma 30 tl gibi bi fiyat komple

Cam otomatıgı ampul degisimi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki