RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .

5 posters
YazarMesaj
koprulum

Doğum tarihi : 01/01/82
Aracınızın Modeli : 98

İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty
MesajKonu: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-08, 23:43

Arkadaşlar ben yeni kullanıcıyım. Forumda bu konuda pek bilgi bulamadım. Eğer söken varsa bilgi verirseniz sevinirim.
turanefe

turanefe

Doğum tarihi : 05/12/75
Aracınızın Modeli : Honda Civic 14 is AC 90 PS

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-09, 08:29

sorun tam olarak nedir açıklayabilirsen
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-09, 11:32

ön tarafından tornavidayla kaktırınca çıkması lazım.Sonra aradan elini sokup teli açma kolundan ayıracaksın yanlız tel düşebilir. Wink
koprulum

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-09, 12:54

Kapıyı açmak isteyen biri iç kapı kolunun üst kısmını kırdı. Alt taraf şağlam ölece idare ediyom. Kolu kendim değiştirebilir miyim. Kolun siparişini verdim.
tarikcell

tarikcell

Doğum tarihi : 26/03/84
Aracınızın Modeli : 1995 broadway

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-09, 16:53

çok basit yenisi 3 yada 5tl düz torna vida ile sağ yada solda tırnak var bastır ona çıkar ama içindeki tel düşmesin yoksa kople döşemeyi şökmen gerek
koprulum

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-10, 11:04

denicem inş teli düşürmem
koprulum

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-11, 14:23

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için saolun Denedim yaptım sorun cıkmadı. Smile Teli düşürmedim ...
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-11, 14:32

Hadi geçmiş olsun Smile
http://www.motur.org
koprulum

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-11, 22:20

Saolun
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-11, 23:04

koprulum demiş ki:
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için saolun Denedim yaptım sorun cıkmadı. Smile Teli düşürmedim ...

Şimdi birşey itiraf etmek istiyorum. Very Happy İlk çıkartışımda ben o teli düşürmüştüm.Ve Döşemeyi sökmek zorunda kalmıştım. Very Happy
koprulum

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-12, 22:37

Smile Ben şanslıyım o zaman
tarikcell

tarikcell

Doğum tarihi : 26/03/84
Aracınızın Modeli : 1995 broadway

MesajKonu: Geri: İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .    İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .  Empty2011-08-13, 06:10

Bende (: düşürdüm

İç kapı kolumda sorun var nasıl sökebilirim .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-