RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma

2 posters
YazarMesaj
koraytek2007

Doğum tarihi : 15/08/89
Aracınızın Modeli : Toros SW 1992

Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Empty
MesajKonu: Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma   Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Empty2011-06-19, 19:19

Uzun zamandır aklımda olan plakalık iptali ve plaka kenarlarını beyaz yapma projesini dün gerçekleştirdim.
Aslında bir abim plaka kenarlarını keselim dedi arkama bakmadan uzaklaştım.
Tinerle silmeyi düşündüm, gece gece balkonda tam görmeden monitör ışığıyla silmeye kalkınca siyahlıktan sonra alttaki beyaz bölümüde almışım.Aliminyum göründü.
Reklamcı arkadaşım folyo yapalım dedi, kafa yattı.Ama alet çantasında duran beyaz renkli elektrik izole bantı gözüme çarptı tam aradığım şeydi.
Cam filminin içindeki çıkan minik aparatla sakin sakin hava kabarcığı yapmadan kenarları bantla dolaştım.
Plakalığıda takmadan taktım.Fakat daha önceden vida deliği olduğundan vida kulanmak zorunda kaldım.
Plakada delik olmasa çift taraflı bant ve meges kullanırdım.Ömürlük olurdu

Fotograflar

Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Th_Resim010
Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Th_Resim004-1
Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Th_Resim001-1

http://www.koraytek2007.tr.cx
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Empty
MesajKonu: Geri: Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma   Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma Empty2011-06-19, 20:03

plakayı değiştirdiğimde bende kenarları sildim arkasınıda silikonladım Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-

Plakalık iptali ve Plaka Kenarlarını Beyaz Yapma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hararet yapma
» Kedi bari sen yapma