RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler...

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler... Empty
MesajKonu: araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler...   araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler... Empty2008-02-24, 18:00

volkan

volkan

Doğum tarihi : 22/07/76
Aracınızın Modeli : 1996-Renault 9 Fairway

MesajKonu: Geri: araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler...   araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler... Empty2008-02-24, 20:10

Bak bunları görmemiştim. İyi saklamışsın valla. Benim oyuncak modeller çoktan tarih oldu. Nedeni mi ? Çocukken arabaları birbirine çarpıştırıp parçalamak gibi sadist duygularım vardı. Twisted Evil Parçaladığım oyuncağın sayısını bile hatırlamıyorum. Sağ kalanları ise komşu çocuklarına vermiştim zaten. Şu an evde tek bir model arabam bile yok onun yerine gerçeği var o yetiyor bana. Gözüm gibi bakıyorum ona valla Laughing Twisted Evil Akıllandık herhalde Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler...   araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler... Empty2008-02-24, 20:17

volkan demiş ki:
Bak bunları görmemiştim. İyi saklamışsın valla. Benim oyuncak modeller çoktan tarih oldu. Nedeni mi ? Çocukken arabaları birbirine çarpıştırıp parçalamak gibi sadist duygularım vardı. Twisted Evil Parçaladığım oyuncağın sayısını bile hatırlamıyorum. Sağ kalanları ise komşu çocuklarına vermiştim zaten. Şu an evde tek bir model arabam bile yok onun yerine gerçeği var o yetiyor bana. Gözüm gibi bakıyorum ona valla Laughing Twisted Evil Akıllandık herhalde Laughing

abi en güzeli.
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

MesajKonu: Geri: araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler...   araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler... Empty2008-02-24, 23:18

https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis

araç koleksiyonu sağ baştan ağır abiler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-