RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum

+5
modi
tlg_srg
toprak
mooncrown
safranliyim
9 posters
YazarMesaj
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty
MesajKonu: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 17:18

cam silecek hortumunu sileceklere bağladım
kaputun üzerinden suyu cama atıyordu suyu normalde ben yenibir su tessat takımı aldım (3ytl) ve sileceklerin üzerine çektim hortumu silecek çalışınca su sileceğin içinden çıkıyormuş gibi oldu bazı yeni model arabalarda olduğu gibi tahmin ettiğimden de hoş oldu broadway a silecekler çalışırken başka bir hava kattı ben yaparken gören komşularında hoşuna gitti takara resim istemissin akşam akşam üşenmedim senin için resim çekmeye gittim ve resimler
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 66251073so2
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 66251073so2.53c19acba2
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 57517947av3
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 57517947av3.26d501e96c
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 51823860de8
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 25210146it3
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 90355252vl3
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 30420821mn6
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum 21539675ok3
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Vbxcvnv6

En son safranliyim tarafından 2008-04-27, 07:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 17:26

safranliyim demiş ki:
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım
kaputun üzerinden suyu cama atıyordu suyu normalde ben yenibir su tessat takımı aldım (3ytl) ve sileceklerin üzerine çektim hortumu silecek çalışınca su sileceğin içinden çıkıyormuş gibi oldu bazı yeni model arabalarda olduğu gibi tahmin ettiğimden de hoş oldu broadway a silecekler çalışırken başka bir hava kattı ben yaparken gören komşularında hoşuna gitti

abi şunu detaylı olarak bir anlatabilirmisin?
hatta hortumları nerden geçirdiğini fotoğraflayabilirsen bende öle bişey düşünüyorum ...
benim arabaninkide bozuk kaputtaki "t" tıkalı su çıkmıyo gitmiyo fıskiyelere
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 17:29

yine isz iisiniz benim ki hiç su fıskırtmıo motor yanmıs yenisni almayada eriniorum Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 17:34

by_reno_9 demiş ki:
yine isz iisiniz benim ki hiç su fıskırtmıo motor yanmıs yenisni almayada eriniorum Wink

yenisi 5 lira takmasıda kolay üşenme git tak bakıyım Twisted Evil
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 18:33

resimleri düzenledim
cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Vbxcvnv6

En son safranliyim tarafından 2008-04-27, 04:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 18:47

resimlerin acılması 10dkk sürdü ama ben bu resimlerden hiç bişi anlayamadım resimler biras büyük mü ne ????
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-26, 19:16

safranlıyım çok teşekkürler fotolar için.
zahmet buyurmuşsun benim için çok da ecelesi yoktu aslen.
allah razı olsun bu hızda bilgi paylaşımı....

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
mooncrown

mooncrown

Doğum tarihi : 20/04/76
Aracınızın Modeli : şu an yaya

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-27, 21:03

safranlıyım kardeş budur yaw işte ..olay bitmiştir..eline koluna emeğine sağlık..

valla çok hoşuma gitti hemen bende bir deneme yapacam en kısa zamanda..
toprak

toprak

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-04-28, 21:12

çok kullanışlı, güzel bir çalışma olmuş. ellerine sağlık.
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-02, 11:29

sağolun arkadaşlar inşallah yeni şeylerr yapıcak düşünüyorum
tlg_srg

tlg_srg

Doğum tarihi : 04/06/84
Aracınızın Modeli : 2000 peugeot 206 1.6 xt

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-02, 11:35

saolasın bende hemen uyguluyorum zaten bu benim aklımdaydıda olmaz diorum Wink ama güzel oluyomuşVery Happy
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-02, 12:39

eline sağlık güzel çalışma.

aklıma bişey takıldı fiskiyeyi sileceğin üst tarfına yerleştirebilsek mümkünmü.
bu şekilde sanırım 1. turda kuru siliyor cam çizilmesi ve silecek lastiği eskimesi olur.
bu arada resimleri yanlış görmedim değilmi. güzel çalışma tekrar eline sağlık
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-02, 13:14

walla bravo, iyi çalışmışsın ama orjinalde camın büyük kısmına su fışkırtırken şimdi sadece yersel olmadı mı?
temizleme nasıl?
http://www.nettekalite.com
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-02, 18:31

adil CCT 98 demiş ki:
eline sağlık güzel çalışma.

aklıma bişey takıldı fiskiyeyi sileceğin üst tarfına yerleştirebilsek mümkünmü.
bu şekilde sanırım 1. turda kuru siliyor cam çizilmesi ve silecek lastiği eskimesi olur.
bu arada resimleri yanlış görmedim değilmi. güzel çalışma tekrar eline sağlık

ben bu sistemi mercedes minibüste görmüştüm sahibine sordu o nun özel motoru var pahalı bir şeydir o dedi ben vaz geçmiştir ve birgün canım sıkıldı düşündümki bu suyu motor kaputan fıskiyeye basıyorsa sileceklerede basar diye düşündüm orzinal tessatını sökmeden parçacıdan 3ytl ye suhortumu seti aldım bağladım ve oldu omercedesci ya bana yalan söyledi yada o dahala motor var zannediyor

bence temizleme güzel hatta daha iyi diyebilirim silecek çalışırken görüntü çok güzel arabada giderken çalıştırdığımda ilk defa görenler motorlamı atıyor o suyu oradan diyorlar
Kavkaz

Kavkaz

Doğum tarihi : 24/11/83

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-04, 09:20

Sonuç iyiydir inşaallah...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-04, 11:43

*Very, *Good,Beautifull success, lol!
adu040

adu040

Doğum tarihi : 13/06/88
Aracınızın Modeli : 1992 SPRING

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-04, 13:08

Bizim Sprinter'da aynen böyle inanın çok daha kullanışlı bu sayede hem suyun gereksiz yere gitmesi önleniyor hem de daha etkili silme sağlanıyor. Çok güzel bir çalışma olmuş.
seyitserbest

seyitserbest

Doğum tarihi : 18/10/79
Aracınızın Modeli : 96 broadway

MesajKonu: Geri: cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum   cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum Empty2008-05-08, 17:59

evet çok güzel bir çalışma olmuş. peki silecekler hareket halindeyken hortmun geçtiği yerlerden hortum yırtılma yapmazmı?

cam silecek hortumunu sileceklere bağladım resimleri koydum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muz Tipi Silecek Takmak
» Silecek uyum tablosu