RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım

+40
duymazay11
kaancan
xziya
karadeniz
cemonur
aboyur
umutizmir
alex555
bora60
staplis
kuzeyank
ziyacık
tarkan
hguneri
merok
beymelik
ALİMETE
selcuk77
AdnanSim
livan08
beyazıt
mesutck
canerland
bro93
MeHMeT-VNP
cihan841
samsunlu R-9
haydarguducu
Evliya Çelebi
EnergyBlue
salla2000
olvne
burcinhan
Cihangir KALKAN
dolap
Renault9
mustaf67
93 spring
barut
ahmetcan466
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
mesutck

mesutck

Doğum tarihi : 09/09/86
Aracınızın Modeli : 11 flash 1992

HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-16, 21:56

güzel çalışma helal olsun abi HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 261607
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-17, 11:59

MeHMeT-VNP demiş ki:
hafta sonuna kadar yazarsan yani hafta sonu uğraş olur Smile

https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10288-hho-hidrojen-yakyt-tasarruf-cihazy-kendi-ymalatym

birince sayfada aşama aşama yapılışı var kuru hücrenin ben tam manasıyla 316L paslanmaz çelik bulamadım bulabildiğim en kaliteli çelik buranın şartlarında kaportacıların macun çekerken kullandıkları çelik...Eğer 316L çelik kullanırsanız hem gaz çıkışı daha fazla olur hemde korozyon yapmaz...
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-18, 21:11

HAstalığım nedeniyle çalışmalara bir süre ara vermek zorunda kaldım 2 gündür aralıksız yatıyom geçici felç gibi oldum Sad ne kötü bişeymiş bu grip...En yakın zamanda kaldığım yerden devam edecem...
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-18, 22:02

Geçmiş olsun.
http://www.motur.org
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-18, 22:24

geçmiş olsun aamet,bende bugün 5.gün gün 2000mg antibiyotikle ayaktayım,bayaa şüpheleniyodum gece beni odunlamı dövüyolar diye meerse grip olmuşum
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-18, 23:36

Geçmiş olsun selim abi ve ahmet abi..
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 09:56

Hekese Çok Teşekkür Ederim..Sağlık Gibisi yok..Klavyenin tuşlarına basmak bile bi zulum gibi...

Selim Amıca Sanada Çok geçmiş olsun antibiyotik kullanma bence fazla..Böbreklere zararı var sende biliyon...Benim Menüyü sölim sana
Kongest Tb.
Tantum Sprey
Avamis Sprey
Levopront Şurup...

Hasta Olan tüm forumdaşlarıma Allah'tan Acil Şifalar Dilerim..
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 10:24

Aklıma Deniz geldi ,hasta olduydu bi zaman ''darbeli şayin gibi yan yan gidiyorum'' demişti Very Happy

Geçmiş olsun.
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 10:51

Geçmiş olsun.

Başarının devamını diliyorum Smile
Belki üniteyi biraz büyütmek lazım olabilir.
http://www.renault9-11.com
haydarguducu

haydarguducu

Doğum tarihi : 10/04/73
Aracınızın Modeli : 1992 broadwey gte

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 12:35

Ahmet Geçmiş olsun.
Levopront Şurup bunu fazla kullanma. Öksürüğü dolayısıyla balgam çıkmasını engelliyor. Sonrasında çıkmayan balgamdan ötürü hastalık yineliyor.
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 19:42

ahmet çalışman için seni tebrik ediyorum.sanada selim abiyede geçmiş olsun.
livan08

livan08

Doğum tarihi : 01/01/81
Aracınızın Modeli : 2004 DAIHATSU TERİOS SX

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 19:45

93 spring demiş ki:
dikkatle seredin Shocked

edit : barut bu son abi ellemem valla Very Happy

selim abi dediğin gibi dikkatli seyrettim.patlamadan önce adamın penyesi mavi ,patlamadan sonra siyah.patlama öncesi ışığı kapatıyor,patlamasa sonrası ışık yanıyor.

AdnanSim

AdnanSim

Doğum tarihi : 22/09/94
Aracınızın Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-19, 19:55

geçmiş olsun abi çalışmalar süper Smile

samsunlu R-9 demiş ki:
darbeli şayin gibi yan yan gidiyorum
hahah bunu facebook ta paylaşmam lazım Very Happy Kızmasın deniz abi Very Happy
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-20, 12:03

Sağlığımıza kavuşunca pwm devresini yapacağız inşaallah Crying or Very sad
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 10:44

Herkese Teşekkür Ederim..

Dün İstanbul a haber saldım 316L çelik plakalar için ondan haber bekliyorum..Bu arada eski sistem çalışıyor yağmur dolayısıyla takmadım tekrar..Elime alüminyum levhalar geçti bi de onlarla deneyeyim akşam ufak bi deneme yaptım tatmin edici bi çıkışı var ama ömrü nasıl olur bilemem..
mustaf67

mustaf67

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : 1988 R11 GTS

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 12:05

Elektrolizde alüminyumun ömrü çok kısa, bulabilirsen paslanmaz tabldot kaplarını tavsiye ederim HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 916329
selcuk77

Doğum tarihi : 28/03/64
Aracınızın Modeli : 1993

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 15:58

ahmetcan466 demiş ki:
Herkese Teşekkür Ederim..

Dün İstanbul a haber saldım 316L çelik plakalar için ondan haber bekliyorum..Bu arada eski sistem çalışıyor yağmur dolayısıyla takmadım tekrar..Elime alüminyum levhalar geçti bi de onlarla deneyeyim akşam ufak bi deneme yaptım tatmin edici bi çıkışı var ama ömrü nasıl olur bilemem..
siz kaç plaka kullandınız ebatları nedir ayrıca suyu iletken hale getirmek için ne kullandınız bu iş için kostik kullanıldığını öğrendim SLM
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 18:25

9 Plaka kullandım 12x16 cm ölçülerinde ama bu plakaların sıvıyla temas eden yüzeyi 10x12 cm ye denk geliyor...suyu iletken hale getirmek için birkaç yol denedim forumlardan okuduğum bütün yöntemleri denedim...Genellikle ekmek sodası kullanıyorlar, limon tuzu, elma sirkesi, potasyumhidroksit(KOH)...Ben bunlardan potasyum hidroksit hariç hepsini denedim en güzeli ve tortu bırakmayanı limontuzu ve elma sirkesi...
MeHMeT-VNP

MeHMeT-VNP

Doğum tarihi : 07/08/95
Aracınızın Modeli : Renault 9 - SPRİNG - 1993

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 19:17

ben yapamadım ..
şu 1. sayfadaki resimlerin altına ufak ufak açıklama yazsan ahmet kardeş
yapmayı çok istiyorum bende denicem benim springde ama şunu yapamadımki.
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 20:22

Alttaki resimde 8mm kalınlığında plastik levha (esnek plastik kesme tahtası Wink ) Bu plastik levhayı kullanacağımız sacın her kenarından 2cm fazla olacak şekilde kestim.Sonra üzerine kullanacağım sacın kenarına sıfır gelecek şekilde çizdim sonra 2cm aralıklarla deldim bu levhadan 2 tane var üst üste koyup deldim ki delikler birbirini tam karşılasın
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003939
bunlarda elektrolizde kullanacağım çelik saclar 12x16cm ebatlarında bunları deldim ki içinden su geçebilsin ve hem iki sacı ayırıp hemde sızdırmazlık sağlaması açısından mineflo diye tabir edilen kaplama malzemesinden contalar yaptım saca göre ve sacların kenarından 2cm lik birer üçgen çıkarttım bu boş kalan yerler saclara elektrik bağlantısı yapmak için
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003940k
bu vidalara da ilk önce pul geçirdim sonra üzerine akvaryum hava hortumu izolasyon sağlamak için saclar birbirine değmesin diye
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003942q
Vidaları geçirdim plastik levhalardan sonra sırayla dizmeye başladım ilk önce conta sonra sac sonra tekrar conta
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003943k
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003944h
sonra su girişi ve gaz çıkış aparatlarını taktım diğer levhaya
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003945m
Bütün vidaların karşılık somunlarını önlerine birer pul koyarak sıktım sızdırmayacak şekilde
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003946f
en son olarak elektrik bağlantılarını yaptım
HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 1003947f
veee sonuç olarak kuru hücremiz hazır aşağıdan suyu vermeye başladığımızda elektrolize başlayıp yukardan gaz gelecek (geldi yani)
Aslında işin en önemli aşaması çelikler çelikler kaliteli olmalı tercihen 316L ben kalitelisini bulamadım normalinden aldım onlarda paslanmaya başladı Sad İstanbula haber saldım bekliyorum veya gittiğimde alacağım...Ama bu şekilde de uzun süre dayanır...Ben hiç durmadan aralıksız 50 saatin üzerinde çalıştırdım hücreyi sorunsuz ve hala çalışıyor...
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 21:18

resimler görünmüyor mu yoksa bendemi arıza var pc den anlamamda Question
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 22:34

Valla bende görünüyor abi göremediğin resmin üzerine sağla tıkla resmi göster diye bi seçenek çıkıyor eğer çıkmıyorsa farklı sekmede aç de yeni sekmede açıkacak ordan bakarsın
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-22, 22:48

ahmetcan466 demiş ki:
Valla bende görünüyor abi göremediğin resmin üzerine sağla tıkla resmi göster diye bi seçenek çıkıyor eğer çıkmıyorsa farklı sekmede aç de yeni sekmede açıkacak ordan bakarsın
denedim ama malesef sadece jpg açıyo pnd açmıyor
ALİMETE

Doğum tarihi : 01/01/80
Aracınızın Modeli : BROADWAY-1994

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-23, 00:10

Resimler görünmüyor,bi ara tekrar yüklemesen arkadaşım.
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-23, 06:51

Telekom'un yurtdışı çıkışı serverları çökmüş ondan dolayı açmıyor olabilir.
beymelik

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-24, 20:45

ahmetcan466 merhabalar Hidrozon kaynak makinalarında potasyumhidroksit(KOH) kullanılmakta. Muhtemelen biliyorsundur bunu ama hidrojen verimi daha verimli olabilir. Eksilen suyuda saf su ile tamamlıyorlar. Kolay gelsin.
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-24, 22:01

Biliyorum ama maalesef burda o kaynak makinalarından yok evet saf su ve KOH 10 numara bi elektrolikit gel gelelim maalesef Sad hastanede olabileceğini düşünüyorum hastanede çalışanlara bi sorucam olmadı internette kilosu 10 lira civarı ordan sipariş verecez
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-27, 21:38

ahmetcan466 demiş ki:
Biliyorum ama maalesef burda o kaynak makinalarından yok evet saf su ve KOH 10 numara bi elektrolikit gel gelelim maalesef Sad hastanede olabileceğini düşünüyorum hastanede çalışanlara bi sorucam olmadı internette kilosu 10 lira civarı ordan sipariş verecez
bildiğimiz kostik bu yaw geçenlerde 2 çuval aldım ben 22 tl den çuvalı 25 kiloluk
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-28, 11:25

Üstünde KOH mı yazıyordu?
merok

Doğum tarihi : 03/01/81
Aracınızın Modeli : broadway

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-28, 20:17

Arkadaslar kostik sodyum hidroksittir yanlis olmasin
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-28, 20:59

merok demiş ki:
Arkadaslar kostik sodyum hidroksittir yanlis olmasin

HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 261607 Öyleymiş...AMa Sodyum hidroksitte işimizi görür herhalde elektrolikit olur ondanda kanımca
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-28, 22:58

ahmetcan466 demiş ki:
Üstünde KOH mı yazıyordu?
aynen kardeşim zirai ilaç satanlarda bulunur yada kimyasal madde satan yerlerde
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-02-28, 23:03

ama dikkatli kullanın suya karıştığı zaman ısınır + cildinize kesinlikle değirmeyin derinizi eritir şayet değerse yanınızda limon bulundurun sadece ekşi kostiği öldürür suyla yıkamak pek işe yaramaz haberiniz ola tehlikeli madde HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 161161
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-01, 20:33

YArın bi bakayım bakalım abi ziraatçilere varsa alayım...
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-03, 21:41

Evet Arkadaşlar HHO sistem ile yaptığım deneme sonucu şehiriçi 20 liralık gaz 2.26lt fiyatı yani 8.84 lt 131km yani 100 km de 6.8 lt...Süper bişey oldu...Ben bile inanamadım....1 haftada bitirdim 20liralık gazı...
mustaf67

mustaf67

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : 1988 R11 GTS

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-03, 21:57

Süpersin Ahmet, azmin ve başarından dolayı tebrik ederim. HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 575679
PWM konusu ne oldu bu arada?
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-03, 22:12

süper değerler ahmettt patentle bu işi ticarete dökelim Very Happy Very Happy HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 261607
haydarguducu

haydarguducu

Doğum tarihi : 10/04/73
Aracınızın Modeli : 1992 broadwey gte

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-03, 22:29

Var ya yakında lpg istasyonunun önünden geçip sadece koklatacağız ...
Tebrikler ahmet...
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-03, 22:44

ahmetcan466 demiş ki:
Evet Arkadaşlar HHO sistem ile yaptığım deneme sonucu şehiriçi 20 liralık gaz 2.26lt fiyatı yani 8.84 lt 131km yani 100 km de 6.8 lt...Süper bişey oldu...Ben bile inanamadım....1 haftada bitirdim 20liralık gazı...
ee ozaman bizde başlıyalım çalışmalara bilgi istiyoruz ahmetcan levhalar hakında (+) (-) olayını nasıl yaptın kaç (+) kaç (-) mesela levhaların elektrik bağlantılarını nasıl yaptın iki levha arasında ne kadar boşluk var vs.. confused
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 06:46

mustaf67 demiş ki:
Süpersin Ahmet, azmin ve başarından dolayı tebrik ederim. HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 575679
PWM konusu ne oldu bu arada?

Beni bekliyor Very Happy
En kısa sürede tamamlayacağım inşaallah 2012ye girmeden biter gibi HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 916329
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 07:03

Ahmet tebrikler,

Fakat kesin karar vermek için en az beş depo denemen lazım bu icatı. Tüm aldığın yakıt miktarını, gittiği kilometreyi gümlük olarak bir excel tablosuna işle, bakalım sonucunda ne çıkacak
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 11:20

selcuk77 demiş ki:
ahmetcan466 demiş ki:
ee ozaman bizde başlıyalım çalışmalara bilgi istiyoruz ahmetcan levhalar hakında (+) (-) olayını nasıl yaptın kaç (+) kaç (-) mesela levhaların elektrik bağlantılarını nasıl yaptın iki levha arasında ne kadar boşluk var vs.. confused

Abi Şimdi Dükkandayım Pederin, Burda F klavye Olduğundan yazmam çok uzun sürer akşama ayrıntılı olarak yazarım evden HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 261607
hguneri

Doğum tarihi : 30/09/72
Aracınızın Modeli : 1985 r9 gtl

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 14:10

ahmetcan466 demiş ki:

çok güzel bir çalışma sizi tebrik ediyorum. araca nasıl uyguladınız bu sistemi foto ekleyebilirmisiniz.
cihan841

cihan841

Doğum tarihi : 10/12/81
Aracınızın Modeli : r9 broadway 93 model

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 15:17

ahmetcan466 demiş ki:
ahmet değerle çok güzel hemen kullanım klavuzu ile seri üretime başla...
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 22:42

Arkadaşlar resim ekleyemedim fotoğraf makinasını evde aradım aradım bulamadım çok sinirlendim HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 161223 sonra hanıma sordum nerde diye çantasında olduğunu söleyince delirdim HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 0197 Yapacak bişey yok, neyse şarj aletini arıyorum şimdi, şarj edip resimleri eklerim en kısa zamanda...
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-04, 22:44

barut demiş ki:
arkadaşlar mesajlarınızı silmeme ramak kaldı HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 45573

Taifun Abicim Benim Konunun üzerinde bi temizlik yaparmısın? HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 127664 Sana Zahmet... HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 916329
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-05, 07:02

ahmetcan466 demiş ki:
Taifun Abicim Benim Konunun üzerinde bi temizlik yaparmısın? HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 127664 Sana Zahmet... HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 916329

tamamdır bilader Smile
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-05, 11:14

Teşekkürler Abi...
selcuk77

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-05, 22:29

ahmetcan466 demiş ki:
Arkadaşlar resim ekleyemedim fotoğraf makinasını evde aradım aradım bulamadım çok sinirlendim HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 161223 sonra hanıma sordum nerde diye çantasında olduğunu söleyince delirdim HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 0197 Yapacak bişey yok, neyse şarj aletini arıyorum şimdi, şarj edip resimleri eklerim en kısa zamanda...
sabırsızlıkla bekliyoruz
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım   HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım - Sayfa 2 Empty2011-03-06, 12:15

3-5 defa dene bakalım , bir kaç yüz km olsun ,sonra bujileri sök değişen birşey yoksa ve sistem sorun çıkarmazsa ,sanırım yeni vergilendirme kanunu sana bayaa bi yarayacak ,sonuçta ekzos muayene değerleri ön plana çıkacakmış ki ,15 yaş olayı çok etki etmeyecek gibi.

HHO Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı Kendi İmalatım
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Lpg de istop ve kendi kendine gaz vermesi