RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

çocukluk çağımızda yaptıklarım

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty
MesajKonu: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-02-22, 18:06

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-02-24, 18:48

videolar pek ilgi çekmedi galiba
volkan

volkan

Doğum tarihi : 22/07/76
Aracınızın Modeli : 1996-Renault 9 Fairway

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-02-24, 19:59

Yok be Yusuf niye ilgi çekmesin ? Yalnız ben bunları bayağı bir önceden izlediğimi sanıyorum hatta linklerini ilk üye olduğunda vermiştin ben de oradan seyrettiğimi hatırlıyorum. Bildiğimden yorum yazmadım yani. Görmeyen arkadaşlar yorum yazarsa daha mantıklı olur diye düşünüyorum , OK ! çocukluk çağımızda yaptıklarım 261607
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-02-24, 20:04

volkan demiş ki:
Yok be Yusuf niye ilgi çekmesin ? Yalnız ben bunları bayağı bir önceden izlediğimi sanıyorum hatta linklerini ilk üye olduğunda vermiştin ben de oradan seyrettiğimi hatırlıyorum. Bildiğimden yorum yazmadım yani. Görmeyen arkadaşlar yorum yazarsa daha mantıklı olur diye düşünüyorum , OK ! çocukluk çağımızda yaptıklarım 261607

yok volkan abi sadece top speed videosunu koymuştum önceden bunları görmüş olamazsın
adu040

adu040

Doğum tarihi : 13/06/88
Aracınızın Modeli : 1992 SPRING

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-01, 10:56

Mart geldi izledim. Güzel olmuş.
gnckptn

gnckptn

Doğum tarihi : 01/01/88
Aracınızın Modeli : 1989 flash 1700 cc

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-01, 17:50

Videoların güzel.Aracında lpg varmı bilmiyorum. Top speed videosunda aracın gazda değil dimi..?

gnckptn/feto
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-01, 19:24

gnckptn demiş ki:
Videoların güzel.Aracında lpg varmı bilmiyorum. Top speed videosunda aracın gazda değil dimi..?

gnckptn/feto
evet araçta lpg var
top speed videosunda araç lpg de idi. o hıza lpg deulaşım.
By_Ne0

By_Ne0

Doğum tarihi : 17/09/89
Aracınızın Modeli : 93 RENAULT Broadway

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-02, 17:29

abi bu fairwayla neler yapılırdaki bass lı şarkıyı adını sölermisin veya bana atabilirisin msn den by_neo_smh@hotmail.com eklersen sevinirim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-02, 21:31

renault_broadway demiş ki:
abi bu fairwayla neler yapılırdaki bass lı şarkıyı adını sölermisin veya bana atabilirisin msn den by_neo_smh@hotmail.com eklersen sevinirim

o videoyu bana kameraya çeken arkadaşım yapmıştı parçanın ismini bilmiom ama "the fast and the furious soundtrack" albümünde var Very Happy
By_Ne0

By_Ne0

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-07, 07:54

tşk edrim ben bi bakim Laughing
By_Ne0

By_Ne0

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-07, 09:19

takara albümü buldum bütün şarkıulara tek tek baktım ama yok bu eğer bilen bi arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun çünkü bu şarkı mükemmel ötesi
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-07, 12:24

top speed çok güzel ya Very Happy gülmekten geberdim varol!
wallahi bravo!
bişey merak ettim hararet nasıl okadar düşük olabiliyo?
http://www.nettekalite.com
adu040

adu040

Doğum tarihi : 13/06/88
Aracınızın Modeli : 1992 SPRING

MesajKonu: Geri: çocukluk çağımızda yaptıklarım   çocukluk çağımızda yaptıklarım Empty2008-03-07, 15:22

vetapex demiş ki:
top speed çok güzel ya Very Happy gülmekten geberdim varol!
wallahi bravo!
bişey merak ettim hararet nasıl okadar düşük olabiliyo?

Ben de merak ediyordum da o hızla önden gelen rüzgar düşürüyormuş.

çocukluk çağımızda yaptıklarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ses izolasyonu