RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

LPG'TERCİHİ ?

2 posters
YazarMesaj
akvarymania

akvarymania

Doğum tarihi : 08/12/91
Aracınızın Modeli : 94-Renault 11 Flash S KIRMIZI (KARMEN) - (BORDO)

LPG'TERCİHİ ? Empty
MesajKonu: LPG'TERCİHİ ?   LPG'TERCİHİ ? Empty2011-01-31, 09:30

Aracımda lpg sisteminin tamamen değişmesi lazım abilerim ve bunun hakkında araştırma yaptımda biraz...
Atiker 450, Brc 850 diyor... Arada dağlar kadar fiyat farkı var internetten yorumlara bakıyorum kimisi aman atikerden uzak diyor kimisi ise ben taktırdım sorunsuz kullanıyorum takan usta işinin ehli olmalı diyor.. Benim şu koşullarda 850 lirra veripte Brc taktıracak gücüm yok Atiker ağır basıyor kafamda fakat diğer yandan taktırıp pişman olmaktanda korkuyorum ve bu konuda önerilerinizi bekliyorum marka ve konu geneli olarak ...SAYGILAR..TEŞEKKÜRLER...
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

LPG'TERCİHİ ? Empty
MesajKonu: Geri: LPG'TERCİHİ ?   LPG'TERCİHİ ? Empty2011-01-31, 09:33

canım kardeşim bu forumda 2 günlük olmadığını belli ettin ama bide şu arama seçeneklerinide kullanıp konu fazlalığı yaratmasan süper olcak

https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t1718-lpg-regulator-marka-onerylery

6 sayfalık bir konu var
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
akvarymania

akvarymania

Doğum tarihi : 08/12/91
Aracınızın Modeli : 94-Renault 11 Flash S KIRMIZI (KARMEN) - (BORDO)

LPG'TERCİHİ ? Empty
MesajKonu: Geri: LPG'TERCİHİ ?   LPG'TERCİHİ ? Empty2011-01-31, 09:47

Tamam abi özür dilerim !

LPG'TERCİHİ ?
1 sayfadaki 1 sayfası