RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Lpg'de Çekişten Düşme

3 posters
YazarMesaj
kvnccelik

Doğum tarihi : 24/08/87
Aracınızın Modeli : 94 Broadway

Lpg'de Çekişten Düşme Empty
MesajKonu: Lpg'de Çekişten Düşme   Lpg'de Çekişten Düşme Empty2011-01-10, 13:10

Arkadaşlar merhaba,

Aracım 94 Renault Broadway. 2 gün öncesine kadar aracımın çekişinden memnundum. Fakat 2 gündür lpg'de hissedilir bir biçimde çekişten düşme var. Aracın performansı çok azaldı diyebilirim. Benzinde denediğimde ise her şey normal. 2 gün önce aracın marş motorunda sorun vardı içinde soldaki parça tamamen değişti, bir de kayış biraz gerdirildi.. Bununla alakalı olacağını sanmıyorum. Ancak benzinde normal iken lpg konumundaki çekiş düşüşü neye bağlanabilir.?
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Lpg'de Çekişten Düşme   Lpg'de Çekişten Düşme Empty2011-01-10, 14:15

Ben arama butonundandır diyorum.
Üstte arama yazan butona basıp ''çekiş'' yada ''lpgde çekiş'' bile yazanız 3-4 tane konu çıkıyor.
Konu ve forum bütünlüğü için lütfen ilgili konulardan uygun olan ile devam edin Wink
Anlayış göstereceğinizi umuyorum
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
kvnccelik

Doğum tarihi : 24/08/87
Aracınızın Modeli : 94 Broadway

MesajKonu: Geri: Lpg'de Çekişten Düşme   Lpg'de Çekişten Düşme Empty2011-01-10, 15:37

"çekişten düşme" olarak arattığımda ilgili konu çıkmamıştı.. "çekiş" diye aratınca sonuç çıkıyor haklısın.

Bu arada sorunum çözüldü.. Hava filtresi değişimi, hava filtresi kapağını tutan tırnakların düzeltilmesi ve gaz ayarı ile dertten kurtuldum.Smile
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Lpg'de Çekişten Düşme   Lpg'de Çekişten Düşme Empty2011-01-10, 15:38

geçmiş olsun 9 lar pahalı iş çıkarmaz,fakat arama motorunu iyice bi deş,her vida hakkında bişey bulursun

Lpg'de Çekişten Düşme
1 sayfadaki 1 sayfası