RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

açılma bölümü

+5
samsunlu R-9
Renault12
dml860
karadeniz
VetApex!
9 posters

kadınlar güzelmidir?
güzeller ama zeki değil
açılma bölümü Vote_lcap8%açılma bölümü Vote_rcap
 8% [ 7 ]
güzeller ama benden zeki değil
açılma bölümü Vote_lcap5%açılma bölümü Vote_rcap
 5% [ 4 ]
dünyanın en adi yaratıkları (bide maymun var)
açılma bölümü Vote_lcap1%açılma bölümü Vote_rcap
 1% [ 1 ]
nefret ederim kadınlardan !!
açılma bölümü Vote_lcap0%açılma bölümü Vote_rcap
 0% [ 0 ]
bayanlar çiçektir..
açılma bölümü Vote_lcap4%açılma bölümü Vote_rcap
 4% [ 3 ]
biraz votka ile her kadın güzeldir..
açılma bölümü Vote_lcap11%açılma bölümü Vote_rcap
 11% [ 9 ]
güzellik içten gelmeli..
açılma bölümü Vote_lcap12%açılma bölümü Vote_rcap
 12% [ 10 ]
dış görünüşün önemi yok önemli olan kalptir
açılma bölümü Vote_lcap8%açılma bölümü Vote_rcap
 8% [ 7 ]
dürüst olsunda, güzel olmasın
açılma bölümü Vote_lcap5%açılma bölümü Vote_rcap
 5% [ 4 ]
insan olsun önce, erkekleri kandırmaya çalışanlardan nefret ederim !!
açılma bölümü Vote_lcap12%açılma bölümü Vote_rcap
 12% [ 10 ]
hizmetçi işte, evde otursun çocuk yapsın !
açılma bölümü Vote_lcap1%açılma bölümü Vote_rcap
 1% [ 1 ]
çok geğer veririm, hayat arkadaşım birtanemdir
açılma bölümü Vote_lcap13%açılma bölümü Vote_rcap
 13% [ 11 ]
güzeller ama yaklaşmaya korkuyorum artık
açılma bölümü Vote_lcap9%açılma bölümü Vote_rcap
 9% [ 8 ]
kadınlar çiçektir sulamak lazımdır
açılma bölümü Vote_lcap11%açılma bölümü Vote_rcap
 11% [ 10 ]
Toplam Oylar : 85

YazarMesaj
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

açılma bölümü Empty
MesajKonu: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 13:59

mrb arkadaşlar..
bu bölüm ihtiyaçtan doğmuştur Very Happy
herkes açılsın burada bi ağlama köşesi yapalım barii Very Happy
boşalalım rahatlıyalım.. (sonunda sanal alem bunuda gördüya ! daha ne olsun geek aştık artık )
biraz gırgır biraz geyik olsun..

varsa içinizde, söylemek istediiniz buyrun (mesela bayanlardan başlayabiliriz)

neden bu güzelim varlıları beğenen yok ? güzel görünüyorlar ( tmm tmm mükemmeller! ) ama neden bukadar aptal durumuna düşüyoruz yahu? kadınlardan çekeceğimiz mi var ne? kimin ne anısı varsa anlatsın, ilk anlatandan sonra durduramassınz beni bende dökerim içimi !! Very Happy

(denizim özellikle şuan seni bekliyoruz "site asına" )
http://www.nettekalite.com
Misafir
Misafir

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 16:33

abi ben olayı tam olarak anlayamadım simdi ne yapcaaz anketi mi doldurcaaz
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 16:36

ister anket doldur ister anılarından bahset sertbestsin.. Very Happy
hatta 2 sinide yap Very Happy
hatta ankette beğendiğin şıkları işaretle..
takıl yani kafana göre dostum Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 18:21

valla her ne kadar başlık bana atfen açılmış olsa da formatı üzülerek bozmak zorundayım...

aslında bu gerçekten hem derin hem de hassas 1 mevzu...kadınlarımız bizim herşeyimiz bunu kimse inkar edemez...özellikle türk milletinin klasik üçlemesi olan "at,avrat,silah" sıralamasını ben başka hiç 1 ulsu ya da millet için ne duydum ne gördüm...her ne kadar dışarıdan bakıldığında öyle görünmese de kadınlarına en çok sahip çıkan, onlara değer veren millet türk milletidir...

aynı şekilde kadınlarımız da her koşulda bunu hakettiklerini göstermişlerdir...başka hangi milletin kadınları, kocası cephede çarpışırken mermileri ayıklayan, cephaneleri kağnılara, çocuklarını da sırtlarına yükleyip kilometrelerce yürümüşlerdir... Question ben onlar için ne yapsak az olduğunu düşünüyorum...

haa 1 de olayın bana dokunan kısmı var... Wink aslında kadınlardan yana hiç muzdarip olmadım...20 yaşındayım ve 5 yıldır kız arkadaşım var...ilk kızarkadaşımdı ve kesinlikle de son olacak...bundan eminim...

ama üni ortamında öyle rezalet şeyler gördüm/görüyorum ki, hani her ne kadar genelleme yapmaktan nefret etsem de kendimi bundan alıkoyamıyorum....

sonuç olarak, kendim bizzat yaşadığım hiç 1 olumsuz anım olmamasına rağmen, izmirde gece yarıları hiç değmeyecek insanlar için parklardan zilzurna olmuş çok arkadaşımı toplayıp, açık kahve bulamadığım için kahve içirmek yerine parklardaki süs havuzlarında ayıltıp gecenin 2sinde 3 ünde yurda soktuğum çok arkadaşım oldu...

ya hepsini geçin askerde nişanlısı olan kız kalktı bana asıldı ya... Very Happy var mı böyle 1 aşşağılık... Question hem de tek amacı izmirde onu arabamla gezdirmem ve para yedirmem o kadar...

amaaaannnn neyse... Very Happy dünyada kaç tane insan yaşıyosa o kadar çeşitli karakterde de kadın olsun erkek olsun insan var...mühim olan doğru kişiyi bulmak ve bulduktan sonra kaybetmemek...

ha şunu da söyliyeyim hani derler ya kafama uysun diye hakikaten de öyle...çünkü 50 yaşına geldiğin zaman aynı kalan tek şey kafasının içi oluyor insanın...o yüzden bırakın 1 gözü kör 1 ayağı topal olsun ama zengin olsun... lol! lol! lol!

nasıl bağladım ama... Laughing Laughing
http://www.ladatr.com
Misafir
Misafir

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 18:23

karadeniz demiş ki:
valla her ne kadar başlık bana atfen açılmış olsa da formatı üzülerek bozmak zorundayım...

aslında bu gerçekten hem derin hem de hassas 1 mevzu...kadınlarımız bizim herşeyimiz bunu kimse inkar edemez...özellikle türk milletinin klasik üçlemesi olan "at,avrat,silah" sıralamasını ben başka hiç 1 ulsu ya da millet için ne duydum ne gördüm...her ne kadar dışarıdan bakıldığında öyle görünmese de kadınlarına en çok sahip çıkan, onlara değer veren millet türk milletidir...

aynı şekilde kadınlarımız da her koşulda bunu hakettiklerini göstermişlerdir...başka hangi milletin kadınları, kocası cephede çarpışırken mermileri ayıklayan, cephaneleri kağnılara, çocuklarını da sırtlarına yükleyip kilometrelerce yürümüşlerdir... Question ben onlar için ne yapsak az olduğunu düşünüyorum...

haa 1 de olayın bana dokunan kısmı var... Wink aslında kadınlardan yana hiç muzdarip olmadım...20 yaşındayım ve 5 yıldır kız arkadaşım var...ilk kızarkadaşımdı ve kesinlikle de son olacak...bundan eminim...

ama üni ortamında öyle rezalet şeyler gördüm/görüyorum ki, hani her ne kadar genelleme yapmaktan nefret etsem de kendimi bundan alıkoyamıyorum....

sonuç olarak, kendim bizzat yaşadığım hiç 1 olumsuz anım olmamasına rağmen, izmirde gece yarıları hiç değmeyecek insanlar için parklardan zilzurna olmuş çok arkadaşımı toplayıp, açık kahve bulamadığım için kahve içirmek yerine parklardaki süs havuzlarında ayıltıp gecenin 2sinde 3 ünde yurda soktuğum çok arkadaşım oldu...

ya hepsini geçin askerde nişanlısı olan kız kalktı bana asıldı ya... Very Happy var mı böyle 1 aşşağılık... Question hem de tek amacı izmirde onu arabamla gezdirmem ve para yedirmem o kadar...

amaaaannnn neyse... Very Happy dünyada kaç tane insan yaşıyosa o kadar çeşitli karakterde de kadın olsun erkek olsun insan var...mühim olan doğru kişiyi bulmak ve bulduktan sonra kaybetmemek...

ha şunu da söyliyeyim hani derler ya kafama uysun diye hakikaten de öyle...çünkü 50 yaşına geldiğin zaman aynı kalan tek şey kafasının içi oluyor insanın...o yüzden bırakın 1 gözü kör 1 ayağı topal olsun ama zengin olsun... lol! lol! lol!

nasıl bağladım ama... Laughing Laughing

heheheheh deniz sen önceki hayatında bağlamacıydın kesin Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 18:24

helal olsun abi vallaha süpersin ALLAH mesut etsin
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-04, 18:25

pud97 demiş ki:

heheheheh deniz sen önceki hayatında bağlamacıydın kesin Very Happy Very Happy Very Happy

hehe bu da güzelmiş... Laughing
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-05, 22:03

anket güzel gidiyo ya.. katılımları bekliyoruz

sitemizde hiçbir konu eski değildir geek

bide bende açılacaktım ??
unuttun o gün ki sinirim geçti birazda scratch sinirleniyim, anılarım aklıma gelsin söz.. içimden önce kadınlardan sonrada babalardan bahsetmek geldi ama ??

bilemiyorum hala baba baskısı hisseden va mı?

bide " ooffffffff offf.... açılma bölümü Dash1 " diyen sisyphos u da itirafa davet ediyorum Rolling Eyes
dml860

dml860

Doğum tarihi : 13/07/86
Aracınızın Modeli : 2000 Broadway 1.4i

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-05, 22:26

Kız muhabbetlerinde ne şansım var ne de kısmetim. Bir ilişkim yaklaşık 2 yıl evvel bitti. O günden beri aşkı aramadım ama rast da gelmedi hani. Hatta eski zamanlardan yazdığım bir şiirimi sizinle paylaşayım.

Canım sahilde olmak istiyor, kıyıya vuran dalgaları dinleyip bir yandan da sigara tüttürmek yakamoza doğru.

Bir türlü bulamadığımız aşkları beklercesine sakin, sanki köşeyi dönüpte boynuma atlayacak sevdaları düşünerek.

Yalnızlık, sadece yalnızlık istiyorum.

Ben ve sigaram, her dumanını içime çektiğimde gözlerimde bulutlanan sevgileri aşkları düşünerek.

Bulamadığımız kuytuları, kaybettiğimiz umutları istiyorum sadece.

Ve yine olmayanlardan umutlanarak ateşliyorum sigaramı.

Çekiyorum içime bir nefes daha ve üflüyorum hayallerime son bir kez daha.

Eğer yolcun varsa istanbula sende bir mendil salla belki gelmez bir daha.

Umut söyle arkasından şiir söyle.

Belki duyarda sesini gelir son bir kez daha.

Duymaya sesini, koklamaya tenini.

Harcı alem yaşayıp giderken bu ıssız yolarda.

Çek bir nefes daha şu kör sigarandan.

Dumanı belki gider en yakın aşklara, sevdalara.

Ulaşırsa haber verir en yakın tren garında.

Bir umut koşarsın yakalarsın belki yalnızlığını.

Eğer kaçar giderse ardına bile bakmadan.

Bırak gitsin bari o karışsın yaşanabilir sevdalara.

Ve yine sen çek bir nefes daha,

Üfle yalnızlığın kollarına.

Bir de bunları yazarken "beatles - yesterday" şarkısını dinliyorum ya. İçim burkuldu yine gece, gece. :dash:
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-20, 01:55

açılma bölümü ;

ne var ki sabahlayacak?
kaç gecedir böle bilmiyorum.. hiç zamanında yatmadım örneğin..
yatamıyorum..
ayrıca yatmak da ne demek? uyunmuyo kardeşim öle hemen..
bi sıkıntım mı var derseniz yok .. aklıma takılan şeyler var tabik..
aslında bisürü şey var ya ! belkide sebeb budur.
beni stres basınca ben hiçbişey yapamıyorum.
evet 2 işi aynı anda yürütme özürlüyüm ben..
sanırım bişeye odaklanmak gerek.. bugünlerde sınaw stresi var bende..
açıkça söylüyorum ki benim patoloji dersini geçme şansım yok..
hoca bana taktı diyecem sizde gülceksiniz.. ama öle..
bi insan her ders bana bakar ve " senin çalışmadığını biliyorum " dermi ya? bana diyo ve dedi.. yani bigün derste sen varya çalışmıyosun ve dibe batıyosun gitgide dedi.. bende şaşırdım bütün sınıfta..
sonrada öneride bulundu bana.. batıyosun ve yavaş batıyosun.. dibi gör ve hemen çık dedi..
şöle düşününce güzel fikir..
işte ben bu sıralar dibi gördüm !
içtim, uyumadım.. lost izledim, gezdim fln..
ama bana göre değil bu ya.. ben ev kuşuyum galiba..
bi kız bile ayartamadım.. cesaretim medeni cesaretim yok muş bee !!
böle gidiyo..
sınawa 1 hafta var.. çalışmalıyım hemde hayvanlar gibi.. bense o derse bile girmedim ya! korktum sanırım..
burasıda benim günah çıkartma yerim..
evet itiraf ediyorum ben şuç işledim.. baba parası ile hakkım olmayan şeyler yaptım.. ve burada bulunmamın amacı olan okulu astım..
suçluluk duygusu var.. herkes yapar, gezer ama ben yapamadım işte..
ilginç biriyim ben ya.. ilginç bi kişilik.. önem verdiğim ne varsa hepsini kazandım.. ama okul hakkaten sıkıcı...
yapcaz bişeyler işte.
dibi gördük.. umarım tavanıda görürüz..
okuduysanız, unutun gitsin.. okumadıysanız iyi ettiniz ve bişey kaçırmadınız..

iyi sabahlar, yada hangi vakitse artık.
Renault12

Doğum tarihi : 20/09/93

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-20, 06:24

.

En son Renault12 tarafından 2009-06-21, 20:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Renault12

Doğum tarihi : 20/09/93

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-20, 06:25

.

En son Renault12 tarafından 2009-06-21, 20:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-20, 17:14

anıl iyi açılmışsın ama... Very Happy insan yazdıkça rahatlıyor harbiden...

bende de aynı durum var yaw...en okul-okul ev...aktif eğitim gereği 2 haftada 1 vize, yani 1 dönemde 7 vize dönem sonu da 3 final...1. dönem ve 2. dönem ortalaması 69 sa kaldın, 70 se geçtin... Very Happy yaz okulu yok sene sonu bütünleme var ama normal şartlarda 70 i yakalayamayan adam o sınavdan sittin sene 70 üzeri 1 not alıp da ortalamasını yükseltemez tabi o da ayrı...

her allahın günü egenin sıcağında gidiş geliş en az 140 km yol...üstüne üstlük bu sistemde okumak, 1 de çalıştığımın karşılığını alamadığıma inanmam bitiriyo beni de...şu an hem hipertansiyon hem de antidepresan alıyorum... Very Happy sıyırdım yani balatayı... Laughing
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-20, 18:25

Deniz, Anıl, size bişe sööölim mi? Ben lise mevzunuyum yapı bölümü, yani pek işe yaramayan bi bölüm güyaa inşaat teknisyeni olduk, ama ne alaka ise diş hekimlerine sarf malzeme satıyorum, işe yaramadığını söyleme nedenim üniversite olmadan tam anlamıyla BOŞ. Şimdiki aklım olsa dibinide görsem fezayada tırmansam okul eziyetse bende zevk almaya bakardım(bilmem anladınızmı) , bi örnekleme yapayım : bence okul 1970 model hurda bi rekort kullanmak gibidir, onu yolda tutarsan yolu bitirirsin, dikkatini vermezsen bitersin !

VetA , pataloji dersini geç, fuar zamanı geldiğinde sana samsunlu R-9'un karbüratörünü baştan sona inceletecem Very Happy , kalırsan Samsun'a geldiğinde muhakkak ben iş icabı katılamayabilirim Wink
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-20, 20:03

samsunlu R-9 demiş ki:
Deniz, Anıl, size bişe sööölim mi? Ben lise mevzunuyum yapı bölümü, yani pek işe yaramayan bi bölüm güyaa inşaat teknisyeni olduk, ama ne alaka ise diş hekimlerine sarf malzeme satıyorum, işe yaramadığını söyleme nedenim üniversite olmadan tam anlamıyla BOŞ. Şimdiki aklım olsa dibinide görsem fezayada tırmansam okul eziyetse bende zevk almaya bakardım(bilmem anladınızmı) , bi örnekleme yapayım : bence okul 1970 model hurda bi rekort kullanmak gibidir, onu yolda tutarsan yolu bitirirsin, dikkatini vermezsen bitersin !

VetA , pataloji dersini geç, fuar zamanı geldiğinde sana samsunlu R-9'un karbüratörünü baştan sona inceletecem Very Happy , kalırsan Samsun'a geldiğinde muhakkak ben iş icabı katılamayabilirim Wink

teşekkürler.. Very Happy çok teşekkür cvp için.. mutlu oldum, o zamanıda sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy
yerim ben bu patolojiyi ya !! açılma bölümü 261607
samsunlu R-9

samsunlu R-9

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-21, 09:40

Bu ülkenin sizin gibi kendini bilen insanlara GERÇEKTEN ihtiyacı var, o cevabı tamamen içimden geldiği gibi yazdım, lisede staj yaparken özel 1 işletmede çalışıyorduk, bi gün patron önümüze dağ gibi iş yağdırdı, tabiri caizse 7 kişi birden oohaa dedik, duymuş, geldi ve dediki ''yapmanız gereken iş ne olursa olsun, aşşagıdan yukarıya değil, yukarıdan aşşağıya bakın ki olay gözünüzde büyümesin'' dediği gibi düşündük 3 haftalık iş 1 haftada bitti. cheers hatta sevinçten kutladık bile. Olay pataloji gibi kıl bi ders dahi olsa konsantrasyon tamsa zaten bitmiştir, bu tip engeller hayatın kendisidir, insan başardıkça varolur. Wink Ha birde yaratanı unutmamak gerek, yeterki istemesini bil,ve azmet, bak neler oluyor.

Bukadar nutuk yeter galiba Very Happy
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-21, 10:03

şimdi malum ders için okula gidiyorum.. bakalım neler olacak..
sadece notları sanırım bi ansiklopedi kadar.. Very Happy
ama ben gazı aldım bikere.. açılma bölümü 261607

çok teşekkür ederim, sözler için. benim için çok değerlidir bunlar.. büyüklerden öğrencek daha çok şeyim olduğuna inanırım ben. daha toyum ve pişçem, gelişcem Wink

aslında bişeyden daha korkuyorum onuda yazıyım barii.. i,çimde kaldıkça çıkdırıyorum..
doğum ve patoloji ve immunojoji benim belalı derslerim.. ha bide zootekni var.. bunlar zor dersler değil ancak hocalar gerçekten zorlaştırıyorlar ve ne yaptıklarını anlamak imkansız bazen.. ben doğumada patolojiyede gerçekten çalışmıştım ve hazırdım ancak benim dışımda olan nedenlerden dolayı sınıfın çoğu bu derslerden kaldı.. bu derslerde bilgi ölçmek için sınaw yapılmıyo.. sanırım başka şeylerde var..
hiç bilmeyen biri geçerken, sınıfın çalışkanı kalabiliyor.. hatta not diye bişeyde söz konusu değil, çünkü kafasına göre veirliyor.. yani herşey o anda hocanın karşısında şaşırmamaya ve heycanlanmamaya bağlı..
bense daha orta okul sıralarından gelen aşırı terleme bunalma, kelime bulamama gibi sorunlar var.. heycan beni mahvediyo ve bildiğimi anlatamıyorum..
hocada tabiki üzerine gelince olay kopuyo..

oysa o dersi geçmek için ne emekler harcanıyor.. bütün yıl sabah erken kalkıp okula gitmeyi bırakın, devam sorunu, sürekli ödevler, ezber.. sosyal aktivite bi veteriner fak. öğrencisinin sıfırdır.. zaten belkide kendimizi boşaltamadığımız için kafayı yiyoruzz.. bi baytarlara bakın.. hepsi güleç şenşakrak veya ilginç insanlardır.. bunun sebebi bu okul.. çünkü insanı kasıyo.. sonunda ne olur bilemiyorum ama gerçekten usandırıyo..

ve bisürü çalıştıktan sonra hocanın " sen çalışmamışsın Anıl ! " deyip üzerine bişey diyememek insanı ciddi bunalıma sokuyo..
en son doğum sınawından çıktığımda dışarda kontrolsüz bağırıyodum.. cidden zorlanıyorum.. ki bende çalışkan bi öğrenci hiç değildim ama emeğinin karşılığını alamamk hatta 30 verip " fazla bile sana " sözünü kaldırmak çok çok zor..

işte korkum bu.. son gün gelecek her hazırlık yapılacak sabahlanıp ezberlenecek ve satır satır !! ama hoca o anda morali bozuk olduğu için ilgilenmiyecek veya adamı olmadığınız için soru bile sormayacak ve çok dışarı! diyecek !! hepsi bu..

öss sınawında bile ne kadar çalıştıysanız okadar yaparsınız. hiç yapamasssanız bile yapabildiklerinizi işeretler ve açıkçası hakkınızı alırsınız..

bu böle değil.. benim hiçbir sınawda hakkım 25 değildir !! bukdar emeği boşa atmak bana koyuyo.. ozaman okulu uzatmış ve babamın emeklerinin gönderdiği paraları fln kendime işkence konusu yapıyorum..
durum bu.. ben çalışıp zayıf almaktan korkuyorum..

okul bitirmek bişeyler öğrenmek ve tempoya ayak uydurmak alışılabilir bişey ancak buna katlanamam !
:heat:

kalın sağlıcakla..
samsunlu R-9

samsunlu R-9

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-21, 10:17

Yani şimdi o hoca seninle birlikte yolculuk yapsa, tam viraja girerken ''sen bu virajı dönemezsin'' dese Exclamation Arrow

Özgüvenini sana senden başka kimse kazandıramaz, (Adminlerimden özür) Geneleve giden biri sırılsıklam terleyip eli ayağına dolaşınca karşısındaki hoca ona 0 bile vermez. Rahat olcaksın karşındaki 15 aylık değil, o da 9 aylık, o rahat sen değil, sonuç: pale o rahat sen rahat sonuç: :yahho:
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-05-21, 16:37

samsunlu R-9 demiş ki:
Yani şimdi o hoca seninle birlikte yolculuk yapsa, tam viraja girerken ''sen bu virajı dönemezsin'' dese Exclamation Arrow

Özgüvenini sana senden başka kimse kazandıramaz, (Adminlerimden özür) Geneleve giden biri sırılsıklam terleyip eli ayağına dolaşınca karşısındaki hoca ona 0 bile vermez. Rahat olcaksın karşındaki 15 aylık değil, o da 9 aylık, o rahat sen değil, sonuç: pale o rahat sen rahat sonuç: :yahho:

bizim hoca derste 1 olay anlattı...

adam zaten kendisi tam kopuk... Very Happy nerde uğursuz işler var orda...adamın altında 407 HDI var ya...yaşı 40 yok ama doçent...karışık 1 i yani..

ve acayip muhabbeti var... Very Happy öyle böyle değil...

1 de 2.5-3 yaşında 1 oğlu varmış...

1 gün yemek yerlerken çocuk yemicem artık demiş...bizim hoca da baba ya sert yapmış tabi oğluna ama şeker gibi adam zaten "o tabaktakiler bitcek" demiş...çocuk da bizim hocaya
"yaaa baba adamı hasta etmeee..." demiş...
:dash: :laugh: :dash: :laugh:

uln diyo kızsam mı gülsem mi bilemedim... Very Happy şimdi benimki de o hesap oldu ne desem bilemedim ama örnekleme güzel... Wink
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-08-05, 21:36

birazcık eski bi konucuk ama, yazmama ile yazma arasında kaldım yine..

bugün uyuyakalmışım..

rüyanda babam ekonomik yönden rahata ermiş, tabiki araba değişiyo..
arabayı bağlamayı düşündüm, tehtit ettim, yalvardım satma diye !!
sonra birden clio ile birlikte hediye verilebilecek yunuz görünümlü metalik boyalı küçük buzdolabı büyüklüğünde hediyeyi gördüm.. sonrada clio3 ü
..
babam rüyamda satmadım dedi, bende kanter içinde uyandım..

kalkıncada arabayı satma ben kazanınca sana bi toyota alırım dedim. oda ; bu benim göz ağrım kimseye veremem dedi Very Happy

işte böle Rolling Eyes
samsunlu R-9

samsunlu R-9

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-08-06, 09:37

Babanın kıymetini bil, eminim sen olmasaydın şimdiye kadar elli kere satmıştı onu, e artık baytar olup toyota almanın zamanıda yaklaşıyordur Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-08-06, 15:09

ben baba olsam ben de satarım o benzin canavarını... Rolling Eyes
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-08-06, 15:15

Benzin canavarı dedinde buara ciddi ciddi tata nano düşünüorum luxury versiyon 6 bin civarı gelcekmiş ekimde hadi hayırlısı...
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-08-06, 15:19

tata mı... Question Shocked
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2008-08-06, 15:36

karadeniz demiş ki:
tata mı... Question Shocked

Evet valla bir gelsin test sürüşüne gitçem epey inceledim okudum şehir içi motosiklet gibi kullanırım 5lt yakıyor zaten bir de lpg taktır ona ama luxury versiyon olcak tadından yenmez Wink
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-05, 19:21

arkadaşlar arkadaşlar aranızda okula gitmeyi sevmeyen var mı ?? geek

hakkaten benim yerime yarın doğum sınavına girebilecek babayiğit bi forum elemanı arıyorum ben ? Rolling Eyes
samsunlu R-9

samsunlu R-9

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-05, 19:25

Doğum Question Razz , , söyle oNa hazırlansın Wink Gündüz sınava akşam yemeğe ............ Wink Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-05, 19:27

'örtmenim seni ben ... ' şeklinde giden ve her seferinde 'uln acaba ne demek istemişler yaa' dedirten 1 reklam filmi var...hani hatun elinde süngerle kırmızı mustangı yıkıyor... Very Happy öyle 1 şey işteee... Very Happy
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-05, 19:47

karadeniz demiş ki:
'örtmenim seni ben ... ' şeklinde giden ve her seferinde 'uln acaba ne demek istemişler yaa' dedirten 1 reklam filmi var...hani hatun elinde süngerle kırmızı mustangı yıkıyor... Very Happy öyle 1 şey işteee... Very Happy

sen o hale gelmiş bi ilkokul arkadaşınla tekrar tanışmak kaynaşmak istemezmisin deniz ? Razz
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-06, 15:41

VetApex! demiş ki:
karadeniz demiş ki:

sen o hale gelmiş bi ilkokul arkadaşınla tekrar tanışmak kaynaşmak istemezmisin deniz ? Razz

istemem abi yaa... Rolling Eyes beni biliyon pek işim olmuyo o işlerle... Very Happy
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-06, 15:44

karadeniz demiş ki:
VetApex! demiş ki:

istemem abi yaa... Rolling Eyes beni biliyon pek işim olmuyo o işlerle... Very Happy

:komik: :komik:

açıl bize deniz Very Happy
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-07, 08:45

anket tamamda ben bu tarihleri anlamadım,mayıs 2008 demi açıldı bu anket,???? Question
samsunlu R-9

samsunlu R-9

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-07, 08:49

Evet. mayıs ta açıldı, bunalım takılan bi arkadaş açmıştı Razz
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-07, 10:14

hım ?? scratch

2 sınawdan sonra tekrar girdi bunalıma o arkadaş :wacko: :dash: :dash: :dash:
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-07, 21:28

ya neden zor okumak ? biri bana bunu açıklasın? zman mı alıyo acaba?
neden okuyamıyorum ? neden anlamıyorum? dikkatim neden dağalıyo ? çalışmam (!!!) gereken bir dersim var. okumam ve anlamam yetecek ken neden kendimi kitap başına hapsediyorum ? aynı satır sizce kaç defa okunur?
sorun ezber yapmak sanırım ? korkumdan mı ? ilgisizliğim mi?

yoksa sevmemek mi? bi iş zorla yapılırsa işgencedir. ben işgencedeyim.. sevemiyorum. hayatımla bağdaştıramıyorum patoloji dersini.. satırları ezber yapmak hiç işime gelmiyo.
ben zaten tembelim kabul ediyorum da çalışmak gerektini bile bile bu isteksizlik nedn?
bunu birisi çözsün. o yılki nobel i haketmiştir gözümde.

okumak. tek yapmam gereken bu. çalışma kelimesini hiç sevmem. ben motormuyum ? marşa mı basmam lazım yani ? sadce okumak. anlamak !
anahtar kelime bu işte anlamak ! ezber değil anlamak.. anlamak için ne gerek ozaman ?
ilgi? biraz istek sanırım ! istek , hırs .. bu iki kelime umut gibi bişey.. hani vardırya bi hikaye. bir kurbaayı suya kymuşlar. 5 dakikada ölmüş. karşıya yem koyunca 15 dakika yaşamış.. galba istemiş kurbaa. yaşamak istemiş..
bende istiyorum işte şimdi. geçeyim istiyorum. uzamasın bu lanet okul. kurtulayım bi an önce.. bakın şimdi bile kustum içimdekileri. galiba sevmiyorum. tek sorun bu.
istek hırs ama neye ? bunları çözmek lazım. önce kendine bi sor bakalım yapmak istiyomusun ? ne için çalışıyosun gibi bi soru aklıma geliyo.. cevabı yok bende.. hırs da yok haliyle.. acaba not kölesi mi olmak lazım. bunu bi iş olarak mı görmek lazım ? acaba birilerini geçmek için mi hırslanmak lazım ? benim mantığım hep üstün geliyo işte bu noktada.. çalışınca bukadar şeyi ezberleyince nolcak ? sorusu beni öldürüyo.. oysa okulumu uzatmamam lazım benim!!
çok mu zor sizce oturup kitabı okumak ? sizce değil. bence zor. yoruldum ve inanılmaz yoruldum. beyinde laktik asit birikmez. aksine kas da değildir yorulmaz.. ama ozaman neden dikkatim dağalıyo ki?
çalışkan ne uğruna çalışıyo acaba ? bide ezber yeteneği var tabiki.. bambaşka dünya
bunların biraz irdelenmesi şart. başarılı insanlar nedn seçilir? iş gördükleri içn mi? içlerinde çalışma hırsı olduğu için mi? parayamı tapmalı yoksa? neyse
ezber diye bişey var mı acaba ? görsel hafızamız süper gerçekten.. bunu kullanmak lazım. anlamadıysan ezberle? ama nasıl ? baş harfi aklında tut gerisi gelir ? yada kelimeleri bir yerlerde bırak ve hayal kur.. çağrışım değil mi? ezber bu..
beyin neden akılda tutar ki bişeyleri? ilgiye tekrar döndük sanırım.. bunun bi çıkışı var mı acaba? anladığım yok yazmıyorum bundan sonra.. bundan da vazgeçtim. nasılsa sorunumu da anlatamıyacağım. sizlerin yapmamı gereken şeyleri söylemenizden de bıktım sanırm ki bi işe yaramıyo ki. yine dikkatim dağaldı. neden ? telefonum çaldı çünkü.. 3 telefonumun 2 si kapalı. ki birisi aramasın diye. ama birisini açık bırakmışım işte.. şurda 2 satır yazı yazacam ama izin yok ki! yalnızlık güzeldir .. ben bunu hep söylüyorum ve ıssız adam olmaktan memnunum. ama ıssız adamda bazen katılmak istiyo hayata.. kendini kötü hissetmesinin tek nedenide insanlar değil mi aten bilemiyorum işte.. alın bi çelişki daha ya..
şu telefona baksam iyi olacak. rahat yok ki..

çırpınış.. anıl.. 2009 başı, final ortası, hayatının son başlangıcı..
akgb

Doğum tarihi : 18/02/87
Aracınızın Modeli : Renault 19 Europa Alize 1.6e RNE

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-01-08, 19:13

Çalışmayı hedef değil araç olmayı görmek bana yetiyor.. Sadece bir araç başarıya ulaşma da bir araç... Hedef başarmak... Başarmak niye gerekli dersen iyi olmak için buişi yapmayı seçtiysen EN İYİ olacaksın başka yolu yoktur bana göre... Bir işi yapacağım diyaorsan en iyisini yapmalısın yoksa hiç bir işe yaramaz yaptıkların... Çalışmadan olmuyor hiçbirşey ve ben bu hayata geldiysem bu hayatı en iyi şekilde yaşamalıyım... Yaşamak hedefler olmadan yapılamıo.. Hedefini ne kadar yüksek tutarsan ve bunun için ÇALIŞIRSAN o kadar saygın o kadar iyi yaşayan birisi oluyorsun. Mesela Yücel ÇAM'a saygı duymayan varmı senin etrafında? En sevmeyeni bile saygı duyuyor neden? Adam ÇALIŞIYORDU hemde çok çalışıyordu belki bu yüzden vefat etti ama saygın birisi olarak gitti. Adam 40 yaşına gelmiş çalışmaya gocunmuyor,üşenmiyor 5-10 kişi karşısında sınava girioda Bize ne oluoda çalışmaktan bu kadar soğuyoruz bu yaşta? Tamam onun gibi olalım demiyorum ama biraz örnek alsak diorum. Hedeflerini yüksek tutman ve bunlar için emek harcaman dileğiyle... Bu arada emek harcamadan bir yerlere herkese gelebiliyor (kısmen bende bunu yaptığımı kabul ediyorum) Ama ego tatmini, hırs ve gözünün önünde emeksizlerin sana hava atmasıdır benim kısmende olsa bunu yapmamın nedeni.. Sana yap diyemem ama hoş olmasada Başarıya giden yolda HERŞEY Mübahtır....
samsunlu R-9

samsunlu R-9

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-06-01, 09:44

VetApex! demiş ki:
ya neden zor okumak ? biri bana bunu açıklasın? zman mı alıyo acaba?
neden okuyamıyorum ? neden anlamıyorum? dikkatim neden dağalıyo ? çalışmam (!!!) gereken bir dersim var. okumam ve anlamam yetecek ken neden kendimi kitap başına hapsediyorum ? aynı satır sizce kaç defa okunur?
sorun ezber yapmak sanırım ? korkumdan mı ? ilgisizliğim mi?

yoksa sevmemek mi? bi iş zorla yapılırsa işgencedir. ben işgencedeyim.. sevemiyorum. hayatımla bağdaştıramıyorum patoloji dersini.. satırları ezber yapmak hiç işime gelmiyo.
ben zaten tembelim kabul ediyorum da çalışmak gerektini bile bile bu isteksizlik nedn?
bunu birisi çözsün. o yılki nobel i haketmiştir gözümde.

okumak. tek yapmam gereken bu. çalışma kelimesini hiç sevmem. ben motormuyum ? marşa mı basmam lazım yani ? sadce okumak. anlamak !
anahtar kelime bu işte anlamak ! ezber değil anlamak.. anlamak için ne gerek ozaman ?
ilgi? biraz istek sanırım ! istek , hırs .. bu iki kelime umut gibi bişey.. hani vardırya bi hikaye. bir kurbaayı suya kymuşlar. 5 dakikada ölmüş. karşıya yem koyunca 15 dakika yaşamış.. galba istemiş kurbaa. yaşamak istemiş..
bende istiyorum işte şimdi. geçeyim istiyorum. uzamasın bu lanet okul. kurtulayım bi an önce.. bakın şimdi bile kustum içimdekileri. galiba sevmiyorum. tek sorun bu.
istek hırs ama neye ? bunları çözmek lazım. önce kendine bi sor bakalım yapmak istiyomusun ? ne için çalışıyosun gibi bi soru aklıma geliyo.. cevabı yok bende.. hırs da yok haliyle.. acaba not kölesi mi olmak lazım. bunu bi iş olarak mı görmek lazım ? acaba birilerini geçmek için mi hırslanmak lazım ? benim mantığım hep üstün geliyo işte bu noktada.. çalışınca bukadar şeyi ezberleyince nolcak ? sorusu beni öldürüyo.. oysa okulumu uzatmamam lazım benim!!
çok mu zor sizce oturup kitabı okumak ? sizce değil. bence zor. yoruldum ve inanılmaz yoruldum. beyinde laktik asit birikmez. aksine kas da değildir yorulmaz.. ama ozaman neden dikkatim dağalıyo ki?
çalışkan ne uğruna çalışıyo acaba ? bide ezber yeteneği var tabiki.. bambaşka dünya
bunların biraz irdelenmesi şart. başarılı insanlar nedn seçilir? iş gördükleri içn mi? içlerinde çalışma hırsı olduğu için mi? parayamı tapmalı yoksa? neyse
ezber diye bişey var mı acaba ? görsel hafızamız süper gerçekten.. bunu kullanmak lazım. anlamadıysan ezberle? ama nasıl ? baş harfi aklında tut gerisi gelir ? yada kelimeleri bir yerlerde bırak ve hayal kur.. çağrışım değil mi? ezber bu..
beyin neden akılda tutar ki bişeyleri? ilgiye tekrar döndük sanırım.. bunun bi çıkışı var mı acaba? anladığım yok yazmıyorum bundan sonra.. bundan da vazgeçtim. nasılsa sorunumu da anlatamıyacağım. sizlerin yapmamı gereken şeyleri söylemenizden de bıktım sanırm ki bi işe yaramıyo ki. yine dikkatim dağaldı. neden ? telefonum çaldı çünkü.. 3 telefonumun 2 si kapalı. ki birisi aramasın diye. ama birisini açık bırakmışım işte.. şurda 2 satır yazı yazacam ama izin yok ki! yalnızlık güzeldir .. ben bunu hep söylüyorum ve ıssız adam olmaktan memnunum. ama ıssız adamda bazen katılmak istiyo hayata.. kendini kötü hissetmesinin tek nedenide insanlar değil mi aten bilemiyorum işte.. alın bi çelişki daha ya..
şu telefona baksam iyi olacak. rahat yok ki..

çırpınış.. anıl.. 2009 başı, final ortası, hayatının son başlangıcı..

Sonuç Question
Cihangir KALKAN

Aracınızın Modeli : a

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-06-01, 10:51

İnsanın başına ne geliyorsa bu uçkur belasına geliyor.
VetApex!

VetApex!

açılma bölümü Empty
MesajKonu: Geri: açılma bölümü   açılma bölümü Empty2009-06-01, 10:51

final başı, değişen bişey yok :dash:

açılma bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-