RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yan aynayı nasıl sökebilirim

3 posters
YazarMesaj
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

yan aynayı nasıl sökebilirim Empty
MesajKonu: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-07, 13:33

safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-07, 13:34

yan aynayı söküp alt kısmına parklarda ve sinyallerde yanması için led monte edecem ama sökerken kırmak istemiyorum
yalcinvural

yalcinvural

Doğum tarihi : 12/03/84

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-07, 20:24

safranliyim demiş ki:
yan aynayı söküp alt kısmına parklarda ve sinyallerde yanması için led monte edecem ama sökerken kırmak istemiyorum

Siyah kapagın üstunde küçük torks vida vardır onu söktükten sonra sıyah plastıgı tornavıda yardmı ile cıkar içerde yine aynayı kumanda ettın yerı tutan gecme bir plastık olucak onuda tornavıda yardımı ile kenarından kastırarak cıkar daha sonra aynayı tutan üç tane vida olucak onlarıda söktügün zaman ayna cıkar ama ÖZELİKLE DİKKAT etmen gereken bir husus var aynayı cıkartırken iç kısımda sıyah bır sac parçası olucaktır aynanın gectıgı yerde onu kapının içine düşürme sakın yoksa dösemeyi sökmek zorunda kalırsın onu bakır tel ile bagla daha sonra aynayı cıkar

Kolay gelsin Smile
haponbir

haponbir

Doğum tarihi : 20/10/86
Aracınızın Modeli : 96 broadway

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-07, 20:28

ya yalçın benim başıma geldi o, sac parça kapının içine düştü bi saat uğraştım söktüm kapının döşemesini yalıtım plastiğini felan Very Happy bu arada o yalıtım için olan şey satılıomu??
yalcinvural

yalcinvural

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-07, 20:44

haponbir demiş ki:
ya yalçın benim başıma geldi o, sac parça kapının içine düştü bi saat uğraştım söktüm kapının döşemesini yalıtım plastiğini felan Very Happy bu arada o yalıtım için olan şey satılıomu??

döşemenin altındaki yapışkan naylon parçasından bahsedıyorsun sanırım o satılmıyor arkadaşım
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-08, 03:52

siyah kapagın üstunde küçük torks vida vardır onu söktükten sonra sıyah plastıgı tornavıda yardmı ile cıkar içerde yine aynayı kumanda ettın yerı tutan gecme bir plastık olucak onuda tornavıda yardımı ile kenarından kastırarak cıkar daha sonra aynayı tutan üç tane vida olucak onlarıda söktügün zaman ayna cıkar ama ÖZELİKLE DİKKAT etmen gereken bir husus var aynayı cıkartırken iç kısımda sıyah bır sac parçası olucaktır aynanın gectıgı yerde onu kapının içine düşürme sakın yoksa dösemeyi sökmek zorunda kalırsın onu bakır tel ile bagla daha sonra aynayı cıkar

Kolay gelsin Smile[/quote]
yardımın için teşekkür ederim sağol arkadaşım
yalcinvural

yalcinvural

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-08, 09:58

Önemli Degil Böyle Bilgi Alışverisi Güzel OLuyor ELİmden Geldigi Kadar Yardımcı OLmaya Calıştım
haponbir

haponbir

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-09, 19:11

yalcinvural demiş ki:
haponbir demiş ki:

döşemenin altındaki yapışkan naylon parçasından bahsedıyorsun sanırım o satılmıyor arkadaşım

ewet ondan bahsediyorum yalçın, yalıtım için gerçekten işe yarıyomu o naylon??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-09, 20:24

haponbir demiş ki:
yalcinvural demiş ki:
haponbir demiş ki:

ewet ondan bahsediyorum yalçın, yalıtım için gerçekten işe yarıyomu o naylon??

hap11 o naylon gerçekten de işe yarıyo orjinalini kaybettiysen üzülme..

hepen şu soba altına falan koyulan muşambalar var ya ondan kestir. ve silikon ile onları yeirne yapıştır bally de kullanabilirsin ama silikon en iyisi sıcak soğuk farketmez
haponbir

haponbir

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-09, 20:31

eyvallah takara gayet mantıklı bi çözüm saolasın..
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: yan aynayı nasıl sökebilirim   yan aynayı nasıl sökebilirim Empty2008-04-10, 04:54

aynayı söktüm dediğin gibi o saç parçasını bağladım sen söylemeseydin düşürürdüm ben onu sağol aynanın içinden kabloyu geçirip aynanın alt kısmına kırmızı led taktım parklarla yanacak yan aynayı nasıl sökebilirim 1001191dx8.th

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-