RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)

+46
damar4ever
barut
aboyur
crazykaan
sahinmert
93 spring
lıon
bugRa
mahmut
mitmustafa
Evliya Çelebi
konvekta
satmaca45
modi
onuruyar
34FLASHS35
SPRİNG
badboy333
volkan
kudal
Bakrep
ask_mahkumu
robust222
VetApex!
Renault12
wolmax
Renault9
By_Ne0
karadeniz
livan08
micheal
rdmaksl
ppunch
okan4037
safranliyim
tlg_srg
guide
memedim_22
oktay33
sisyphos
sahinmustafa
oxigen
r9 dostu
olvne
oguz
hakki_selvi
50 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ask_mahkumu

ask_mahkumu

Doğum tarihi : 28/01/87
Aracınızın Modeli : renault 9

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-08-14, 19:37

ya arkadaslar benım arkadas dıyo ne kadar dogru bılmıyorum ama el fırenını cekınce kolcaktra otomatık olarak kalkıyo dıyo bole bısıy varmı acaba bı bılgısı olan varmı
Bakrep

Bakrep

Doğum tarihi : 16/02/85
Aracınızın Modeli : 1993 Broadway GTE

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-24, 15:11

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=260649&productid=otm301003
Arkadaşlar yeni bir kolçak buldum.Hoş duruyor.Ben almayı düşünüyorum.Ama kararsızım sanki memedim_22'in kolcağı ile aynı duruyor.Eğer o ise çok güzel yakışmış
guide

guide

Doğum tarihi : 30/06/83
Aracınızın Modeli : Fiat Albea 1.2 SL AC

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-24, 17:57

Güzelmiş kolçak ama üst kısmında duran o metalik yuvarlak kısmı bana şahin arabalardaki aksesuarları andırıyor ve şık gelmiyor ... daha sade bir modeline bakabilirsiniz bence .
http://www.allianz.com.tr
kudal

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-24, 20:54

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-25, 16:05

arkadaslar kudal arkadasımızın vermiş olduu linklerdeki 1. linkteki kolcağı bu gün aldım yarın dösemeciye gidip monteletceem bizim burdaki aksesuarcıdan 23ytlye aldım yada 7.linkteki kolcakla değiştirebilirim
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-25, 21:17

güle güle kullan,
1.linkteki kolçakları tercih ediyorum bende,özellikle grisi hoşuma gidiyor
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-26, 09:50

rdmaksl demiş ki:
güle güle kullan,
1.linkteki kolçakları tercih ediyorum bende,özellikle grisi hoşuma gidiyor
grisini aldım zaten torpito rengimle uyumlu bugün monteletcem
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-26, 12:39

hepsi buradadaki kolçak yanlış hatırlamıyorsam 2 ay içinde param parça olmuştu aynısından 6veya 7 sene önce almıştım tıpkısı yani yukarı indirip kaldırmaktan param parça oldu en son bi tekme çöpe Very Happy

montelemeye gerek yok o şekildede duruyor koltuk arası dar oldugu için sıkışıyo yazık günah orasını burasını deldirmeyin tabanın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 07:32

arkadaslar kolcağımı montelettim işte fotolar
kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 26122008005gq4kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 26122008006pm3
kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 26122008003wh6kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 26122008008kl6
gercekten cok rahat elini o kolcağa dayayıpra arba kullanmanın zewkini hiç bişiden almassınız
guide

guide

Doğum tarihi : 30/06/83
Aracınızın Modeli : Fiat Albea 1.2 SL AC

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 08:19

Süper olmuş , benim kolçağımın farklı rengi , ne kadar sade ve güzel di mi ? .... diğer süslü püslü kolçaklar bizim arabalarımızı şahinler gibi yapıyordu Smile yoldaki konforunu yaşadıkça keşke daha önce taktırsaydım diyecektin Wink
http://www.allianz.com.tr
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 11:15

aynen öle kardeşim sade ve güsel torpitoya uyumlu olsun die gri aldım önce siyah almıstım cok sadeydi arabanın içinde belli bile olmuodu sonra griyi gördüm ve deiştridim o kadar rahat olduki şimdi keske daha önceden taktırsaydım Very Happy
micheal

micheal

Aracınızın Modeli : 95 spring

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 13:27

el frenine etki etmiyo dimi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 16:12

el frenini etkilese bile kolçak yukarı doğru kalkabiliyor
okadar rahat olmasada el freni çekilebiliyor ama ben rahat edemedim kırmızı ışıkta ve rampada eğimi az bile olsa herzaman el freni kullanırım hem arabayı kaydırmamak ve en önemlisi baskı balatayı bitirmemek için
kolçak biraz kısa olsa yada doblolardaki gibi koltukta olsa daha iyi olur kanımca yanda oturanda kolunu atmaya kalkınca bi tepişmede oluyo iki dirsek arasında Very Happy
volkan

volkan

Doğum tarihi : 22/07/76
Aracınızın Modeli : 1996-Renault 9 Fairway

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 22:49

sissil demiş ki:
el frenini etkilese bile kolçak yukarı doğru kalkabiliyor
okadar rahat olmasada el freni çekilebiliyor ama ben rahat edemedim kırmızı ışıkta ve rampada eğimi az bile olsa herzaman el freni kullanırım hem arabayı kaydırmamak ve en önemlisi baskı balatayı bitirmemek için
kolçak biraz kısa olsa yada doblolardaki gibi koltukta olsa daha iyi olur kanımca yanda oturanda kolunu atmaya kalkınca bi tepişmede oluyo iki dirsek arasında Very Happy

Emniyet kemeri takıp çıkarması sorun oluyor mu? Birde biraz daha yükseltebilme imkanı var mı bu kolçağı? Bana sanki biraz alçakmış gibi geldi.
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-27, 23:02

@By reno 9
Hayırlı olsun en güzeli bu model bizim araçlar için ve gerçekten rahatlık.Yalnız bir şeyi belirtiyim bu şekilde kemer kilitleri sorun olur emniyet kemerini sağlıklı bir şekilde kullanamazsın. Kemer kilitlerini söküp yana doğru takarsan daha iyi olur.
@Volkan
Aynısından bende de var ve benim gibi montaj yaptırmadan kullanırsanız biraz kısa kalıyor ben demir kaynattırmayı düşünyorum ama montaj yapılırsa üstte bir yerde tutturuluyor o zaman ideal boyda.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-28, 00:06

olvne demiş ki:
@By reno 9
Hayırlı olsun en güzeli bu model bizim araçlar için ve gerçekten rahatlık.Yalnız bir şeyi belirtiyim bu şekilde kemer kilitleri sorun olur emniyet kemerini sağlıklı bir şekilde kullanamazsın. Kemer kilitlerini söküp yana doğru takarsan daha iyi olur.
@Volkan
Aynısından bende de var ve benim gibi montaj yaptırmadan kullanırsanız biraz kısa kalıyor ben demir kaynattırmayı düşünyorum ama montaj yapılırsa üstte bir yerde tutturuluyor o zaman ideal boyda.

+1
kemer kilitleri sorun
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-28, 09:15

ben de döşmeciye gidip koltuğun yanına aşağı yukarı 90 derece dönebilen otobüslerdeki gibi 1 kolçak yaptırmayı düşünüyorum... vegada cam açma düğmeleri de orada olduğu için böyle 1 kolçak bizde sorun olur... Rolling Eyes
http://www.ladatr.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2008-12-28, 16:23

olvne demiş ki:
@By reno 9
@Volkan
saol kardeşim
emniyet kemerlerini koltukların köselerinden cıkarttım bunlar cıkartmadan önceki fotolar yani bi sorun yok
badboy333

badboy333

Doğum tarihi : 22/07/82
Aracınızın Modeli : 1992 Broadway GTE

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-01-23, 21:47

heran ben de yapabilirim bundan.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-01-25, 09:58

heran mı bence hemen yaptır cok güsel ön ve arksaında bardaklıklar var mesela takmadan önce araba sürerken kola içiorum kolayı koycak yer yok elimde tutorum cukura flan düsünce dökülüodu şimdi acıorum ön taraftaki bardaklığı oraya koyuyorum
SPRİNG

SPRİNG

Doğum tarihi : 30/03/88
Aracınızın Modeli : RENAULT 9 SPRİNG

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-01-30, 07:41

kolçak yapıldığında el frenini indirmekte zorluk çekildiğini düşünüyorum sizce???
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-01-30, 09:22

hiç bir zorluk yok kardeşim onu montelerken ayarlamak önemli ayarlayamassan zorluk cekersin ben hiç bir zorluk yasamıorum gayet rahat
34FLASHS35

34FLASHS35

Doğum tarihi : 01/07/79
Aracınızın Modeli : 1994 FLASH S initiale

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-01, 17:35

Kolçak olarak orjinal renault kolçağı öneririm.Orjinal varmı,var.üstelik kaliteli plastik malzeme. Nerede bulunur.Renault galerilerinde orjinal aksesuarlar bölümünde Renault Modus için uyarlanmış,yapısı itibariye hani tümsek vardır el freninin altında orayada tamamen oturuyor ve kol öne doğru aşağı bakıp çirkin gözükmüyor.El ferni lagunadaki gibi hoş bir haznede kalıyor ve el frenini şu anda nasıl kullanıyorsanız aynen kullanabiliyorsunuz.Ben aracımda denedim fakat fiyatı nedeni ile alamadım.150lira gibi fiyatı var, belki yan sanayiside vardır ama arştırmadım.
micheal

micheal

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-05, 17:07

bugun arabama kolcak taktırdım adam alttan gecen fren yagının kablosunu delmiş yola bi cıktım frenler tutmuyor geri gittim yaptırdım günüm berbat gecti . ama sonucta güzel oldu elfrenine hic olumsuz ekisi yok gayet güzel

En son micheal tarafından 2009-02-06, 18:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
badboy333

badboy333

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-05, 17:34

micheal demiş ki:
bugun arabama olcak taktırdım adam alttan gecen fren yagının kablosunu delmiş yola bi cıktım frenler tutmuyor geri gittim yaptırdım günüm berbat gecti . ama sonucta güzel oldu elfrenine hic olumsuz ekisi yok gayet güzel

geçmiş olsun, herkes usta olamıyor malesef.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-06, 07:42

micheal demiş ki:
bugun arabama olcak taktırdım adam alttan gecen fren yagının kablosunu delmiş yola bi cıktım frenler tutmuyor geri gittim yaptırdım günüm berbat gecti . ama sonucta güzel oldu elfrenine hic olumsuz ekisi yok gayet güzel
dostum o kadar uzun vida sokturmasaydın kısa sac vidası hidrolik boruları ordan gecio benimde vidanın birisi girmemekte ısrar etti usta bi yüklendi matkapa eywah dedim gitti bişi alt taraftan ama baktım bişi olmamıs fotoları bekliorus gecmiş olsun
micheal

micheal

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-06, 18:37

saolun y a .foto cekcem tabi şans işte hidrolik delindi geri kaynakladılar . ama cok güzel oldu el frenine hic etkisi olmuyor tavsiye ederim
badboy333

badboy333

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-10, 22:06

yaptırmak için onca yer gezdim herkes olmaz diyor, yapan var diyorum, inanmıyorlar, uğraşmak istemiyo adamlar hayret birşey yani, şu krizde yarım saat uğraşacak tık parayı alacak, yok arkadaş memlekette zanaatkar kalmamış, herkes varmısınyokmusun kafalı olmuş, köşe dönme dünyası olmuş birader. kendim alıp takmazsam neyim Mad
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-02-11, 08:23

badboy333 demiş ki:
yaptırmak için onca yer gezdim herkes olmaz diyor, yapan var diyorum, inanmıyorlar, uğraşmak istemiyo adamlar hayret birşey yani, şu krizde yarım saat uğraşacak tık parayı alacak, yok arkadaş memlekette zanaatkar kalmamış, herkes varmısınyokmusun kafalı olmuş, köşe dönme dünyası olmuş birader. kendim alıp takmazsam neyim Mad

hayırlısıyla bugün yarın koltuğum kırılcak... Very Happy 1 kırılırsa koltuğa yandan takılan kolçaklardan da yaptırıcam... Wink
http://www.ladatr.com
onuruyar

onuruyar

Doğum tarihi : 12/07/82
Aracınızın Modeli : RENAULT 9 GTe Broadway (1992')

MesajKonu: Broadway ime kol dayamalık takıldı...   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 17:33

Döşemeci şinasi usta ön iki koltuğu söktü..tüm tamir ve kaynak işlerini yaptı,en sonda bu kolçağı taktı...tam 3.5 saat benim arabamın koltuklarıyla uğraştı... sonuç tık diye ses yok koltuklarda...

resimleri ekliyorum sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum...

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Grnt0111.th

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Grnt0121u.th

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Grnt0131.th

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Grnt0141.th

böle bişey çıktı işte ortaya...!döşemeyide kendim seçtim..!
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 18:10

orjinal gibi olmuş kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 261607 renk uyumuda çok güzel

Allah bizede nasip etsin Wink

ne zamandır bende istiyorum kolçak ama şöle koluma göre geniş bişey bulamadım Very Happy
onuruyar

onuruyar

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 18:11

eyvallah adil inşallah allah gönlüne göre versin döşemeyi ben kendim seçtim uyumu yakaladıysak ne mutlu...
satmaca45

satmaca45

Doğum tarihi : 05/05/76
Aracınızın Modeli : 1994 spring

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 19:15

çok güzel olmuş ustanızın eline sağlık.maliyeti ne oldu acaba?
Renault12

Doğum tarihi : 20/09/93

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 19:39

Çok güzel olmuş güle güle kullanın Wink
onuruyar

onuruyar

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 21:05

satmaca45 demiş ki:
çok güzel olmuş ustanızın eline sağlık.maliyeti ne oldu acaba?

70 tl koltuk tamir kaynak bakım hepsi dahil ve gıcırtıdan eser yok...
onuruyar

onuruyar

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-10, 21:06

Renault12 demiş ki:
Çok güzel olmuş güle güle kullanın Wink

teşekkkürler inşallah..
konvekta

konvekta

Doğum tarihi : 15/06/78
Aracınızın Modeli : 2OO6 starex 2.5 intercool turbo diesel

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 03:59

evet yakışmış güle güle kullan
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 04:34

arkadaşım çok güzel olmuş
benim düşüncemde bunun aynısıydı zaten bir kaçyere fiyat sordum bana sadece bu kolçak ve montajı için 75tl dediler sen çok iyibir fiyata yaptırmıssın güle güle kullan
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 05:39

Kolçak aslında şart bence, elin viteste dursa teknik açıdan olmaz direksiyonda iki el birden dursa acayip oluyor...
Güle güle kullanın.

Selam ve dua ile
Saygılar...
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
By_Ne0

By_Ne0

Doğum tarihi : 17/09/89
Aracınızın Modeli : 93 RENAULT Broadway

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 07:35

cok güsel olmuş güle güle kullan abi
SPRİNG

SPRİNG

Doğum tarihi : 30/03/88
Aracınızın Modeli : RENAULT 9 SPRİNG

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 14:02

çok güzel olmuş güle güle kullan.
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 15:55

güle güle kullanın kolçak bendede var çok işe yarıyor
https://www.facebook.com/mitmustafa
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-11, 18:24

efecelebi demiş ki:
Kolçak aslında şart bence, elin viteste dursa teknik açıdan olmaz direksiyonda iki el birden dursa acayip oluyor...
Güle güle kullanın.

Selam ve dua ile
Saygılar...

güvenli araç kullanmı için iki elinde direksiyonda durması gerekiyor.tecrübe ile sabittir.kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

kolçak uygulaması güzel olmuş
mahmut

mahmut

Doğum tarihi : 01/01/71
Aracınızın Modeli : 1999 rl klima

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-12, 06:21

evet çok güzel olmuş güle güle kullanın. benim koltuklarda çok sallanıyor istanbul da nerede yaptırabilirim (ist. arkadaşlar)
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-12, 06:29

livan08 demiş ki:
efecelebi demiş ki:
Güle güle kullanın.

Selam ve dua ile
Saygılar...

güvenli araç kullanmı için iki elinde direksiyonda durması gerekiyor.tecrübe ile sabittir.kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

kolçak uygulaması güzel olmuş

Muhakkak öyle ama bir sol soldaki kapı açma ve tutma parçasına dayanarak direksiyona uzatılabiliyor, sağ el ise dirsek kısmı boşta kaldığı için bir zaman sonra ağrı yapıyor, (uzun yolda v.s.) bunun için kolçak iyi oluyor, bazı araçlarda dirseği kolçağa koyup direksiyona uzanabiliyorsunuz, kolçak yoksa dediğim gibi ağrıyor kolunuz...

Selam ve dua ile
Saygılar...
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
bugRa

bugRa

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : 1996 Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-12, 07:55

güzel olmuş... sanırım el freninede etki edecek kadar uzun değil... fiyat olarakta iyi... hayırlı olsun... Smile
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-12, 11:35

renk uyumu ile güzel duruyor
onuruyar

onuruyar

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-12, 21:41

çok teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim...
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-13, 08:08

bende beğendim haa,bil hassa rengini,koltukla aynı olmuş,sırıtmamış,araziye uymuş
onuruyar

onuruyar

MesajKonu: Geri: kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)   kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak) - Sayfa 2 Empty2009-05-15, 21:55

93 spring demiş ki:
bende beğendim haa,bil hassa rengini,koltukla aynı olmuş,sırıtmamış,araziye uymuş

sen beğendiysen olmuştur abi..

kolçak uygulaması (elfreni olan bolume kolçak)
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-